تالار وب

برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

روز جشن عروسی‌تان یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر شخصی است و وقتی‌که هدف بزرگی مانند روز ازدواج را پیش رو دارید بهتر است اجازه دهید بعضی چیزها به حاشیه بروند. یک برنامه‌ریزی درست برای مراسم عروسی‌تان به شما کمک بزرگی خواهد کرد. از همین رو امروز ما در وب‌سایت تالار وب برای شما درباره برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی مقاله‌ای را آماده کرده‌ایم که امیدواریم موردتوجه‌تان قرار بگیرد.

همه دخترخانم‌ها انتظار دارند که در روز عروسی‌شان، زیباترین زن روی زمین شوند، گرچه این انتظار ممکن است کمی بزرگ و دور از ذهن باشد، اما اصلاً غیرممکن نیست که لااقل خود عروس در روز عروسی‌اش، در بهترین و زیباترین حالت ممکن در زندگی‌اش به سر ببرد. یعنی شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی، زیباترین تصویر از خودتان را ایجاد کنید.

برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

رنگ کردن موها

بهتر است ۱۰ روز قبل از مراسم عروسی‌تان موهایتان را رنگ کنید. دلیل این کار این است که اگر رنگ مو با رنگ پوستتان همخوانی نداشت وقت تغییر دادن را داشته باشید. و همچنین اگر رنگ موهایتان را دوست داشتید باز هم بهتر است ۱۰ روز قبل‌تر رنگ کند زیرا رنگ مو با چند بار شستشو زیباتر می‌شود و رنگ‌دانه‌های اکسیدان حالت طبیعی‌تری به خود می‌گیرند.

برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

کار ابرو و وکس

برای رنگ کردن و مرتب کردن ابروها و همچنین وکس موهای زائد حداقل ۴ روز قبل از عروسی زمان خوبی است. اگر زودتر بخواهید این کار را انجام بدهید ممکن است موها رشد کنند و اگر بخواهید بعدازآن انجام دهید ممکن است با جوش‌های زیرپوستی مواجه شوید.

مجموعه پیشنهادی:  باغ تالارهای خوب تهران

مانیکور و پدیکور

یک روز قبل از روز عروسی‌تان مناسب‌ترین زمان برای کارهای ناخنتان است. زیرا مناسب‌ترین زمان برای جلوگیری از اتفاقات ناخواسته برای طراحی ناخن‌هایتان، لب پر شدن لاک و… است.

برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

کوتاه کردن موها

اگر هر ۶-۸ هفته یک‌بار انتهای موهایتان را کوتاه و مرتب  کنید موهای شما پرتر و درخشان‌تر به نظر خواهد آمد .برای عروس‌هایی که می‌خواهند موهایشان را بلند کنند،این توصیه شاید به مزاجشان خوش نیاید .ولی حتی اگر هدف شما این است که آن‌ها را بلند کنید،بازهم مرتب کردن آن‌ها بافاصله‌های منظم ،از شکستن آن‌ها و دونیمه شدنشان جلوگیری می‌کند.

برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

آرایش و میکاپ روز عروسی

حداقل ۲ یا ۳ ماه قبل از عروسی از آرایشگر خود بخواهید که شما را مانند روز عروسی‌تان آرایش کند تا یک امتحانی کرده باشید که اگر موردی نیاز به تغییر یا اصلاح داشت پیش از عروسی آن را اصلاح کنید. عروس خانم باید لباس خود را ۲-۳ ماه قبل‌تر انتخاب کرده باشد و بداند چه نوع آرایشی مناسب‌تر و طبیعی‌تر است. دلیل اینکه میگوییم دو تا سه ماه قبل‌تر همه‌ی کارهای خود را انجام داده باشد این است که اگر از آرایش، رنگ مو و یا مدل موی خود راضی نبود فرصت تغییر دادن و امتحان دوباره را داشته باشد.

برنامه ریزی آرایش عروس

برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی
برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

دیدگاهتان را بنویسید