تالار وب

مهم ترین نکات در انتخاب آرایشگر عروس

مهم ترین نکات در انتخاب آرایشگر عروس

مهم ترین نکات در انتخاب آرایشگر به شما کمک می‌کند تا هوشمندانه آرایشگر خود را برای مهم‌ترین روز زندگی‌تان انتخاب نمایید. زیرا هر خانمی دوست دارد تا در این شب مهم زیباترین خانم جمع باشد و از همین ر انتخاب درست آرایشگر و سالن زیبایی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های عروس خانم‌ها است که باید با دقت و وسواس انجام بشود. اگر شما نیز به دنبال سالن زیبایی می‌گردید باید قبل از انتخاب قطعی آن چند نکته مهم در انتخاب آرایشگر عروس بدانید که امروز ما در وب‌سایت تالار وب درباره آن توضیح داده‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

برای اینکه بتوانید مطمئن شوید که آرایشگر شما در کار خود حرفه‌ای است و از همه مهم‌تر از لوازم‌آرایشی مرغوب استفاده می‌کند، این است که به سالن موردنظر بروید و با دیدن عروس خانم‌هایی که زیردست او آرایش می‌شوند را از نزدیک مشاهده نمایید. زیرا خیلی مهم است که میکاپ آرتیست شما از مواد آرایشی باکیفیت و دانش درباره تناسب آرایش با رنگ چشم و مو بافرم صورت داشته باشد تا بتواند مدل مو و آرایش مناسبی برای شما انجام بدهد.

 

مهم ترین نکات در انتخاب آرایشگر عروس

 

۸ نکته از مهم ترین نکات در انتخاب آرایشگر عروس

  • برای اینکه آرایشگران باسلیقه شما آشنا شود چند عکس از مدل‌های موردنظرتان از شینیون و آرایش به او نشان بدهید تا آن‌ها را روی صورتتان امتحان کند.
  • اگر صورت شما پرمو است و بعد از اصلاح قرمز شده و دچار حساسیت می‌شود بهترین زمان برای اصلاح حداقل ۴ الی ۵ روز قبل از روز مرام عروسی‌تان است تا سرخی، تورم و خارش احتمالی پوستتان به‌طور کامل از بین برود.
  • برای اینکه آرایش صورتتان در کل روز تا نیمه‌های شب نریزد و خراب نشود باید از مواد ضد آب استفاده کرد. شما حتماً از آرایشگرتان بخواهید که برای آرایش چشم‌هایتان نیز از محصولات ضدآب استفاده نماید.
  • رژلب عروس باید بادوام باشد و از همین رو باید از رژلب‌های ۲۴ساعته استفاده کرد تا پاک نشود و یا تغییر رنگ ندهد.
  • داشتن پوستی شفاف و سالم یکی از مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی است که با هیچ آرایشی نمی‌توان آن را به دست آورد پس بهتر است چند ماه قبل از عروسی‌تان به فکر درمان مشکلات پوستی خود باشید. آب و سبزی بیشتری مصرف کنید و همچنین از ماسک‌های آب‌رسان و روشن‌کننده استفاده نمایید.
  • لوازم‌آرایش‌های براق ممکن است بسیار زیبا باشند اما این‌گونه محصولات خط و خطوط و چین‌وچروک‌های صورت‌ را بیشتر نشان می‌دهد و صورتتان جوانی و زیبایی‌اش را تا حدودی از دست می‌دهد. همچنین به خاطر نور چراغ‌ها در تالار پذیرایی و یا فضای باز مانند باغ تالار ممکن است در عکس‌ها چهره‌تان را غیرطبیعی نشان بدهد.
  • اگر قرار است در فصل بهار و یا تابستان ازدواج کنید بهترین کرم پودر برای شما از نوع مات و سبک است. زیرا کرم پودرهای مات و سبک در اثر گرما و عرق کردن شل نمی‌شوند و ماندگاری بالاتری دارند.
  • فراموش نکنید که گردن و شانه‌ها نیز باید با رنگ صورتتان همرنگ باشد و آرایش صورت تمام کار نیست. حتماً از کرم پودری که برای صورتتان استفاده کرده‌اید را به گردن، بالای سینه و شانه‌هایتان بزنید تا ظاهرتان طبیعی‌تر باشد.
مجموعه پیشنهادی:  خصوصیات ماه تولد خود و همسرتان را بدانید

 

مهم ترین نکات در انتخاب آرایشگر عروس
مهم ترین نکات در انتخاب آرایشگر عروس

دیدگاهتان را بنویسید