تالار وب

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

با تغییر هر فصل خانم‌ها سبک آرایش، رنگ و مدل موی خود را تغییر می‌دهند تا با فصل هماهنگ باشند. حال اگر قرار باشد که در فصل خاصی ازدواج کنند باید سبک آرایش و مدل موی خود را با آن هماهنگ سازند. فصل بهار در حال آمدن است و اگر شما نیز جزو یکی از عروس خانم‌هایی هستید که می‌خواهند در فصل بهار ازدواج کنند در ادامه همراه وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار را همراه با عکس‌های آرایش عروس در بهار نشان بدهد. امیدواریم که این مطالب به شما برای آرایش روز دنیا در فصل بهار کمک کند.

سبک آرایش در فصل بهار با فصل‌های دیگر متفاوت است و برای دانستن این تفاوت در ادامه مطلب نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار ما را همراهی نمایید.

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

آرایش مخصوص فصل بهار

بهار فصل شکوفایی گل‌هاست و طبیعت از خواب زمستانی خود بیدار می‌شود. در این فصل هوا نه سرد است و نه گرم پس بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و فضای سبز است. زیرا طبیعت بسیار زیباتر از همیشه به نظر می‌رسد. در این فصل آرایش شما در روز عروسی نباید خیلی تند و غلیظ باشد، البته به‌طورکلی آرایش‌های غلیظ و تند دیگر جای خود را به آرایش‌های لایت و ملایم داده‌اند اما اگر شما از آن دسته خانم‌هایی هستید که دوست دارند در روز عروسی‌شان آرایشی غلیظ داشته باشند، فصل بهار مناسب این کار نیست. البته این قانونی نیست که با رعایت نکردن آن مجازات شوید اما با سرپیچی از آن فقط سبکتان را به هم زده‌اید و جذابیت چهره‌تان کم خواهد شد.

پررنگ سازی نقاط قوت چهره

ما به شما نمی‌گوییم که قرار نیست اصلاً آرایش کنید بلکه برعکس میکاپ باید انجام بدهید فقط با این تفاوت که روی لب و یا چشم‌هایتان متمرکز شوید. برای مثال اگر قرار است که زیبایی چشم‌هایتان را نشان بدهید می‌توانید از انواع مدل‌های آرایش چشم استفاده کنید اما رنگ لب‌ها باید ملایم و کمرنگ باشد و دلیل آن این است که چشم‌ها در مرکز توجه قرار بگیرند. پس اول‌ازهمه انتخاب کنید که نقطه قوت زیبایی شما کدام‌یکی است؟ چشم‌ها و یا لب‌هایتان.

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

 لب‌ها در مرکز توجه

بعضی از خانم‌ها دوست دارند که از رژلب قرمز در روز عروسی‌شان استفاده کنند. این یک انتخاب جذاب برای شما خواهد بود اما به شرطی که چشم‌هایتان را ملایم آرایش کنید تا زیبایی‌تان دوچندان شود. لب‌های قرمز در لباس عروس سفید با طبیعتی تازه بسیار زیباتر خواهد شد. یادتان باشد آرایشتان را هوشمندانه انتخاب کنید.

مجموعه پیشنهادی:  انتخاب همسر به سبک مجازی!

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

انتخاب سایه چشم مناسب

یکی دیگر از نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار انتخاب سایه چشم مناسب است. بسیاری از خانم‌ها نمی‌دانند که برای طبیعی نشان دادن چشم‌هایشان از چه رنگ سایه چشمی باید استفاده نمایند. به‌طورکلی سایه چشم طبیعی عبارت‌اند از قهوه‌ای تیره و خاکستری و رنگ سایه سیاه  به‌تنهایی زننده و غیرطبیعی است. اما با در کنار قرار گرفتن رنگ‌های دیگر می‌تواند به جذابیت بیشتر چشم‌هایتان کمک کند. به این نکته توجه داشته باشید که از خط چشم‌های خیلی پهن استفاده نکنید و تا جایی که ممکن است به‌صورت محو از آن در آرایشتان به کار ببرید تا چشم‌هایتان جذاب‌تر و جوان‌تر به نظر برسد.

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

انتخاب صحیح رژ گونه

برای انتخاب رژ گونه مناسب باید اول‌ازهمه به رنگ پوستتان توجه کنید. اگر پوستی سفید و یا گندمی روشن دارید بهترین انتخاب برای شما رنگ‌های ملایم است. از انتخاب رژ گونه‌های مسی، قهوه‌ای، آجری تیره پرهیز کنید زیرا صورتتان را مصنوعی می‌کند. در عوض انتخاب رنگ‌هایی مانند گلبهی، صورتی، هلویی، کالباسی می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. اگر پوستتان سبزه است می‌توانید از رنگ‌هایی که برای پوست‌های سفید مناسب نیست استفاده کنید. اما به‌طورکلی برای انتخاب دقیق‌تر رژ گونه مناسب پوست می‌توانید به رنگ داخلی لب‌هایتان توجه کنید و رنگ مناسب رژ گونه خود را انتخاب نمایید.

تأثیر ابروها در آرایش عروس

برای تکمیل آرایش عروس نباید از ابروها غافل شوید زیرا ابروهای پرپشت با رنگ و مدل مناسب به تکمیل شدن آرایشتان کمک بسیاری می‌کند. سعی کنید به‌طورکلی از برداشتن بسیار زیاد ابروهایتان خودداری کنید زیرا پس از مدت چند سال شاهد ریزش و کم‌پشت شدن آن خواهید شد و از همه مهم‌تر ابروهای پرپشت شمارا جوان‌تر و بانشاط‌تر نشان می‌دهد. زیرا ابروهای نازک و کم چهره را سن بالا و خسته می‌کند. سعی کنید به ابروهایتان خیلی اهمیت بدهید و با توجه به‌صورت خود مدل مناسبی ابروهایتان را تمیز کنید.

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

در ادامه عکس هایی از آرایش عروس بهاری با یکدیگر ببینیم.

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار
نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار نکات مهم آرایش عروس در فصل بهار

دیدگاهتان را بنویسید