تالار وب

جدیدترین تم جشن نامزدی

جدیدترین تم جشن نامزدی

جدیدترین تم جشن نامزدی

برای برنامه‌ریزی عروسی جزئیات بسیاری وجود دارد که باید به تمام آن‌ها توجه کافی داشته باشید. و یکی از مهم‌ترین بخش‌های جشن نامزدی تم جشن نامزدی است که اکنون ما در وب‌سایت تالار وب در این مقاله برای شما جدیدترین تم جشن نامزدی و کارهایی که باید برای جشن نامزدی‌تان انجام بدهید را آورده‌ایم. اگر می‌خواهید مراسم نامزدی‌تان را ساده برگزار کنید و به دنبال تم جشن نامزدی هستید در ادامه همراه ما باشید.

جدیدترین تم جشن نامزدی

تعیین تاریخ جشن نامزدی

به‌طورمعمول دو یا سه ماه بعد از مراسم بله برون زوج‌ها اقدام به برگزاری جشن نامزدی می‌کنند که سبک آن بستگی به خود آن‌ها و خانواده‌شان دارد که می‌خواهند یک مراسم جشن نامزدی ساده برگزار نمایند و یا یک مراسم جشن نامزدی باشکوه و مجلل در تالار پذیرایی و یا باغ تالار. درهرصورت باید تاریخ دقیق روز نامزدی‌تان را تا دو الی سه ماه قبل تعیین کنید تا با مراسم دیگرتان و یا جشن عروسی شما تداخل ایجاد نکند و وقت کافی داشته باشید.

لیست  میهمانان

یکی از موارد مهمی که باید انجام بدهید لیست میهمانان است و برای اینکه بتوانید لیست میهمانان خود را کامل و دقیق تهیه کنید می‌توانید از مادر و پدر خود کمک بگیرید  تاکسی در لیست شما جا نماند.

دعوت کردن میهمانان

دعوت کردن میهمانان یکی دیگر از مراحل مهم برای جشن نامزدی است. شما باید تصمیم بگیرید که قصد دارید برای میهمانان خود کارت دعوت ارسال کنید و یا اینکه می‌خواهید این کار از طریق پیامک و یا ایمیل ارسال نمایید. اما به‌طورمعمول برای دعوت میهمانان به جشن نامزدی از کارت دعوت استفاده می‌کنند. شما می‌توانید کارت دعوت را خودتان درست نمایید تا هم یک ایده جدید و خاص باشد و از همه مهم‌تر هزینه کمتری داشته و به‌صرفه‌تر باشد.

کیک جشن نامزدی

اگر قرار است مراسم نامزدی‌تان را در خانه و به‌طور ساده برگزار کنید می‌توانید کیک را خودتان آماده نمایید. اگر شما و یا یکی از فامیل و یا دوستانتان کیک خوب درست می‌کند می‌توانید از او بخواهید که کیک جشن نامزدی‌تان را او آماده کند. با این کار شما یک ایده خوشمزه‌ی نو و به‌صرفه انجام داده‌اید.همچنین می‌توانید از پنکیک‌های بزرگ طبقه‌ای با تزیین شکلات و توت‌فرنگی برای فصل بهار و تابستان در فضای باز و یا خانه‌تان برای کیک عروسی تدارک ببینید. اما اگر قرار است مراسم جشن نامزدی‌تان را مجلل و در تالار عروسی و یا باغ تالار برگزار کنید کیک جشن نامزدی‌تان را از قنادی سفارش بدهید که قبلاً از آن خرید کرده‌اید و مطمئن هستید که کیک‌هایشان طمع خوبی دارد.

جدیدترین تم جشن نامزدی

دکور و تم جشن نامزدی

برای اینکه جشن نامزدی‌تان زیباتر شود بهتر است از یک تم یکسان استفاده نمایید. شما برای دکور می‌توانید از رنگ موردنظرتان استفاده کنید و یا حتی رنگ شیرینی و کیک نامزدی‌تان را از رنگ تم جشنتان انتخاب نمایید. رنگ تم جشن نامزدی‌تان باید با فصل برگزاری جشنتان هماهنگی داشته باشد.

جشن نامزدی

جدیدترین تم جشن نامزدی
جدیدترین تم جشن نامزدی
جدیدترین تم جشن نامزدی
جدیدترین تم جشن نامزدی

جدیدترین تم جشن نامزدی جدیدترین تم جشن نامزدی جدیدترین تم جشن نامزدی جدیدترین تم جشن نامزدی جدیدترین تم جشن نامزدی جدیدترین تم جشن نامزدی

دیدگاهتان را بنویسید