تالار وب

نکات مهم در انتخاب تالار عروسی

نکات مهم در انتخاب باغ عروسی

نکات مهم در انتخاب باغ عروسی و ویژگی های مهم باغ

یکی از نکات مهم در انتخاب باغ عروسی برای برگزاری یک میهمانی بزرگ و مجلل انتخاب یک باغ تالار مناسب است. تشریفات عروسی یکی از مهم ترین مسائل در برگزاری مراسم عروسی باکیفیت و ابرومندانه است و انتخاب باغ تالار مناسب اولین قدم برای برگزاری این مراسم میباشد. اگر میخواهید مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار نمایید باید نکات مهم در انتخاب باغ عروسی را بدانید تا بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید. در ادامه همراه وب سایت تالار وب باشید تا به شما این نکات را توضیح بدهد.

باغ تالار به دلیل داشتن فضای باز و وجود باغ و باغچه در محیط آن، مکان بسیار مناسبی برای برگزاری مراسم عروسی است. باغ تالارهای متنوع و بسیاری در سطح شهر وجود دارند که با قیمت های مناسب و یا بسیار گران در حال فعالیت میباشند. موارد بسیار مهمی که در انتخاب باغ تالار باید به آن توجه داشته باشید قیمت باغ عروسی، میزان فاصله باغ تالار تا شهر، ظرفیت و طراحی دکور باغ تالار است.

 

نکات مهم در انتخاب باغ عروسی

سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب

 سیستم گرمایشی و سرمایشی در باغ تالار بسیار مهم است. این موضوع تا جایی اهمیت دارد که اگر مراسم عروسی شما در فصل تابستان قرار است برگزار شود گرمای هوا نباید میهمانانتان را کلافه کند. همچنین اگر بتوانید تا محل قرارگیری میهمانان خود را به صورتی تنظیم کنید تا در سایه قرار بگیرند بهتر است. اگر مراسم شما در فصول سرد برگزار میشود باید حتما به سیستم گرمایشی باغ تالار دقت کنید و مطمئن باشید که فضای باغ را کاملا گرم نگه میدارد.

امکانات مناسب باغ تالار

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب باغ عروسی امکانات و شرایط محیطی باغ تالار است. یک باغ تالار خوب باید دارای میز و صندلی های مناسب برای مراسم باشد و با توجه به تعداد میهمانان دچار کبود میز و صندلی نشود. داشتن باندهای صوتی قوی نیز بسیار مهم است. باندهای مراسم باید به طوری قوی باشند که برای مراسم غروسی در باغ مناسب باشد. همچنین برخی باغ تالارها از گروه موسیقی زنده استفاده میکنند.

کارکنان مناسب

داشتن نیروی کار و کارکنان متعهد و بااخلاق برای پذیرایی از میهمانان یکی دیگر از خصوصیات یک باغ تالار خوب است. همچنین داشتن تهجیزات لازم برای انتقال غذا و تمیز کردن میزها نیز بسیار مهم است.

 

نکات مهم در انتخاب باغ عروسی

خصوصیات باغ عروسی خوب

  • مجلل و جذاب بودن طراحی باغ عروسی
  • استفاده از نور های متحرک و شاد برای نورپردازی باغ تالار
  • متناسب بودن فضای سبز باغ عروسی برای امکان رفت و امد میهمانان و کارکنان باغ تالار
  • دارا بودن جایگاه ویژه برای عروس و داماد
  • دارای دو سالن مجزا برای خانم ها و آقایان باشد
  • دارا بودن آشپزخانه کوچکی در داخل ساختمان باغ تالار برای کمک به گرم نگه داشتن غذا
  • وجود پارکینگ بزرگ برای تمامی میهمانان
  • وجود نور پردازی مناسب و با کیفیت به صورتی که مهمانان در هنگام برگزاری جشن با دیدن چنین نور پردازی سر ذوق بیایند
  • استفاده از سیستم های صوتی قوی و مجهز

بهترین باغ تالارهای تهران

نکات مهم در انتخاب باغ عروسی

نکات مهم در رزرو باغ عروسی

برای رزرو باغ تالار زودتر از موعد برگزاری مراسم عروسی خود اقدام نمایید زیرا با توجه به شلوغی تقویم کاری بسیار از باغ تالارها امکان برگزاری مراسم در برخی تعطیلات و اعیاد را ندارند و همچنین در روزهای تعطیل، اخر هفته ها و اعیاد حدود ۲۰% به میزان قیمت باغ خود اضافه مینمایند. پس برای کم کردن هزینه های خود سعی کنید تا مراسم عروسی خود را روزهای غیر تعطیل برگزار نمایید و از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

لیست باغ عروسی اطراف تهران

میدانید که باغ تالارهای بسیاری در سطح شهر و اطراف شهر قرار دارند که با توجه با توجه به نزدیکی آن ها به شهر مشکل موقیعت مکانی نامناسب در زمینه حمل و نقل برای میهمانان وجود ندارد. وب سایت تالار وب امروز چند مورد از این نوع باغ تالار را به شما معرفی میکند.

باغ تالار تاج در منطقه گرمدره با ظرفیت ۶۰۰ نفر

باغ تالار سفید در منطقه گرمدره با ظرفیت ۶۰۰ نفر

باغ تالار سعادت در منطقه سعادتیه با ظرفیت ۵۰۰ نفر

باغ باران در منطقه گرمدره با ظرفیت ۶۵۰ نفر

باغ تالار کاخ سفید در شهر کرج با ظرفیت ۷۵۰ نفر

باغ تالار الماس در منطقه گرمدره با ظرفیت ۴۵۰ نفر

باغ تالار فرمانیه در منطقه گرمدره با ظرفیت  ۳۰۰ نفر

باغ تالار پیک در منطقه گرمدره با ظرفیت ۳۰۰ نفر

 

نکات مهم در انتخاب باغ عروسی
باغ عروسی باران

دیدگاهتان را بنویسید