تالار وب

راهنمای انتخاب تور عروس

راهنمای انتخاب تور عروس

راهنمای انتخاب تور عروس

یکی از موارد بسیار مهم در تکمیل زیبایی و شکوه هر عروسی در تالار پذیرایی و یا باغ تالار در زیباترین شب زندگی اش انتخاب تور مناسب برای لباس عروس است که باید توجه ویژه ای به خرید آن داشته باشید. در بسیاری از جوامع مختلف تور عروس مظهر معصومیت عروس است و همچنین جنبه زیبایی نیز دارد. در ادامه همراه وب سایت تالار وب باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا تور عروس مناسب خود را انتخاب نمایید.

راهنمای انتخاب تور عروس
راهنمای انتخاب تور عروس

انتخاب تور عروس بر اساس مدل مو

پس از انتخاب تالار پذیرایی برای برگزاری مراسم عروسی دومین کار سخت برای عروس خانم ها انتخاب مدل آرایش صورت و مدل مو است از همین رو عروس خانم ها دقت بسیار زیادی در انتخاب آن انجام میدهند. برای انتخاب تور عروس شما باید قبل از خرید آن بدانید که آرایشگر شما قرار است چه مدل مو و مدل آرایش صورتی برای شما انجام بدهد تا با توجه به مدل موی روز عروسی تان تور مناسبی خریداری کنید.

راهنمای انتخاب تور عروس

انتخاب تور عروس مناسب تالار پذیرایی و باغ تالار

اگر قصد دارید تا مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار کنید باید دقت داشته باشید که از توری که استفاده کنید تا خاکی و یا خیس نشود زیرا اگر تور انتخابی شما بلند باشد و یا روی زمین کشیده شود ممکن است خیس و یا کثیف و خاکی شود از همین رو باید دقت زیادی در انتخاب آن داشته باشید. همچنین در باغ تالار و یا سالن تالار پذیرایی ممکن است تعداد میهمانان زیاد باشد و یا اینکه بچه ها مزاحم تور شما شوند و ناخواسته استایل شما را خراب کنند. پس شما باید توری انتخاب کنید که زیاد سنگین و بلند نباشد و هنگام سوار و پیاده شدن از ماشین به جایی گیر نکند.

راهنمای انتخاب تور عروس

انتخاب تور عروس مناسب مدل لباس عروس

لباس عروس شما با تور انتخابی تان رابطه مستقیم دارد و هر چقدر لباس عروس شما بیشتر کارشده باشد باید تور شما ساده تر باشد تا زیبایی لباس به چشم بیاید. همچنین اگر لباس عروس شما ساده است میتوانید از تورهای کارشده و متفاوت انتخاب کنید تا زیبایی شما را کامل کند. استفاده از گل های گیپوریف دانتل، مروارید و نگین و… به زیباتر شدن تور عروس شما کمک زیادی میکند.

انتخاب تور عروس براساس مدل اندام عروس

اگر اضافه وزن دارید و میخواهید که لاغرتر بنظر برسید سراغ تورهای خیلی پرچین و طرح دار نروید. به جای آن از تورهای ساده و کم چین استفاده کنید تا اندام شما را کشید تر و بهتر نشان بدهد. اگر شکم و یا سینه ی بزرگی دارید باید توری که انتخاب میکنید بلند تا سر انگشتانتان باشد تا بالاتنه شما را کشیده تر و لاغرتر نشان بدهد.  همچنین اگر شما اندام گلابی شکل دارید باید قد تور شما تا شانه، آرنج و یا کمرتان باشد تا حواس بیننده را بیشتر جلب نواحی کوچکتر کند و پهنای باسن را نشان ندهد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید