تالار وب

انگشتر پشت حلقه چیست

ست انگشتر حلقه و پشت حلقه

پشت حلقه را می‌توان بخشی از حلقه ازدواج برای زیباتر شدن آن دانست زیرا با در دست کردن پشت حلقه در کنار حلقه ازدواج الماس و یا نگین‌دارتان می‌توانید باعث زیباتر دیدن شدن حلقه‌تان بشوید. اگر می‌خواهید درباره انگشتر پشت حلقه را بدانید و اینکه برای چه‌کاری است در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب باشید تا برای شما درباره انگشتر پشت حلقه چیست توضیح بدهیم.

انگشتر پشت حلقه چیست

پشت حلقه چیست

پشت حلقه یک حلقه باریک و مستقل است که معمولاً به‌طور ساده و گاهی با چند سنگ و یا نگین کوچک براق تزیین شده است که به همراه حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست چپ انداخته می‌شود. به‌طورمعمول پشت حلقه نماینده خاصی از عشق و تعهد نیست اما با قرار گرفتن در کنار حلقه ازدواج می‌تواند زیبایی بسیار خاصی داشته باشد.

 امروزه در کشورهای اروپایی ست پشت حلقه و حلقه طرفداران بسیاری دارد و در کشور ما نیز زوج‌های جوانی هستند که علاقه‌مندند تا حلقه ازدواج خاص و منحصربه‌فردی داشته باشند.

انگشتر پشت حلقه چیست

ست حلقه و پشت حلقه

شما می‌توانید حلقه و پشت حلقه را به‌صورت ست و یا تک‌به‌تک خریداری کنید. برای خرید تک‌به‌تک اول باید حلقه ازدواجتان را خریداری کنید و بعد در فرصتی دیگر برای خرید پشت حلقه متناسب با حلقه ازدواجتان اقدام کنید.

انگشتر پشت حلقه چیست

تناسب بین حلقه و پشت حلقه

در هنگام خرید پشت حلقه باید به رنگ، مدل و نوع نگین حلقه دقت کنید تا با پشت حلقه تناسب داشته باشد. اغلب زوج‌ها پشت حلقه را هم‌رنگ و هم‌جنس با حلقه ازدواج انتخاب می‌کنند. اما اگر می‌خواهید خیلی متفاوت‌تر عمل کنید می‌توانید حلقه و پشت حلقه را با دورنگ متفاوت خریداری کنید که البته این ریسک است اما ست کردن جواهرات باهم کار هنری و قابل‌تحسینی است. 

مجموعه پیشنهادی:  پسردار شدن یا دختردار شدن

انگشتر پشت حلقه چیست
انگشتر پشت حلقه چیست

دیدگاهتان را بنویسید