تالار وب

راهنمای خرید بهترین کفش عروس

راهنمای خرید بهترین کفش عروس

راهنمای خرید بهترین کفش عروس

برای برگزاری مراسم عروسی کارهای بسیاری وجود دارد و از همین رو خیلی از عروس و دامادها فقط به دنبال پیدا کردن تالار پذیرایی، خرید و یا سفارش لباس عروس و کت‌وشلوار داماد، خرید عروسی و …. می‌شوند و به‌طور کل خرید کفش عروسی و نکات مهم برای خرید آن را فراموش می‌کنند. از همین رو امروز ما در وب‌سایت تالار وب برای شما درباره راهنمای خرید بهترین کفش عروس مطالب مفیدی را آورده‌ایم که امیدواریم به شما برای خرید کفش عروسی مناسب کمک کند.

خرید کفش عروسی در روزهای آخر فقط باعث می‌شود که شما یک انتخاب عجله‌ای و بدون دقت داشته باشید که ممکن است در روز مراسم عروسی دردسرساز شود. زیرا اغلب خانم‌ها یکی از مسائلی که در روز عروسی‌شان باعث اذیت شدنشان شده بود را کفش نامناسب و پادردی را که متحمل شده بودند را میگویند. پس ما توصیه‌هایی داریم که شما یک‌شب بدون نقص داشته باشید.

راهنمای خرید بهترین کفش عروس

کفش‌های نامناسب

کفش‌ها و صندل‌های مجلسی با پاشنه‌های خیلی بلندی هستند که در نگاه اول بسیار گیرا و جذاب است و شمارا برای خرید آن وسوسه می‌کند. اما یادتان باشد که اگر بخواهید این کفش را از صبح تا آخر شب پایتان کنید و با آن راه بروید و برقصید حتماً از پادرد و کمردرد در امان نخواهید بود. کفش بیشتر از ۷ سانتی‌متر شیب بسیار زیادی دارد و از همین رو باعث ایجاد انحای پا می‌شود و از همه مهم‌تر راه رفتن در سالن تالار پذیرایی با این مدل کفش‌ها کار آسانی نخواهد بود. اگر حتماً اصرار به پوشیدن کفش با پاشنه خیلی بلند دارید و یا می‌خواهید اختلاف قدی زیادی که با داماد دارید را جبران کنید بهترین انتخاب برای شما کفش‌های لژ دار است.

راهکار برای کفش تنگ

اگر باوجوداینکه کفش بسیار پاشنه‌بلندی را نخریدید اما بازهم کفش پای شمارا میزند بهترین روش این است که چند صفحه روزنامه را با آب‌لیمو خیس کنید و درون کفشتان بچپانید و بگذارید یک یا دو شب بماند تا کفشتان کمی جا باز کند. همچنین می‌توانید جوراب پشمی کلفتی را پا کنید و با استفاده از سشوار دور تند و داغ سعی کنید پاهایتان را آرام‌آرام درون کفش جا کنید.

جنس کفش عروسی

جنس کفش عروسی‌تان بسیار مهم است و برای اینکه در طول مراسم عروسی‌تان احساس بهتری داشته باشید بهتر است سراغ کفش‌های چرمی نروید و به‌جای آن از کفش‌های ابریشم و ساتن با رویه نرم انتخاب کنید. زیرا این جنس کفش‌ها نرم هستند و به‌راحتی حالت پا را به خود می‌گیرند.

راهنمای خرید بهترین کفش عروس
راهنمای خرید بهترین کفش عروس

صبح به خرید کفش نروید

برای خرید کفش عروسی‌تان بهتر است غروب و یا بعد از خرید وسایل دیگر برای مراسم عروسی‌تان به دنبال کفش عروسی بروید زیرا بعد از گذشت چندین ساعت پاهای شما در کفش ورم می‌کند و بهترین موقع برای خرید کفش مجلسی است زیرا در روز عروسی‌تان نیز دقیقه همین اتفاق برای پاهایتان می‌افتد پس بهتر است خرید کفشتان را جزو کارهای آخری که قرار است آن روز انجام بدهید بگذارید و به دنبال خرید کفش عروسی بروید.

تهیه کفش کمکی

برای اینکه تمام احتمالات در روز عروسی‌تان را در نظر داشته باشید بهتر است به فکر تهیه یک کفش کمکی نیز باشید. شما می‌توانید یک کفش تخت و یا با لژ ۳ سانتی‌متری را که قبلاً آن را امتحان کرده‌اید و از راحت بودن آن مطمئن هستید را با خود در روز عروسی‌تان ببرید تا در ساعات پایانی مراسم بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

محل برگزاری مراسم عروسی

شاید اصلاً به این مسئله توجه نکنید اما جنس و کف سالن تالار پذیرایی و یا باغ تالاری که قرار است جشن عروسی‌تان را در آنجا برگزار کنید بسیار مهم است و در انتخاب شما برای کفش عروسی نیز تأثیرگذار است. برای مثال اگر قرار است که مراسم عروسی‌تان را در باغ تالار و فضای باز برگزار کنید بهتر است سراغ کفش‌های پاشنه نوک‌تیز نروید زیرا پاشنه آن درون گل، سنگ و خاک فرو می‌رود و راه رفتن را برای شما سخت می‌کند. بهترین انتخاب برای شما کفش‌های پاشنه پهن و یا تخت است.

اما اگر قرار است که جشن عروسی را در تالار پذیرایی برگزار کنید می‌توانید کفش‌های پاشنه نوک‌تیز را انتخاب کنید اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که کفش‌های پاشنه نوک‌تیز و خیلی بلند ممکن است راه رفتن شمارا در سالن تالار عروسی دشوار کند و به‌راحتی نتوانید برقصید و تعادل خود را با لباس عروسی‌تان حفظ کنید. پس بهتر است عاقلانه کفش عروسی خود را انتخاب کنید.

راهنمای خرید بهترین کفش عروس
راهنمای خرید بهترین کفش عروس

دیدگاهتان را بنویسید