تالار وب

نکاتی درباره آرایش عروس

نکاتی درباره آرایش عروس

نکاتی درباره آرایش عروس

روز عروسی مهم‌ترین روز زندگی هر عروس خانمی است و برای همین در این روز مهم تمام تلاش خود را می‌کند تا به زیباترین شکل ممکن دیده شود. وب‌سایت تالار وب در این خصوص نکاتی درباره آرایش عروس برای شما عزیزان آورده است که امیدواریم به شما کمک کند تا به یک عروس زیبا تبدیل شوید. در ادامه همراه تالار وب باشید.

نکاتی درباره آرایش عروس
نکاتی درباره آرایش عروس

در روز عروسی و هنگام ورودتان به سالن تالار پذیرایی باید زیبایی‌هایتان بیشتر از همیشه نمایان شده باشد تا به چشم میهمانانتان زیباترین عروسی شده باشید که تابه‌حال دیده‌اند. همچنین اینکه در این روز مهم جلوی لنز دوربین عکاسی و فیلم‌برداری هستید پس باید بسیار در نوع و مدل آرایشتان دقت کنید.

پرهیز کردن از آرایش های جدید

همیشه تنوع دادن خوب است اما در روز عروسی‌تان اصلاً کار عاقلانه‌ای نخواهد بود. برای مثال اگر تابه‌حال رنگ خاصی از رژلب و یا سایه چشم و موارد دیگر را استفاده نکرده‌اید نمی‌توانید مطمئن باشید که از آن آرایش خوشتان خواهد آمد. پس از آرایشگر خود بخواهید تا آرایشی انجام بدهد که قبلاً هم از آن استفاده کرده‌اید.

نکاتی درباره آرایش عروس

جدیدترین مدل آرایش عروس

تغییر عمده ایجاد نکنید

آرایش و میکاپ عروس در اصل یعنی برجسته کردن زیبایی‌های صورت و پوشاندن تا حد امکان نقص‌های صورت عروس است نه این معنی که به یک شخص دیگر تبدیل شوید. اگر هیچ‌وقت آرایش نمی‌کنید و برای رو عروسی‌تان برای شما ابروهایتان را اصلاح و یا کوتاه کنند، موهایتان را رنگ روشنی که تابه‌حال نگذاشته‌اید بگذارند  و آرایش غلیظی برایتان انجام‌ بدهند شاید زیبا شوید اما مطمئن باشید که دیگر خودتان را نخواهید شناخت و از همه مهم‌تر که زیبایی خاصی نخواهد داشت. پس سعی کنید تعادل را در آرایشتان حفظ کنید.

برای امتحان تغییرات، زمان اختصاص دهید

اگر ایده و یا مدل جدیدی برای کوتاهی و یا رنگ کردن موهایتان دارید از چند ماه قبل (سه ماه قبل) امتحان کنید تا اگر رنگ و یا مدل موردپسندتان نشد وقت تغییر مجدد داشته باشید و از همه مهم‌تر موهایتان آسیب نبیند. برای تست آرایش جدید نیز می‌توانید همین کار را انجام‌ بدهید تا در آخر بهترین مدل آرایش صورت را برای روز عروسی‌تان انتخاب نمایید.

در مورد آرایش دلخواهتان قصه نگویید

با توضیح و غصه گفتن نمی‌توانید مدل موی و یا آرایش دلخواه خود را به آرایشگرتان بفهمانید. پس حتماً با عکس به او مدل موردنظرتان را نشان بدهید تا از رخ دادن هرگونه مشکلی جلوگیری کرده باشید.

نکاتی درباره آرایش عروس
نکاتی درباره آرایش عروس

پرهیز کردن از موی مصنوعی

تا جایی که ممکن است از موی مصنوعی برای شینیون موهایتان استفاده نکنید. هرچقدر هم موی مصنوعی طبیعی باشد بازهم در عکس‌ها رنگ و یا براق بودن آن مشخص می‌شود و جذابیت مدل موهایتان را خواهد گرفت. زیرا نورپردازی در تالار پذیرایی به‌گونه‌ای است که ممکن است موی و یا آرایشتان براق به نظر برسد پس بسیار دراین‌باره دقت کنید.

همه خانواده مشتری یک آرایشگر نشوید

در کشور ما از قدیم رسم است که عروس با مادر، خواهر، خاله دخترخاله و… همه به نزد آرایشگر آشنا می‌رفتند اما این اشتباه  را شما تکرار نکنید. زیرا در آخر شاهد این خواهید بود که همگی شما آرایشتان یک سبک شده است. زیرا سبک‌کار آرایش اکثر آرایشگرها مشخص است و حتی اگر بخواهند آن را تغییر بدهند اما بازهم شبیه به هم خواهد شد. پس اگر می‌خواهید در روز مراسم عروسی‌تان تک باشید آرایشگرتان را با دیگران تقسیم نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید