تالار وب

آموزش کشیدن خط چشم ساده برای انواع مدل چشم

 مدل های  کشیدن خط چشم-آموزش کشیدن خط چشم ساده برای انواع مدل چشم

ترفند کشیدن مدل های خط چشم :بسیاری از خانم ها برای زیباتر و کشیده شدن چشم هایشان از خط چشم استفاده می کنند.اما زمانی میخواهند این کار را خوشان انجام دهند دچار مشکل می شوند . و از جمله مشکلاتی که با آن مواجه هستند تقارن نداشتن خط چشم با یکدیگر است. و مشکل دیگر هنگامی که با هزار زحمت خط را میکشند متوجه می شوند که این مدل برای چشم های آن ها مناسب نیست و یا ،خط چشم با آرایش و میکاپی که انجام داده اند تناسبی ندارد.

تالار وب در این پست انواع مدل خط چشم و به همراه حالت چشم را به همراه تصویر به شما کاربران عزیز آموزش میدهد.

 

آموزش تصویری خط چشم ساده

 

[aparat id=”dCBH4″]

 

 

 

انواع خط چشم
انواع خط چشم

 

خط چشم مدادی

این نوع از خط چشم مانند مداد است و در رنگ‌های مختلف وجود دارد. که می‌توان آن را هم در قسمت بالای چشم هم درقسمت پایین چشم کشید. می‌توانید رنگ‌های اصلی آن را تهیه کنید و متناسب با میکاپ و آرایش روی چشم و یا حتی زیر چشم کار کنید.

رنگی بودن خط چشم، چشم را روشن‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهد. سعی کنید هنگام استفاده از خط چشم رنگی آن را نازک بکشید. خط چشم رنگی و پهن در چشم اصلاً زیبا و جذاب نخواهد بود.

کسانی که می‌خواهند کشیدن خط چشم را یاد بگیرند بهتر است از مداد شروع کنند. کشیدن خط چشم با مداد بسیار آسان‌تر است.

 

خط چشم با مداد
خط چشم با مداد

 

خط چشم مایع

خط چشم مایع در دو نوع پایه کوتاه و پایه‌بلند وجود دارد. ازنظر کارایی به یک‌شکل عمل می‌کنند و تنها تفاوت آن‌ها در بلند و کوتاه بودن پایه خط چشم است. اما اگر می‌خواهید خط چشم را با این وسیله یاد بگیرید بهتر است مدل کوتاه آن را تهیه کنید تا راحت‌تر بتوانید خط چشم را تمرین کنید.

مجموعه پیشنهادی:  خانمهای توجه کنند.... مسایلی که آقایان دوست ندارند

 

خط چشم مایع
خط چشم مایع

 

خط چشم سرمه

خط چشم سرمه، همان خط چشم قدیم است اما با بسته‌بندی و وکیوم جدید طراحی شده است. در قدیم برای تقویت چشم از آن استفاده می‌کردند. شما هم می‌توانید از آن به‌عنوان مداد چشم در زیر یا داخل چشم استفاده کنید.

خط چشم سایه ای

خط چشم قلمی یک مدل از خط چشم است که با استفاده از کشیده می‌شود که با استفاده از قلم نازک روی و یا زیر چشم کار می‌شود.

خط چشم سایه ای
خط چشم سایه ای

خط چشم ماژیکی

خط چشم ماژیکی مانند خط چشم مایع است و تفاوت آن در قلم آن است مانند ماژیک است و کمی پهن‌تر از قلمی است. خط چشم را پشت پلک از قسمت داخلی به قسمت بیرونی بکشید. برای پررنگ‌تر شدن این کار را تکرار کنید. بعد از استفاده درب آن را ببندید تا خشک نشود. می‌توانید رنگ دلخواه را با یک سایه هم‌رنگ ست کنید.

 

خط چشم ماژیکی
خط چشم ماژیکی

 

خط داخل چشم

کسانی که چشمانی درشتی دارند می‌توانند برای کوچک‌تر نشان داد چشم از یک مداد مشکی در داخل چشمشان استفاده کنند تا چشم کوچک‌تر نشان داده شود.

کسانی که چشمانی ریزی دارند و می‌خواهند چشمشان بزرگ‌تر دیده شود از یک مداد سفید باید استفاده کنند. به این‌گونه که مداد را داخل چشم بکشند. این ترفند به درشت شدن چشم کمک می‌کند.

 

خط چشم سفید
خط چشم سفید

 

حالت های چشم و خط چشم

 

 

خط چشم .چشم های ریز
خط چشم .چشم های ریز

 

خط چشم چشم های بادامی
خط چشم چشم های بادامی

 

خط چشم چشم های گرد
خط چشم چشم های گرد

 

 

خط چشم چشم های رو به پایین
خط چشم چشم های رو به پایین

دیدگاهتان را بنویسید