تالار وب

لباس مجلسی مخصوص تالار

لباس مجلسی مخصوص تالار

لباس مجلسی مخصوص تالار و نکات مهم انتخاب لباس مجلسی

 شروع زندگی مشترک و ازدواج یکی از مهم‌ترین و بهترین اتفاقات زندگی هر فردی است و در این مراسم نزدیکان و دوستان عروس و داماد مانند عروس و داماد استرس زیادی را متحمل می‌شوند و به دنبال انتخاب یک لباس مجلسی شیک و مناسب هستند. از همین رو وب‌سایت تالار وب در این مقاله درباره لباس مجلسی مخصوص تالار مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که امیدواریم به شما برای انتخاب لباس مجلسی کمک کند.

نپوشیدن لباس مجلسی سفید

اولین نکته مهم در لباس مجلسی مخصوص تالار استفاده نکردن از لباس سفید است. همه ما میدانیم که رنگ سفید نماد عروس و لباس عروس است پس بهتر است تا جایی که ممکن است از استفاده از این رنگ لباس خودداری نمایید زیرا جلوه و زیبایی لباستان را از دست خواهید داد و شبیه به دو عروس در تالار عروسی خواهید شد. اگر دوست دارید از رنگ‌های روشن استفاده کنید می‌توانید از صورتی و یا کرم روشن برای رنگ لباستان انتخاب کنید.

لباس مجلسی مخصوص تالار

پاشنه‌های خیلی بلند و باریک نپوشید

همه ما خانم‌ها عاشق کفش‌های پاشنه‌بلند هستیم و دوست داریم که این مدل کفش‌ها را در مراسم جشن عروسی و در تالار پذیرایی و یا در باغ تالار بپوشیم اما باید به یاد داشته باشید که این مدل کفش‌ها بسیار خسته‌کننده هستند و ممکن است بعد از گذشت چند ساعت در اواسط مهمانی پادرد و کمردرد اذیتتان کند. پس برای جلوگیری از این اتفاق باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و کفش مجلسی با پاشنه مناسبی را بپوشید تا احساس راحتی در آن داشته باشید.

لباس مجلسی مخصوص تالار

لباس مجلسی بلند یا کوتاه

اگر می‌خواهید کم سن و دخترانه‌تر به نظر برسید می‌توانید از پیرهن و لباس‌های مجلسی کوتاه برای مجلس عروسی در تالار عروسی استفاده کنید اما اگر دوست ندارید که مانند بچه‌ها به نظر برسید بهترین انتخاب برای شما لباس‌های بلند است که مدل‌های بسیار متنوعی دارد و شما با توجه به سلیقه‌تان می‌توانید آن را برای پوشیدن در تالار انتخاب نمایید.

لباس مجلسی مخصوص تالار

انتخاب زیورآلات و جواهرات مناسب

برای انداختن جواهرات و زیورآلات نیازی به شلوغ‌کاری نیست و نباید در استفاده از انداختن زیورآلات زیاده‌روی کنید زیرا نه‌تنها جذابیتی نخواهد داشت بلکه بسیار زننده خواهد شد. پس برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است از زیورآلات ظریف استفاده کنید و یا فقط یک جفت گوشواره درشت بیندازید اما حواستان باشد که در آن زیاده‌روی نکنید تا هماهنگی بین لباس و جواهراتتان به هم نخورد.

لباس مجلسی مخصوص تالار
نکات مهم انتخاب لباس مجلسی

استفاده از شلوار و یا سرهمی مجلسی

اگر کمی چاق شده‌اید و یا شکمتان شمارا در لباس مجلسی زیبا نشان نمی‌دهد بهترین گزینه برای پوشاندن آن استفاده از شلوار و یا سرهمی‌های مجلسی است که یک گزینه مناسب برای افراد قدبلند و یا توپر است. شما می‌توانید این مدل لباس‌ها را با جواهرات مناسبی ست نمایید و در مجلس تالار پذیرایی بدرخشید.

انتخاب لباس مناسب اندام شما

لباس مجلسی مخصوص تالار
نکات مهم انتخاب لباس مجلسی
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید