تالار وب

انواع آرایش عروس

آرایش عروس در هر فصل

برای انتخاب مدل میکاپ و آرایشتان در روز مراسم عروسی باید به نکات مهمی توجه داشته باشید و یکی از مهم ترین آنها فصل برگزاری مراسم عروسیتان است. در ادامه همراه وب سایت تالار وب باشید تا انواع آرایش عروس و تفاوت های آنها با یکدیگر را بخوانید.

آرایش بهاری

به محض اینکه زمستان بارش را می‌بندد، پوستتان به مراقبتی صمیمانه و لطیف واکنش نشان خواهد داد. عروس‌ خانم هایی که قصد دارند در این فصل مراسم خود را برگذار کنند بهتر است به کلینیک پوست بروند. لایه برداری کل بدن بهترین انتخاب برای از بین بردن پوست مرده ایست که در طول زمستان باقی مانده. همینطور، هنگام دوش گرفتن به پاها توجه کنید تا نرمشان کنید و لطافت آنها را بیشتر کنید. سنگ پا همراه پدیکور، راهی عالی برای بهتر کردن ظاهر پاها است. سایه و تون میکاپ شما باید به خوبی با پوستتان همراهی داشته باشد. بژ قهوه‌ای با هایلایت صورتی و سرخ برای فصل بهار ایده‌آل است.

انواع آرایش عروس
انواع آرایش عروس

انواع آرایش عروس

آرایش تابستانی

تابستان یکی از زمان های شلوغ سال برای عروسی است و عروس‌ها مشتاق هستند تا در جشن عروسی تابستانی خود بدرخشند. گرمای تابستانی و خورشید بسیار برای پوست چالش برانگیز است و این باعث مشکلات پوستی زیادی برای عروس آینده خواهد شد. جوش، پوست چرب، جوش‌های سر سیاه و دشمن‌های دیگر پوست بیشترین حضور را در تابستان دارند. کرم‌ها و مرطوب کننده‌های فاقد چربی برای تابستان ایده آل هستند و پاک کننده‌های ژلی کمک بسیاری می‌کنند. گریم و آرایش ضدآب قطعا بهترین دوست شما خواهد بود و دستمال‌هایی که آب زیادی را جذب می‌کنند باید در دسترستان باشد.

مجموعه پیشنهادی:  فواید مسافرت برای پوست

انواع آرایش عروس

انواع آرایش عروس

آرایش پاییزی

فصل زیبای پاییز می‌تواند زمانی برای برگذاری مراسم عروسی باشد. بی‌شک هیجان و نسیمی از عشق در هوا جریان دارد اما فراموش نکنید که حواستان به پوستتان باشد.برای آرایشتتان سایه‌هایی از رنگ کبود غلیظ و سرخ برای این فصل بسیار مناسب هستند. کمی بیشتر ریمل بزنید و خط چشم را دودی‌تر کنید تا حاله‌ای رمانتیک روی چهره تا بنشیند. از پودر برنزه برای تقویت کردن تون تابستانی پوستتان استفاده کنید.

انواع آرایش عروس
انواع آرایش عروس

انواع آرایش عروس

آرایش زمستانی

تعطیلات همیشه زمانی عالی برای عروسی‌ها و مراسمات است. تنها ضرر این فصل رنگ گرفته‌ایست که باعث می‌شود چشمان پف دارتان، بیشتر ورم کرده به نظر برسند. برای این فصل شما باید روی رنگ‌هایی گرم که درخشش چهره‌تان را بیشتر می‌کند تمرکز کنید. با استفاده از کرم گریم و رنگ پایه‌ی مناسب پوستتان، انتخاب رنگ‌هایتان را براساس‌تون رنگ پوست خودتان شکل دهید. یادتان باشد کل بدنتان را مرطوب کنید  تا از خشکی آن در سرمای  زمخت زمستان جلوگیری کنید. روغن زیتون، ویتامین E و دیگر مرطوب کننده‌‌ها عاشق پوست شما خواهند شد. حواستان باشد تا وقتی آرایشتان تکمیل شد، کمی براقیت و درخشش به چهره اضافه کنید (از اکلیل می‌توانید استفاده کنید). عروسی زمستانی است، گرما و درخشش حرف اول را می‌زند.

انواع آرایش عروس
انواع آرایش عروس

انواع آرایش عروس

دیدگاهتان را بنویسید