تالار وب

بهترین تمرین جذب همسر

قانون جذب عشق و همسر

یکی از مواردی که زوج‌های بسیاری را به خود علاقه‌مند کرده است قانون جذب همسر است که نیاز به تمرینات خاص دارد. زیرا قانون جذب یکی از قوانین طبیعی است که بیانگر هر چیزی است که انسان به آن فکر می‌کند و در زندگی واقعی‌اش تجربه می‌کند. به‌عبارت‌دیگر همیشه افکار ما زاده اتفاقاتی هستند که برای ما رخ می‌دهد. برای اینکه با جذب همسر بیشتر آشنا شوید در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما بهترین تمرین جذب همسر را آموزش بدهیم.

بهترین تمرین جذب همسر

تکنیک تحسین کردن

برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر به دنبال افرادی بگردید که به آن موفقیت‌ها دست‌یافته‌اند، آن‌ها را تحسین نمایید و بدین گونه خود را هم ارتعاش با خواسته‌تان قرار دهید. برای مثال اگر دو نفر که رابطه زیبایی باهم دارند را می‌بینید به‌جای حسدورزی شروع نمایید به تحسین روابط زیبای آن‌ها تا جهان شما را به سمت جذب روابط عالی هدایت نماید.

بهترین تمرین جذب همسر

  • از خواندن کتاب، فیلم و آهنگ‌هایی که درباره روابط عاطفی شکست‌خورده هستند دوری‌کنید.
  • نقاشی، داستان‌نویسی و برنامه‌ریزی کنید.
  • سعی کنید به روابط عاطفی و عاشقانه خوب توجه داشته باشید.
  • درباره آنچه می‌خواهید صحبت نمایید.

بهترین تمرین جذب همسر

دوری از خواندن کتاب، فیلم و آهنگ‌هایی که درباره روابط عاطفی شکست‌خورده

شما باید در این تمرین در طول روز تمام چیزهایی که منفی هستند و در رابطه با روابط عاشقانه نامناسب و شکست‌خورده هستند دوری‌کنید و به‌هیچ‌عنوان فیلم‌های درام و غمگین عاشقانه نگاه نکنید. زیرا با دیدن این‌گونه موارد ذهن شما با اطلاعات منفی پر می‌شود و شما را از انرژی مثبت و داشتن عشقی زیبا دور می‌کند.

مجموعه پیشنهادی:  رازهایی درباره زنان

نقاشی، داستان‌نویسی و برنامه‌ریزی کنید.

اگر نقاشی‌تان خوب است می‌توانید تصاویر نشان‌دهنده روابط عاشقانه ایدئال را بکشید و با این کار ذهنتان را به‌صورت واقعی برای تجسم یک رابطه عاشقانه و پایدار آماده کنید. یا می‌توانید داستان‌سرایی کنید که نقش اصلی داستان عاشقانه خودتان باشید. برنامه‌ریزی را فراموش نکنید. شما باید طوری تصور کنید که به همسر ایده آل خود رسیده‌اید و حال تمام‌کارهایی که دوست دارید انجام بدهید را برنامه‌ریزی کنید.

سعی کنید به روابط عاطفی و عاشقانه خوب توجه داشته باشید.

در طول روز ممکن است در اطراف خود روابط عاشقانه‌ای را ببینید و باید به آن درست توجه کنید تا بتوانید همان رابطه زیبا را برای خود همراه با حس خوب تجسم کنید به‌طوری‌که انگار آن  رفتار محبت‌آمیز برایتان رخ‌داده است.

درباره آنچه می‌خواهید صحبت نمایید.

صحبت کردن درباره رابطه عاشقانه و ایده آل و از همه مهم‌تر یک ازدواج عالی بسیار مهم است تا بتوانید ذهنتان را متمرکز نمایید. انجام این کار باعث می‌شود تا شما به‌صورت عمدی و آگاهانه به هدف ایده آل خود فکر کنید و درنتیجه آن را جذب نمایید.

بهترین تمرین جذب همسر
بهترین تمرین جذب همسر

دیدگاهتان را بنویسید