تالار وب

آموزش تصویری کانتورینگ صورت

آموزش حرفه‌ای کانتورینگ صورت + ویدئو آموزشی

کانتورینگ صورت: خانم‌ها کانتورینگ را برای متعادل‌سازی صورت انجام می‌دهند که این کار به لوازم خیلی خاص احتیاج ندارد. در ادامه با آموزش ویدئویی کانتورینگ صورت با وب‌سایت تالار وب همراه شوید .

آموزش کانتورینگ صورت

کانتورینگ چیست؟

همان‌طور که در بالا گفتیم کانتورینگ برای متعادل‌سازی صورت انجام می‌شود تا چهره زیباتر و متعادل‌تری داشته باشید و این کار نیازی به لوازم مارک و تبلیغاتی که فقط به اسم برند هزینه بالایی را برای خرید آن از شما می‌گیرند ندارد. هرچند که خیلی از برندهای بزرگ و مطرح آرایشی امروزه از پالت‌های چندرنگ تک‌رنگ برای کانتور و هایلایت طراحی کرده‌اند و در بازار به فروش می‌رسانند.

آموزش تصویری کانتورینگ صورت زیبایی

کانتور کردن در انواع صورت

آموزش کانتورینگ صورت

آموزش کانتورینگ صورت

صورت گرد

برای این‌گونه صورت‌ها باید نواحی فک ، کنار شقیقه‌ها و گردن را تیره‌تر و نواحی چانه، پیشانی ، وسط گونه‌ها و همین‌طور وسط بینی را هایلایت کنید. بهترین فضا برای استفاده از رژ گونه در این نوع صورت زیر استخوان گونه است.

آموزش تصویری کانتورینگ صورت

صورت قلبی

در این نوع صورت‌ها قسمت شقیقه‌ها و چانه را تیره کرده و قسمت‌های زیرگونه‌ها و روی خط فک را باید روشن بزنید. بهترین مدل رژ گونه روی استخوان‌های گونه است.

آموزش تصویری کانتورینگ صورت

صورت کشیده

در صورت‌های کشیده ، قسمت‌های بلند پیشانی بیشتر از هر قسمت دیگر به چشم می‌خورد. بنابراین باید قسمتی از پیشانی که مو رشد کرده است و همچنین چانه و زیرگونه‌ها رو تیره کرده و قسمت‌های بالای استخوان گونه و پیشانی را هایلایت بزنید.بهترین جای رژ گونه روی استخوان‌های گونه است.

آموزش تصویری کانتورینگ صورت

صورت مربعی

برای این مدل صورت باید فک و شقیقه‌ها را تیره کرده و قسمت وسط بینی ،وسط گونه‌ها و چانه را هایلایت بزنید.رژ گونه بهتر است دو طرف استخوان‌های گونه زده شود.

مجموعه پیشنهادی:  آشنایی پیش از ازدواج، چرا و چگونه؟

 آموزش تصویری کانتورینگ صورت

صورت بیضی

یکی از زیباترین حالت‌های صورت، شکل بیضوی آن است که برای لاغرتر نشان دادن چنین چهره‌هایی تنها نیاز به هایلایت کردن وسط پیشانی، روی چانه و زیر چشم‌هاست

آموزش تصویری کانتورینگ صورت

صورت لوزی

اگر چهره لوزی شکل دارید، باید نواحی زیرگونه‌ها را تیره کنید، برای این کار از گوش شروع کنید و به سمت وسط گونه بروید. این کار بدون ایجاد حالت مصنوعی در چهره، صورت شمارا کاملاً طبیعی نشان می‌دهد

آموزش تصویری کانتورینگ صورت

نکات مهم در انجام کانتورینگ صورت:

  • کرم پودرهای روشن‌تر و تیره‌تر را طوری در هم بیامیزید که خط جداکننده میان آن‌ها مشخص نباشد.
  • دو طرف بینی را با کرم پودر روشن‌تر هایلایت کنید. اگر بینی نوک‌تیزی دارید  از کرم با درجه رنگ تیره‌تر بروی نوک بینی استفاده کنید.
  • از کرم پودر تیره‌تر روی قسمت برآمدگی استفاده کنید و برای هایلایت کردن طرف مقابل بینی با کرم پودر روشن‌تر تمام کنید.
  • از کرم پودر تیره‌تر برای دو طرف بینی و برای هایلایت کردن خط میان بینی از کرم پودر روشن‌تر استفاده کنید.
  • با کرم پودر تیره‌تر نوک و بخش زیرین بینی را کانتور کنید.
  • از کرم پودری که ۳ درجه تیره‌تر از رنگ چهره‌تان است در سر حد پیشانی و موی سرخود بزنید و به سمت پایین آن را پخش و درآمیزید.

انواع صورت همراه با کانتور مناسب آن

در این بخش کانتور صورت افراد مشهور را مشاهده میکنید که کمک بیشتری برای شناخت نوع و مدل صورتتان و نحوه صحیح درست کانتور کردن میکند.

 

کانتورینگ صورت
کانتور صورت مستطیل

 

کانتورینگ صورت
کانتور صورت بیضی

 

کانتورینگ صورت
کانتور صورت قلبی

 

کانتورینگ صورت
کانتور صورت مربع مستطیل

 

کانتورینگ صورت
کانتور صورت لوزی

 

کانتورینگ صورت
کانتور صورت گلابی

 

کانتورینگ صورت
کانتور صورت گرد

دیدگاهتان را بنویسید