تالار وب

۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس

۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس

۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس

۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس که امروز در این مقاله آورده‌ایم به شما کمک می‌کند تا بیشتر از اهمیت مدل موی مناسب صورت و مدل لباس عروسی‌تان آشنا شوید. اگر می‌خواهید که مدل موی مناسبی را برای عروسی‌تان انتخاب نمایید در ادامه همراه وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما بیشتر درباره اهمیت انتخاب مدل موی عروس توضیح بدهد.

روز عروسی یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر شخصی است که در این روز مهم دوست دارد همه‌چیز عالی و بدون نقص انجام شود و میهمانان تا همیشه یادشان بماند. در این میان عروس خانم‌ها دوست دارند که در روز عروسی‌شان بدرخشند و زیباتر از همیشه در مجلس حاضر شوند. درنتیجه گاهی اوقات بعضی از خانم‌ها بدون آگاهی کامل سراغ آرایش‌ها و مدل‌های خیلی تند می‌روند و زیاده‌روی می‌کنند که درنهایت نتیجه‌ای برعکس دریافت می‌کنند. برای اینکه بتوانید همیشه و باگذشت سال‌ها عکس‌های عروسی‌تان زیبا و بروز به نظر برسد باید به چند نکته کوتاه توجه داشته باشید.

۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس

۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس

  1. اگر جز آن دسته از خانم‌هایی هستید که دوست دارند در روز مراسم عروسی‌شان موهای خود را باز بگذارند باید توجه داشته باشید که این مدل مو برای لباس عروس‌های بدون آستین مناسب‌تر است و همچنین در فصل‌های گرم مانند تابستان مناسب نیست و باعث به‌هم‌ریختگی موهایتان می‌شود.
  2. برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرید که می‌خواهید موهایتان را برای عروسی جمع کنید و یا باز باشد باید به مکانی که قرار است مراسم عروسی‌تان برگزار کنید نیز توجه داشته باشید. اگر در فضای باز مانند باغ تالار مجلس عروسی برگزار شود دست شما کاملاً در انتخاب مدل مو باز است اما برای فضای بسته مانند تالار پذیرایی مدل موهای جمع بهتر است.
  3. بهترین رنگ مو برای عروس خانم‌ها رنگ‌های تیره است. در ایران به دلیل چهره آسیایی و چشمان تیره بهترین رنگ، رنگ‌های شکلاتی، قهوه‌ای سوخته و به‌طورکلی رنگ‌های گرم است. این رنگ‌ها صورت را بازتر و کم سن تر نشان می‌دهد.
  4. رنگ‌های مش و لایت های خیلی روشن با تضاد بسیار زیاد برای روز عروسی مناسب نیست زیرا چهره طبیعی‌تان را می‌گیرد و حالتی مصنوعی به وجود می‌آورد. لایت های سایه‌روشن بهترین انتخاب برای عروس خانم‌ها است که امروزه نیز بین خانم‌ها بسیار محبوب شده است.
  5. اگر صورت شما درشت و یا تپل است بهترین رنگ برای شما رنگ‌های تیره است زیرا رنگ‌های روشن صورت شمارا ازآنچه که هست بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

مدل موی عروس ۲۰۱۹

۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس
۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس
۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس
۵ نکته در انتخاب مدل موی عروس

دیدگاهتان را بنویسید