تالار وب

هایلایت پاییزی جدیدترین هایلایت پاییزی ۲۰۱۸

 هایلایت پاییزی- جدیدترین تکنیک های هایلایت پاییزی ۲۰۱۸-انواع تکنیک رنگ مو و هایلایت پاییزی

هایلایت پاییزی: هنگامی‌که فصل تغییر می‌کند بهترین زمان ممکن است که بخواهید در استایل و رنگ مو خود تغییراتی ایجاد کنید تا با فصل زیبا و هزار رنگ پاییز هم‌خوانی ایجاد کنید. به نظر بسیاری از خانم‌ها رنگ‌هایی که در پاییز وجود دارند زیباترین و متنوع‌ترین رنگ‌ها بین دیگر رنگ‌ها است

تکنیک‌های رنگ مو

مش پاییزی

هایلایت پاییزی: مش کردن رنگ مویکی از قدیمی‌ترین روش‌هایی است که خانم‌ها در سالن زیبایی برای تنوع در ایجاد یکنواختی در رنگ مو انجام می‌دهند که هنوز هم طرفداران خاص خودش را در بین خانم‌ها دارد.

زیبایی این تکنیک رنگ، به دلیل تیره و روشن شدن مو در کنار یکدیگر است. در دو مدل مش پر سوزنی و مدل دیگر که موهای بیشتری در برمی‌گیرد و کم‌حجم است.

 

رنگ و مش
رنگ و مش

هایلایت پاییزی

تکنیک هایلایت مدتی است که بین خانم‌های جوان رواج بسیاری پیداکرده است که طرفداران زیادی دارد. در این تکنیک رنگ پایه ثابت باقی می‌ماند و چندتکه از موها بسته به‌دلخواه مشتری که معولا بین ۸ تا ۱۰ عدد جدا و تقسیم‌بندی می‌شود.

شما می‌توانید خلاق باشید و دوتکه از کنار موها مانند تل و چند عدد از پشت موها از فویل خارج کنید. یک هایلایت هم از زیر موها داخل فویل قرار دهید. تا هنگام بستن موها هایلایت زیر موها هم دیده شود.

خانم‌هایی که موهای کم‌پشتی دارند توصیه می‌شود بیشتر از این تکنیک استفاده کنند. زیرا هایلایت تکه‌ای باعث می‌شود موها در اندازه و حجم بیشتری دیده شوند. سعی کنید هایلایت ها درشت باشد تا به پرشت تر شدن موها کمک کند.

ترکیب هایلایت قهوه‌ای روشن بر روی زمینه تیره موها یکی از انتخاب‌های خوب برای فصل پاییز است.

مجموعه پیشنهادی:  بهترین ترکیب رنگ ها تم عروسی

 

لایت پاییزی
لایت پاییزی

 

لایت پاییزی
لایت پاییزی

 

لایت پاییزی
لایت پاییزی

بالیاژ پاییزی

یکی دیگر از ایده‌های خیلی خاص برای رنگ موهای پاییزی استفاده از رنگ مو رزگلدی است. این رنگ مو جدید را به‌صورت بالیاژ روی موها استفاده می‌کنند زیبایی و ترکیب رنگ آن بی‌نظیر است. و بین خانم‌های جوان طرفداران بسیاری دارد.

 

لایت بالیاژ پاییزی
لایت بالیاژ پاییزی

 

 

هایلات بالیاژ پاییزی
هایلایت بالیاژ پاییزی

 

لایت بالیاژ پاییزی
لایت بالیاژ پاییزی

 

آمبره پاییزی

 این روش ازجمله محبوب‌ترین متدهای رنگ می‌باشد که طرفداران بسیاری داشته و دارد. در رنگ مو آمبره، دکلره کردن موها یکی از اصلی‌ترین مراحل است. موها را به این دلیل دکلره می‌کنند که ریشه‌ی اصلی موهایتان پیدا باشد و رنگ قبلی از بین برود. مراقب باشید که موهایتان خیلی دکلره نشود.

 

لایت آمبره پاییزی
لایت آمبره پاییزی

 

سامبره پاییزی

این روش نسبت به تکنیک‌های دیگر رنگ مو جدیدتر است. رنگ مو سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ است. که ترکیبی از رنگ مو روشن و تیره و فویل انجام می‌گیرد.

 

 

کالر ملتینگ پاییزی

روش دیگری هم به نام کالر ملتینگ که مشابه با آمبره و سامبره می‌باشد با این فرق که از سه رنگ یا بیشتر در موهای مشتری استفاده می‌شود واژ هر رنگی در ریشه شروع می‌کنیم به ساقه که می‌رسیم نسبت به موهای مشتری یک مقدارتوناژ روشن‌تر می‌شود و می‌توانید از تنوع رنگ‌های گرم درکنارهمدیگر و یا رنگ‌های سرد درکنارهمدیگر استفاده کرد.

 

 لایت کالر میلتینگ
لایت کالر میلتینگ

 

رنگ مو پاییزی

بسیاری از خانم یک رنگ و یک دست بودن موها را بیشتر از مش و هایلایت و یا دیگر تکنیک ها ی مو مورد پسندشان است . از این رو همیشه سعی می کنند از یک رنگ برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند. ما هم به نظر آنها احترام  می گذاریم و چند نمونه مدل رنگ در این پست به نمایش می گذاریم.

 

رنگ مو پاییزی
رنگ مو پاییزی

 

رنگ مو پاییزی
رنگ مو پاییزی

 

رنگ مو پاییزی
رنگ مو پاییزی

دیدگاهتان را بنویسید