تالار وب

نکات مهم آرایش عروس با صورت لاغر

نکات مهم آرایش عروس با صورت لاغر

آرایش صورت برای هر خانمی اهمیت دارد از همه مهم‌تر شکل و مدل صورت شما با مدل آرایشتان رابطه مستقیم دارد. همچنین طبیعی بودن صورت شما در روز عروسی‌تان از هر چیزی جذاب‌تر است و اینکه بتواند آرایشی لایت و طبیعی را در کنار متناسب بودن با فرم صورتتان داشته باشید بسیار پراهمیت است. از همین رو ما امروز در وب‌سایت تالار وب و در این نکات مهم آرایش عروس با صورت لاغر را آورده‌ایم که امیدواریم به شما برای آرایشی مناسب شکل صورت و از همه مهم‌تر جذاب‌تر شدن شما کمک کند. در ادامه همراه ما باشید.

نکات مهم آرایش عروس با صورت لاغر

۶ نکته آرایشی برای صورت‌های لاغر

  1. سایه زدن درست
  2. استفاده از پودر برنزه مناسب و یا تغییر دادن آن
  3. پهن کردن ابروها
  4. آرایش چشم گربه‌ای
  5. برجسته کردن مرکز صورت
  6. متمرکز شدن بر روی چشم‌ها

نکات مهم آرایش عروس با صورت لاغر

به سایه درست نیاز دارید

افرادی که تازه به دنیا آرایش واردشده‌اند، نمی‌دانند که سایه تیره، آن‌ها را از هدف اصلی دور می‌کند، درحالی‌که رنگ‌های روشن‌تر کمک می‌کند تا به هدفشان نزدیک‌تر بشوند. این کار را می‌توان با استفاده از برنزه مات که دو درجه روشن‌تر از رنگ پوست است انجام داد، همچنین از سایه‌های روشن‌تر برای پرتر نشان دادن استخوان‌های گونه، بینی، زیر ابرو و چانه استفاده کنید.

پودر برنزه خود را تغییر دهید

از سایه گرم استفاده کنید. بهترین انتخاب سایه‌های خنثی با ته رنگ خاکستری است که در ترکیب با برنزه همیشه طبیعی نشان می‌دهد. فقط باید توجه کنید که فاصله بین دورنگ ظریف و نامشخص باشد. این کار را با یکدست ثابت انجام دهید و به‌گونه‌ای ترکیب کنید که هیچ خطی بین دورنگ وجود نداشته باشد. همچنین برس‌های خاص مخصوص آرایش وجود دارد که می‌تواند بهترین اثر را بر پوست شما بگذارد. با کرم پودر، کمان حدفاصل مو و پیشانی را روشن کنید و تا غضروف بینی و مرز لب‌ها ادامه دهید. بینی را می‌توان با رسم یک خط قهوه‌ای باریک به سمت پایین با کرم پور تیره خط بکشید.

مجموعه پیشنهادی:  از دستان عروس خانم تا کت آقای داماد

ابروهای پهن‌تر و ضخیم‌تر

ابروهای ضخیم‌تر بهتر است. البته ممکن است که این حرف عجیب به نظر برسد، اما ابرو ضخیم‌تر برای صورت‌های لاغر مناسب‌تر است. ابرو پهن‌تر باعث می‌شود فضای پیشانی بیشتر موردتوجه قرار گیرد. ابروها باید به‌صورت طبیعی پهن باشند، همچنین یک قوس متعادل در ابرو ایجاد کنید، این کار صورت‌های لاغر و کشیده را زیباتر نشان می‌دهد.

آرایش چشم‌گربه‌ای

آرایش چشم‌گربه‌ای یکی از جذاب‌ترین نوع آرایش است، پیشنهاد می‌کنیم لبه‌های بیرونی چشم را با یک خط باریک بکشید. این کار باعث می‌شود که صورت جمع‌تر به نظر برسد البته باید مراقب باشید که بیش‌ازاندازه و غیرطبیعی چشم‌ها کشیده نشود. این کار یک حالت مثلثی شکل در صورت ایجاد می‌کند، و شکل طبیعی صورت را تغییر می‌دهد و چشم‌ها را برجسته‌تر نشان می‌دهد، و به‌طور مؤثر توجه را از قسمت پایین صورت دور می‌کند. به همین دلیل بسیاری از مدل‌ها و بازیگران از آرایش چشم‌گربه‌ای استفاده می‌کنند.

برجسته کردن مرکز صورت

اگر می‌خواهید صورتتان کشیده شود، به‌خصوص اگر صورتتان به شکل گرد است، ایجاد فاصله بیشتر بین شمال و جنوب به‌جای شرق و غرب صورت کارساز است. به این منظور، شما باید مرکز صورت خود را روشن و برجسته کنید، از مرکز بینی شروع کنید و به سمت گوشه لب حرکت کنید. همچنین می‌توانید قسمت‌های پایین صورت را روشن کنید. به ابن ترتیب تمرکز از عرض صورت به طول می‌رود.

بر روی چشم تمرکز کنید

یک نکته در روند آرایش وجود دارد، اگر لب‌ها را بیش‌ازحد براق کنید مثل یک لکه صورتی به نظر می‌رسد، درحالی‌که اگر کانون توجه را به چشم تغییر دهید شاهکار خواهد شد. هنگامی‌که لب‌ها بزرگ‌تر یا پررنگ‌تر به نظر برسد چشم‌ها را کوچک‌تر نشان می‌دهند، اگر می‌خواهید لب‌ها سرزنده و جذاب‌تر به نظر برسد، از خط لب استفاده کنید، اما اگر لب‌ها را بزرگ‌تر کنید، بقیه صورت کوچک‌تر به نظر می‌رسد.

آرایش صورت‌های مختلف

نکات مهم آرایش عروس با صورت لاغر
نکات مهم آرایش عروس با صورت لاغر

دیدگاهتان را بنویسید