تالار وب

لباس مناسب برای مادر عروس

لباس مناسب برای مادر عروس

لباس مناسب برای مادر عروس

روز عروسی هر خانمی مهم ترین روز زندگی اش است اما این روز کمتر از روز عروسی مادر عروس اهمیت ندارد و به دنبال لباس مناسب برای خود میگردند و از همین رو باید درباره انتخاب لباس مناسب برای مادر عروس مواردی را بدانید. همچنین وب سایت تالار وب در این مقاله مدل لباس مادر عروس ۲۰۱۸ را آورده است که میتواند کمک خوبی برای انتخاب مدل لباس مادر عروس باشد. پس اگر دخترتان به زودی قرار است ازدواج کند و شما به دنبال یک لباس مناسب و شیک هستید در ادامه همراه ما باشید تا لباس مناسب برای مادر عروس را بخوانید.

 

لباس مناسب برای مادر عروس

 

لباس مادر عروس ۲۰۱۸

رنگ لباس‌ هماهنگ با رنگ پوست

اگر چهره‌تان کمی سرخ است از رنگ‌های آبی و سبز استفاده کنید که حالت زیبایی به چهره‌تان خواهند داد. از پوشیدن لباس‌هایی به رنگ صورتی، قرمز و نارنجی دوری کنید.

دوری از رنگ‌های سفید یا عاجی

پوشیدن لباسی که هم‌رنگ لباس عروس و یا نزدیک به آن باشد، بزرگ‌ترین اشتباه است. حتی اگر می‌خواهید لباسی به رنگ روشن یا سفید بپوشید، بهتر است انواع طرح‌دار آن را انتخاب کنید.

تعادل را حفظ کنید

پوشیدن لباس‌های رنگارنگ، می‌تواند شما را تبدیل به یک مادرزن شاداب کند، اما برای اینکه در کنار این ظاهر شاد و جوان‌پسند وقار خودتان را حفظ کنید بهتر است یک کت تک رنگ روی لباس رنگی‌تان بپوشید.

پارچه‌ لباس چروک نشود

جشن‌های عروسی اغلب طولانی هستند و شما به عنوان مادرعروس در این مراسم وظایف مختلفی را برعهده دارید و شاید حتی مجبور شوید که دو سه بار سوار ماشین شده و از آن پیاده شوید. پس پارچه‌ای را انتخاب کنید که در برابر چروک شدن مقاوم باشد.

زیبایی ظاهرتان را مخفی نکنید

بعضی از مادرزن‌ها تاکید عجیب بر پوشیدن دامن‌های بلندی دارند که تا روی قوزک پایشان را هم می‌پوشاند. ساق پا و قوزک یکی از زیباترین بخش‌های بدن است و شما با پوشاندن آن ظاهری معمولی خواهید داشت. بهتر است دل به دریا بزنید و این بار یک دامن کوتاه و حتی طرح‌دار را انتخاب کنید. پوشیدن یک دامن کوتاه خوش برش، شما را چند سال جوان‌تر نشان خواهد داد.

مدل لباس مادر عروس ۲۰۱۸

مدل لباس مادر عروس متنوع و بسیاری وجود دارد که میتوانید با توجه به مکانی که قرار است مراسم عروسی برگزار شود انتخاب نمایید. اگر قرار است مراسم عروسی در باغ تالار و فضای باز برگزار شود باید با لباس شما در تالار پذیرایی متفاوت باشد. همچنین فصل برگزاری جشن عروسی نیز مهم است و باید به آن توجه داشته باشید. در ادامه مدل لباس مادر عروس ۲۰۱۸ را با هم ببینیم.

 

لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس لباس مناسب برای مادر عروس

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید