تالار وب

جدیدترین مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروسی را همراه با عکس و نکات مهم در انتخاب تاج عروس در این مقاله وب‌سایت تالار وب در اختیار شما عزیزان قرار داده است. برای اینکه تاج عروس مناسبی را انتخاب کنید باید قبل از خرید آن حتماً نکات مهم برای انتخاب تاج عروس را بدانید تا با آگاهی کامل تاج عروس مناسبی را انتخاب و خریداری نمایید. اگر شما نیز به دنبال جدیدترین مدل تاج عروس هستید در ادامه همراه وب‌سایت تالار وب باشید. امیدواریم این مقاله به شما برای انتخاب تاج عروس مناسب کمک کند.

برای انتخاب تاج عروس باید نکاتی مانند مدل مو، سبک و مدل آرایش، فرم چهره، مدل لباس عروس را در نظر بگیرید. اگر این نکات را قبل از خرید تاج عروس در نظر نگیرید نمی‌توانید در انتخاب خود موفق باشید زیرا تمام این موارد به یکدیگر وابسته بوده و روی کامل شدن زیبایی‌تان در روز مراسم عروسی در تالار عروسی تأثیر مستقیم دارند.

 

جدیدترین مدل تاج عروس

 

زمان مناسب خرید تاج عروس

اگر هنوز خریدهای دیگر عروسی‌تان تمام نشده است و از تاج عروسی خوشتان آمده است و قصد دارید آن را بخرید باید دست نگه‌دارید و بی‌گدار به آب نزنید زیرا خرید تاج عروس باید جزو آخرین خرید شما باشد تا بتوانید به‌درستی آن را با لباس عروس، سبک آرایش و مدل موهایتان انتخاب کنید.

انتخاب تاج بر اساس فرم صورت

شما باید با توجه به فرم صورتتان تاج انتخاب کنید. برای مثال اگر صورت گردی دارید و یا صورتتان تپل است بهترین انتخاب برای شما تاج‌های بلند و کشیده به‌اصطلاح معروف به تاج‌های سلطنتی و یا تاج مدل فرح است. این مدل تاج‌ها صورت شمارا کشیده‌تر می‌کند و باعث می‌شود تا صورتتان فرم بگیرد.

همین‌طور اگر صورت شما کشیده است بهترین انتخاب برای شما تاج‌هایی است که روی پیشانی قرار می‌گیرند و به اسم هدبندی معروف هستند مناسب شما است. اما اگر حتماً قصد دارید که تاج تان بالای سر قرار بگیرد باید از مدل تاج‌های هلالی انتخاب کنید و از مدل تاج‌های نوک‌تیز دوری نمایید. همچنین بهترین ارتفاع تاج برای شما حداقل ۵ سانتی‌متر است.

 

جدیدترین مدل تاج عروس

 

انتخاب تاج بر اساس لباس عروس

اگر لباس عروستان با مروارید، نگین، گل‌های دانتل تزیین‌شده است بهتر است که تاج ساده‌ای را انتخاب کنید و از خرید تاج‌های پرزرق‌وبرق و شلوغ خودداری نمایید. زیرا جذابیت لباس عروستان کم خواهد شد و دیگر به چشم نمی‌آید. همچنین اگر لباس عروسی‌تان ساده است می‌توانید از تاج‌های پرزرق‌وبرق و شلوغ انتخاب کنید.

 

جدیدترین مدل تاج عروس

 

در نظر گرفتن قد

برای یک انتخاب درست باید قد داماد را هم در نظر بگیرید. اگر با داماد هم قد هستید و یا فقط چند سانتی‌متر باهم اختلاف قد دارید بهتر است تاج کوتاه انتخاب کنید و یا کفشتان بدون پاشنه و تخت باشد. برای مثال اگر تاج شما بلند باشد و این بلندی را در کنار شینیون موهایتان با پاشنه کفش خود در نظر بگیرید حتماً یک سر و گردن از داماد بلندتر می‌شوید. اما اگر قدتان کوتاه است تاج‌های بلند می‌تواند به شما کمک کند تا کشیده‌تر به نظر برسید.

جدیدترین مدل تاج عروس

مدل تاج عروس و جدیدترین مدل های اروپایی

 

جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروس
جدیدترین مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس جدیدترین مدل تاج عروس

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید