تالار وب

۵ نکته مهم در انتخاب کفش عروس

۵ نکته مهم در انتخاب کفش عروس

یکی از وسایل عروس که بسیار باید در انتخاب آن دقت کرد کفش است. البته شاید تصور کنید که انتخاب کفش عروس زیاد هم کار مهمی نیست زیرا فقط برای یک‌شب قرار است استفاده شود و زیر لباس عروس نیز پنهان می‌شود. اما ما باید به شما بگوییم که کفش عروس علاوه بر این سلیقه شما را نشان می‌دهد می‌تواند راحتی و ناراحتی شما را در مهم‌ترین شب زندگی‌تان رقم بزند. در ادامه ما به شماامروز در وب سایت تالار وب ۵ نکته مهم در انتخاب کفش عروس میگوییم تا بتوانید بهتر اهمیت در خرید و انتخاب کفش روز عروسی‌تان را بدانید

 

۵ نکته مهم در انتخاب کفش عروس

 

راحتی کفش عروس

راحت بودن کفش مهم‌ترین نکته در انتخاب کفش عروس است. کفشی که تنگ نباشد و انگشتان و پشت پایتان را فشار ندهد. شما باید کفشی را انتخاب کنید که پاهایتان را فشار ندهد و بتوانید به‌راحتی با آن راه بروید، برقصید، فعالیت کنید و تمام شب را تا دیروقت با آن بگذرانید. اگر کفش شما نامناسب باشد خیلی زود پاهایتان خسته می‌شود و درد می‌گیرد. پس در انتخاب کفش عروس باید بسیار دقت کرد.

کیفیت کفش عروس

کفش عروس باید نرم و انعطاف‌پذیر باشد و از کیفیت خوبی برخوردار باشد. ازنظر کیفیت کفش چرم بسیار بادوام است اما برای پوشیدن در مراسمتان ممکن است زیاد راحت نباشد زیرا این جنس کفش‌ها کمی سفت هستند و راه رفتن طولانی‌مدت با آن ممکن است پاهایتان را خسته کند. بهتر است جنس کفشتان را از پارچه‌های نرم و انعطاف‌پذیر انتخاب نمایید.

مجموعه پیشنهادی:  چگونه در مراسم عروسی شیک پوش باشیم

کفش پاشنه‌بلند یا کوتاه

اول‌ازهمه باید به این نکته توجه کنید که معمولاً با چه نوع کفش راحت‌تر هستید و به‌طورمعمول کفش اسپرت می‌پوشید یا کفش پاشنه‌بلند و مجلسی. اگر به کفش‌های پاشنه‌بلند خیلی عادت ندارید می‌توانید از کفش لژدار استفاده کنید تا فشار کمتری نیز به پاها و کمرتان وارد شود.

 

5 نکته مهم در انتخاب کفش عروس

 

رنگ کفش عروس

معمولاً کفش عروس را از رنگ‌های روشن انتخاب می‌شود. رنگ‌هایی مانند نباتی، سفید، کرم که به لباس عروس بیاید. اما اگر به دنبال جذابیت و خاص بودن هستید می‌توانید از کفش‌های رنگی مخملی که با رنگ لباس عروسی‌تان تضاد دارد استفاده کنید.

مکان برگزاری مراسم عروسی

کفش عروسی‌تان را باید با توجه به فصل برگزاری مراسم عروسی و از همه مهم‌تر مکان برگزاری جشن عروسی انتخاب کرد. به زبانی دیگر کفشی که در فصل پاییز و زمستان انتخاب می‌کنید با کفشی که در باغ تالار و یا کنار ساحل در فصل تابستان و بهار انتخاب می‌کنید و در تالار پذیرایی برگزار می‌شود متفاوت است.

 

کفش عروس

دیدگاهتان را بنویسید