تالار وب

مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس

مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس

پیدا کردن مدل موی مناسب با توجه به چهره برای عروسی ممکن است کار کمی دشواری باشد و عروس خانم‌ها در سایت‌های مختلف به دنبال جدیدترین مدل موی روز دنیا می‌گردند. اگر شما نیز پیرو مد روز هستید و می‌خواهید با جدیدترین مدل موهای عروس اروپایی ۲۰۱۹ آشنا شوید در ادامه می‌توانید انواع مدل موی شینیون باز و نیمه‌باز اروپایی را مشاهده نمایید. همچنین برای انتخاب آن باید مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس را بدانید که در اینجا در وب سایت تالار وب برای شما توضیح داده‌ایم. با ما همراه باشید.

بعد از پیدا کردن سالن زیبایی مناسب که به تالار عروسی و یا باغ تالار موردنظر شما و همچنین به آتلیه نزدیک باشد و اطمینان حاصل کردن از حرفه‌ای بودن آرایشگرتان باید مدل موی مناسبی را برای خود با کمک آرایشگرتان انتخاب نمایید.  شما باید نکات مهمی را در انتخاب مدل موی خود رعایت نمایید تا بتوانید یک مدل مناسب با توجه به چهره، لباس عروس و همچنین آرایشتان انتخاب کنید.

مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس

تست مدل موی انتخابی

برای اینکه از مدل موی انتخابی‌تان مطمئن باشید که به چهره شما می‌آید از آرایشگر خود بخواهید تا قبل از روز عروسی یک‌بار مدل مو را برای شما درست کند تا اگر احتمالاً از آن خوشتان نیامد و یا قصد کمی تغییر در آن را داشتید فرصت کافی برای تغییر داشته باشید و همچنین خیالتان در روز عروسی از مدل مویتان راحت باشد.

مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس

شینیون باز عروس

یکی از جدیدترین مدل موی عروس که امروزه بین عروس خانم‌های خوش‌سلیقه و عاشق مد روز ترند شده است انواع مدل شینیون باز و نیمه‌باز است که می‌توان گفت بسیار هم زیبا می‌شود و برای هر نوع موی کوتاه و خیلی بلند مناسب است. برای اینکه بتوانید مدل موی موردنظرتان را به آرایشگر خود نشان بدهید برای او قصه نبافید تصاویر خیالی که دوست دارید مدل مویتان چه شکلی باشد نکشید. بهتر است برای اینکه آرایشگر شما کاملاً متوجه مدل موی موردنظرتان بشود عکس آن را نشان بدهید تا بعداً مشکلی دراین‌باره پیش نیاید.

مجموعه پیشنهادی:  ماه عسل در تعطیلات نوروز

مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس

توجه به فصل برگزاری عروسی

برای انتخاب مدل موردنظرتان باید به فصل و آب‌وهوا توجه کنید. برای مثال اگر مراسم جشن عروسی‌تان در فصل گرم تابستان برگزار می‌شود و می‌خواهید مدل موی باز را انتخاب کنید باید حواستان باشد که ممکن است بعد از گذشت چند ساعت کلافه‌تان کند. فقط به‌عکس مدل موی عروس اکتفا نکنید و از آرایشگر خود کمک بگیرید. اگر می‌خواهید یک مدل موی خاص و جدید داشته باشید آرایشگرتان می‌تواند حتی دو مدل را روز موهایتان باهم تفکیک کند. توجه داشته باشید که اگر لباس عروستان شلوغ است و سنگ‌کاری بسیار زیادی دارد باید مدل موهایتان ساده باشد.

تغییرات مو

برای تغییراتی که می‌خواهید در موهایتان انجام بدهید وقت کافی بگذارید. این تغییرات ممکن است شامل کوتاهی، رنگ ، مش، دکلره و اکستنشن باشد. بهترین زمان برای کوتاهی و رنگ حداقل دوهفتم قبل از عروسی است و برای اکستنشن و دکلره باید یک ماه قبل انجام بدهید. همچنین برای جلوگیری از سوختن و یا کاهش استحکام موهایتان به‌طور منظم از ویتامینه‌ها و آب‌رسان مو استفاده نمایید و موهایتان را تقویت کنید. بهترین زمان برای حمام روز عروسی شب قبل است تا موهایتان بهتر حالت بگیرد و اگر موهای نازک و یا خیلی لختی دارید حتماً به این نکته توجه داشته باشید که اگر روز عروسی به حمام بروید ممکن است موهایتان هنگام درست کردن خوب حالت نگیرد و تارهای کوتاه در هوا معلق بماند.

در ادامه برای علاقه‌مندان به انواع مدل شینیون‌های باز و نیمه‌باز روز اروپایی عکس‌هایی آورده‌ایم که جزو جدیدترین مدل موی شینیون باز و نیمه‌باز اروپایی است و امیدواریم موردتوجه‌تان قرار بگیرد.

جدیدترین مدل موی عروس

مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس
مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس
مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس
مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس

مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس مهم ترین نکات انتخاب مدل موی عروس

دیدگاهتان را بنویسید