تالار وب

رفتارهای نادرست میهمانان عروسی

رفتارهای نادرست میهمانان عروسی

در هر مراسم عروسی بسته به سبک و فرهنگ عروس و داماد روال خاصی وجود دارد اما به‌طورکلی بعضی رفتارها وجود دارد که در هیچ فرهنگ و سبکی جایز نیست و انجام آن کار زیبایی نمی‌باشد. عروس و داماد ماه‌ها قبل از عروسی خود برنامه‌ریزی کرده‌اند و استرس بسیار زیادی را متحمل شده‌اند و شما به‌عنوان میهمان این روز مهم باید طوری رفتار کنید که جزو میهمانان ستاره‌دار شوید و در همه مراسم‌ها در ابتدای لیست قرار بگیرید. ما امروز در وب‌سایت تالار وب برای شما درباره رفتارهای نادرست میهمانان عروسی مقاله‌ای را آماده کرده‌ایم که امیدواریم موردتوجه‌تان قرار بگیرد. همراه ما باشید.

رفتارهای نادرست میهمانان عروسی

هجوم به وسایل پذیرایی

یکی از مشکلات سلف‌سرویس در مراسم عروسی تالار پذیرایی هجوم میهمانان به میزها سلف‌سرویس است. همچنین معطل کردن سر میز امکان پذیرایی کردن میهمانان دیگر از خود را می‌گیرد پس سعی کنید بیش‌ازحد تعلل نکنید و به میهمانان دیگر اجازه پذیرایی از خود را بدهید.

شادی در مراسم عروسی

شرکت در مراسم عروسی باعث شاد شدن خودتان خواهد شد اما اگر این موضوع را کنار بگذاریم شما به این مراسم دعوت‌شده‌اید تا در مهم‌ترین روز زندگی عزیزتان شرکت کنید پس باید برای خاطره‌انگیز کردن مراسم نقشی داشته باشید. بهتر است تماس‌های کاری‌تان را و صحبت‌های طولانی با فامیل و آشنایان را به زمانی دیگر موکول کنید و فقط از این روز زیبا همراه دیگران لذت ببرید.

رفتارهای نادرست میهمانان عروسی

صندلی‌های تالار عروسی

وقتی شما صندلی‌ها را جابجا و یا تعویض می‌کنید تا با اشخاص دلخواه خودسر یک میز بنشینید باعث می‌شوید همه نقشه و برنامه‌ریزی‌هایی که عروس و داماد برای طراحی تالار و چیدمان صندلی‌ها انجام داده‌اند به هم بریزد. شما می‌توانید باکمی جستجوی بیشتر در جای دیگری بنشینید و یا بعد از دیدار با خانواده و فامیل در صندلی‌های خود بنشینید.

مجموعه پیشنهادی:  زیر سازی حرفه ای پوست صورت قبل از آرایش

رفتارهای نادرست میهمانان عروسی

فیلم‌برداری مراسم عروسی

در مراسم عروسی فیلم و عکس یکی از ارزشمندترین چیزهایی است که بعد از اتمام جشن عروسی برای عروس و داماد به یادگار می‌ماند. پس هنگام عکاسی و فیلم‌برداری از مراسم عروسی سعی نکنید که بیش‌ازحد خود را نشان بدهید و یا جلوی دوربین را بگیرید زیرا ممکن است این کار شما باعث شود که یک‌لحظه حساس در مراسم عروسی را مانع شوید.

سخنرانی در مراسم عروسی

طبیعی است که بعد از دیدار با عروس و داماد احساساتی شوید و بخواهید که پشت میکروفن بروید و احساس خود را بیان کنید و یا خاطره‌ای را تعریف کنید اما بهتر است که اجازه دهید نزدیکان عروس و داماد که قبلاً برنامه‌ریزی‌شده‌اند پشت میکروفن بروند. اما اگر دوست دارید که پیامتان را به عروس و داماد برسانید بهترین کار این است روی کارت کوچکی نامه‌ای بنویسید و همراه هدیه‌تان به آن‌ها بدهید تا فردای مراسم با خواندن پیام شما ذوق‌زده شوند و کارتان بسیار زیباتر خواهد شد.

رفتارهای نادرست میهمانان عروسی
رفتارهای نادرست میهمانان عروسی

دیدگاهتان را بنویسید