تالار وب

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

حلقه ازدواج با انگشتر نشان دارای تفاوت هایی است که ممکن بعضی از افراد آن را نداند از همین رو وب سایت تالار وب در این مقاله تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر و همچنین نکات مهم برای خرید حلقه ازدواج همراه با عکس آورده است که امیدواریم به شما کمک کند. در ادامه همراه تالار وب باشید.

بعد از نشان کردن و در دست کردن انگشتر نشان زوج‌ها بعد از مدتی برای خرید حلقه ازدواج به طلافروشی می‌روند تا با یکدیگر حلقه ازدواجشان را انتخاب کنند. خرید حلقه اصولاً از کارهای اولیه برای مراسم عروسی است که بعدازآن به دنبال خرید لباس عروس، کفش، تاج و… از همه مهم‌تر انتخاب مکانی برای برگزاری مراسم عروسی مانند تالار عروسی و یا باغ تالار می‌گردند. که بعد از خرید حلقه ازدواج انتخاب تالار پذیرایی و یا باغ تالار یکی دیگر از مهم‌ترین انتخابات برای برگزاری عروسی است.

 

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

 

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که فرق درست بین انگشتر نشان و حلقه ازدواج را نمی‌دانید اکنون ما به شما فرق درست آن را توضیح می‌دهیم. حلقه ازدواج درواقع یک رینگ و یا رکاب ساده است که معمولاً طرح خاصی ندارد و ساده است و بعضی از آن‌ها با یک ردیف نگین ریز کارشده‌اند. البته برخی دیگر از مدل‌های حلقه هم یک نگین درشت روی آن کارشده است. اما انگشتر نشان حتماً ظریف و ساده نیست و ممکن است با طرح‌های شلوغ و پر نگین کارشده باشد.

چه مدل حلقه بهتر است

نکات ضروری که باید در هنگام انتخاب و خرید حلقه ازدواج و عروسی بدانید

حلقه‌های نگین‌دار امروزه در بین خانم‌ها بسیار محبوب شده است و اگر به دنبال یک حلقه ازدواج ارزشمند و خاص هستید می‌توانید از مدل حلقه نگین‌دار درشت انتخاب نمایید. حلقه‌های تک نگین بسیار خاص و زیبا هستند. البته باید توجه داشته باشید که اگر حلقه موردنظرتان نگین‌دار است حتماً در یک قاب محکم شده باشد چون در غیر این صورت ممکن است از حلقه جداشده و بیفتد. پس دقت داشته باشید که نگین‌های حلقه‌تان با چسب نچسبیده باشد و یا قاب بسیار محکمی داشته باشد تا در برابر ضربه یا زمین خوردن جدا نشود.

تا جایی که ممکن است حلقه‌ای انتخاب نمایید که اندازه انگشتتان باشد. اگر حلقه شما تنگ و یا کیپ باشد حتماً بعد مدتی اذیتتان خواهد کرد زیرا شما قرار است حلقه ازدواجتان را سال‌های بسیار زیادی در دست داشته باشید. البته در این میان بعضی خانم‌ها حلقه خود را کمی بزرگ‌تر انتخاب می‌کنند که البته این یک ریسک است زیرا اگر حلقه برای انگشتتان بزرگ باشد احتمال لیز خوردن و افتادن آن وجود دارد و ممکن است آن را گم کنید.

 

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر
تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

 

حلقه ازدواج مناسب

دقت داشته باشید که حلقه‌ای انتخاب کنید که گوشه و زائده‌های تیزی نداشته باشند زیرا این مدل حلقه‌ها در کارهای روزانه و یا هنگام پوشیدن لباس به همه جا گیر می‌کنند و یا حتی ممکن است پوست بدنتان را زخمی کند.

حلقه ست یک انتخاب عالی

خرید حلقه‌های جفت برای زوج‌هایی که به دنبال سمبلی برای ازدواجشان هستند را توصیه می‌کنیم زیرا بسیار جذابیت دارند و توجه افراد حاضر در یک جمع را که ممکن است شمارا زیاد نشناسند جلب می‌کند و شما و همسرتان را از حلقه ست دستتان می‌شناسند. یک نکته بسیار مهم در رابطه با خرید حلقه جفت وجود دارد که باید به آن دقت کنید: هنگام خرید حلقه جفت دقت داشته باشید که رنگ طلا سفید و یا زرد بودن آن و همچنین مدل حلقه به دست هردوی شما بیاید و همچنین حلقه شما ظرافت زنانه و همسرتان حلقه مردانه انتخاب کند.

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

 

نگهداری درست از حلقه ازدواج

اگر نمی‌خواهید حلقه ازدواجتان بعد از مدتی شفافیت و زیبایی خود را از دست بدهد حتماً این نکات را رعایت کنید.

  • حلقه نیاز به مراقبت درست دارد برای مثال تا جایی که ممکن است با حلقه‌تان به سرویس بهداشتی نروید و یا با آن ظرف نشویید زیرا ممکن است نگین آن بیفتد و یا بعد مدتی کدر شود.
  • حلقه‌تان را صابون به‌هیچ‌عنوان نشویید زیرا شفافیت خود را ازدست‌داده و جرم می‌گیرد. بهتر است به‌جای آن سالی یک‌بار حلقه‌تان را برای آبکاری به فروشگاهی که از آن حلقه را خریده‌اید مراجعه کنید تا آن را مثل روز اول نو و شفاف کند.

 

جدیدترین مدل حلقه ازدواج

حک اسم و یا تاریخ عروسی روی حلقه

حک تاریخ ازدواج و یا اسم خود و همسر در درون حلقه همیشه در بین زوج‌ها محبوب بوده است و امروزه اکثر طلافروشی‌ها این کار را برای شما انجام می‌دهند و هزینه بسیار کمی را در قبال این کار از شما دریافت می‌کنند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این کار را با دستگاه مخصوص برایتان انجام بدهند زیرا بعضی طلافروشی‌ها این کار را با دست انجام می‌دهند و علاوه بر اینکه زیبایی ندارد بلکه باعث کاهش ارزش انگشترتان هم می‌شود.

 

تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر
تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر

دیدگاهتان را بنویسید