فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

[تعداد: 5    میانگین: 4/5]

طالع بینی و فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷ از وب سایت تالار وب. شما می توانید دیگر فال عشق و ازدواج را مشاهده نمایید.

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

فروردین

فعالیت‌های شما در این هفته بسیار زیاد می‌شود و یک هفته‌ی شلوغ را در پیش دارید. اگر منتظر یک تغییر و یا جابجایی بوده‌اید در این هفته اتفاق می افتد. از طرف آقایی به شما پیشنهادی می‌شود که ممکن است مایل به آن نباشید و شاید حسابی رویش باز نکنید اما بهتر است دلسردانه به این موضوع نگاه نکنید. در خانواده شما بحثی می‌شود که درباره مشکلات مالی است. با این بحث حتماً به یک نتیجه برای حل آن با یکدیگر می‌رسید. در محیط کاری شما در این هفته ممکن است مشکلاتی پیش بیاید و یا فردی برای شما دردسری درست کند، حواستان را جمع کنید. درباره موضوعی بسیار آشفته شده‌اید و بی خوابی‌های شبانه شمارا مریض کرده است. شما تمام تلاشتان را می‌کنید تا موفق شوید اما بازهم از آینده خود می‌ترسید. اگر می‌خواهید موفق شوید بهتر است ترس و دلهره را از خود دور کنید تا به آنچه می‌خواهید برسید. اگر مجرد هستید یک خانم با روحیات مثبت وارد زندگی شما خواهد شد و رابطه عاطفی خوبی را با هم شروع خواهید کرد. اگر در این هفته قصد دارید به یک سفر با خانواده بروید بهتر است کمی صبر کنید و برای رفتن به سفر عجله نداشته باشید. هفته خوب با تغییر و تحولات عالی و مثبت در انتظار شما است.

 

 

اردیبهشت

در این هفته مردی مسن باعث شک شما شده است. ممکن است که او از طرف فردی که با شما دشمنی دارد به شما نزدیک شده باشد و یا اینکه خود او با شما دشمنی داشته باشد. در دوستی با افراد بیشتر دقت کنید و با آگاهی از طرف مقابلتان به او دست دوستی بدهید. ممکن است باخانمی مشکلات مالی داشته باشید که به‌زودی حل خواهد شد. اگر موانع بزرگ و یا فاصله‌ای شمارا آزرده کرده است به‌زودی به نتیجه خواهید رسید. به اتفاقاتی که دوروبر شما رخ می‌دهد بی‌تفاوت نباشید تا بتوانید از رخ دادن مشکلات بزرگ‌تر پیشگیری کنید. با فرار کردن از مشکلات فقط باعث دردسرهای بزرگ‌تر خواهید شد. پول پرستی شما به آیندتان لطمه میزند. بهتر است برای آینده خود پس انداز کنید.. ابستگی بیش از حد به هر چیزی خوب نیست. بهتر است کمی مستقل رفتار کنید. در رابطه عاطفیتان شما از شخص مورد نظرتان همان چیزی را می‌خواهید که او بلعکس آن را می‌خواهد. اشتباه گذشته را تکرار نکنید تا بتوانید یک رابطه عاطفی پایدار داشته باشید. لجبازی شما و عصبانیتتان باعث تصمیم گیری‌های ناگهانی می‌شود. اگر می‌خواهید تصمیمی نگیرید که باعث پشیمانیتان شود، عصبانیت را کنار بگذارید و با آرامش به مسائل نگاه کنید و تصمیم بگیرید.

 

 

خرداد

در این هفته تغییر و تحولات مالی برای شما پیش می‌آید و موفقیت‌هایی را کسب خواهید کرد. شما آدم دهن‌بینی هستید و همین خصلت شما باعث ایجاد مشکل می‌شود. به حرف‌های دیگران توجه نکنید و سعی کنید در تمام امور و مسائل خودتان تصمیم‌گیرنده باشید. پیشرفت رد این هفته برای شما دیده می‌شود و شما با قبول کردن مسئولیت‌هایی باعث رشد و پیشرفتتان در زمینه کاری خود می‌شوید. اگر در رابطه نیستید و احساس تنهایی و انزوا می‌کنید بهتر است این تنهایی خود را بپذیرید چون در حال حاضر احتیاج به تنهایی دارید تا بتوانید در ابطه جدید بهتر عمل کنید. این هفته برای شما خوب است و قدم‌هایی برخواهید داشت که باعث پیشرفتتان میوشد. مساۀل مالی باعث بیخوابی های شبانه شما شده است و نگران آینده خود هستید اما ترس و نگرانی را از خود دور کنید که به وزدی مسۀل مالی شما حل خواهد شد. ممکن است خبر فوت خانمی را بشنوید که مدتی بود بیماری داشت و همچنین به جمعی دعوت خواهید شد که بحث‌هایی در آن می‌شود و شما باید با دقت به بحث‌ها گوش کنید و افراد حاضر در جمع را بشناسید.

مطالب مرتبط  رهایی از افسردگی و استرس

 

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

 

تیر

شما ممکن است در مورد مسۀله و مسیر شغلی که مدت‌هاست برایش تلاش می‌کردید در این هفته به هدف خود برسید و تمام تلاش و زحمتتان به ثمره خواهد رسید. اگر با شریک عاطفی خود به مشکل برخورده‌اید و یا ناراحتی بین شما پیش آمده است کمی صبور باشید و با آرامش مسۀل بینتان را حل کنید. خیال پردازی‌های بیش از حد شمارا از واقعیت دور می‌کند و با به حقیقت نپیوستن آن‌ها احساس شکست خواهید کرد. پس با حقیقت آنچه که هست به اطراف نگاه کنید. پیروزی با آن کسی است که تلاش و قدرت بیشتری دارد. پس با تلاش بیشتر قدرتتان را اضافه کنید تا به اهداف خود برسید. سعی کنید از بحث و مجادله دوری کنید و برای خودتان دردسر درست نکنید. شما می‌توانید با آرامش مساۀل را حل کنید. شما با خانواده خود و یا در محل کار می‌خواهید با دعوا و بحث همه چیز را جلو ببرید اما باید بدانید که ممکن است باعث دردسرهای بزرگتری براش ما شود و یا حتی باعث جدایی شما و همسرتان شود. به‌زودی مبلغ مبلغ زیادی پول به دستتان خواهد رسید و باعث تغییر زندگیتان خواهد شد. در این هفته ممکن است به جمعی دعوت شوید و تصمیم‌هایی در آن گرفته شود که بسیار مهم و تاثیرگذار است.

 

 

مرداد

در این هفته ممکن است که بخواهید کاری را شروع کنید و با مشکلاتی روبرو شوید اما به‌زودی به ارامش خواهید رسید. در زمینه کاری اگر قصد دارید یک ایده جدید را اراۀه دهید قبل از عملی کردن آن با افراد با تجربه مشورت کنید. در این هفته رد محیط خانوادگی خود تغییراتی را شاهد خواهید بود. ممکن است فردی یک امانتی به شما بدهد و همین مضوع باعث استرستان شود. توجه داشته باشید که قبل از قبول برای نگهداری امانتی خوب بسنجید و حساب شده عمل کنید تا مشکلی پیش نیاید. یک نواختی را از زندگیتان حذف کنید و تغییر و تحول مثبتی را در پیش بگیرید تا باعث پیشرفتتان شود. پیشنهاد عاشقانه‌ای به شما می‌شود که یک عشق طولانی و پایدار را به دنبال دارد. اگر به دنبال تغییر شغل هستید باید دقت بیشتری داشته باشید و سنجیده عمل کنید.

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

شهریور

شما از خود واقعیتان دور شده‌اید و با وارد شدن به رابطه کاری و یا عاطفی اشتباه فقط وقت خود را هدر می‌دهید. مدتی است که سردرگم هستید و نمی‌دانید که می‌خواهید چه کاری انجام دهید. به خدا توکل داشته باشید تا به چیزی که می‌خواهید برسید. شما بیهوده زندگی خود را سپری می‌کنید و یا هنوز نمی‌دانید که برای چه هدفی تلاش می‌کنید و فقط از شاخه‌ای به شاخه دیگر پریدن انرژی و وقت خود را تلف می‌کنید. از افرادی که با حرف‌های نادرست شمارا از مسیر درست زندگی دور می‌کنند، دوری کنید. این افراد فقط باعث کندتر پیش رفتن شما خواهند شد. در رابطه عاطفی خود بیشتر دقت کنید و با هر فردی وارد رابطه عشقی نشوید. در این هفته ممکن است به یک جلسه کاری بروید و در آن جا صحبت‌هایی بشود که به نفع شما تمام خواهد شد. همچنین ممکن است یک قرارداد کاری را امضا کنید که بسیار سودمند خواهد بود. اگر هدفی در سر دارید هوشمندانه عمل کنید تا مسیر اشتباهی نروید و یا از مسیر موفقیت خارج نشوید.

مطالب مرتبط  همه چیز درباره نامزدی

 

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

 

مهر

در خانواده شما یک مسۀله مالی اتفاق افتاده که باعث تنش و اعصاب خوردی شما شده است. مثل ارثیه و یا پولی که از جایی به خانواده شما رسیده است که باعث ناراحتی و یا شادی شما می‌شود. در این هفته روی یک هدفی که مدت‌ها بد تلاش می‌کردید که آن هدف را به عنوان یک برگ برنده در نظر دارید، خواهید رسید. انرژی مثبت و متعامل در زندگی دارید. یک بهبودی عاطفی خوبی دارید که از یان لحاظ روحیه خوبی پیدا خواهید کرد. از یک بلاتکلیفی که مدت‌هاست منتظر آن بوده‌اید نجات پیدا خواهید کرد. یک مسۀله قانونی یا دادگاهی در پیش دارید، سعی کنید آن را با صبر و حوصله پیش ببرید تا در آن موفق و سربلند بیرون بیایید. جابجایی و تغییراتی دارید که از جانب یک آقا است که مربوط یا محل زندگی می‌باشد. خبر خوشحال کننده‌ای دارید که مربوط به باردار بودن شخصی که دوستش دارید و منتظر این خبر بوده‌اید.

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

آبان

فاصله عشقی بین شما افتاده است و شما تصمیم گرفته‌اید دوباره وارد این رابطه عشقی بشوید. اما بهتر است کمی صبر داشته باشید و با دقت و آگاهی کامل وارد یک رابطه بشوید. چون ممکن است با موانعی روبرو بشوید. در محیط کاری ممکن است بخواهید کاری را شروع کنید و یا منتظر نتیجه آن باشید، به‌زودی باخبرهای مثبتی در زمینه کاری خوشحال خواهید شد. پنهان کاری‌های شما در مورد مساۀلی باعث شک و تردید خانوادیتان می‌شود و حتی باعث بحث و دعوا شده که دردسر درست می‌کند. در این هفته درگیریه های ذهنی در زمینه کاری و یا احساسی خواهید داشت که باعث آشفتگیتان خواهد شد. خانمی از راه دور باعث دردسر شما می‌شود و گره در کارهایتان می آندازد. اگر کسی را می‌شناسید که می‌خواهد به شما صدمه بزند از او دوری کنید. در محیط کاریتان همکاری بدذات به سمت شما می‌آید و با افکار منفی باعث ناراحی و بهم ریختن اعصابتان می‌شود. از او دوری کنید تا به آرامش برسید. در هر کاری بی پروا تصمیم نگیرید و قبل از اقدام به کاری سنجیده عمل کنید تا پشیمان نشوید.

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

آذر

پنهان کاری‌های شما همیشه برایتان دردسر ساز می‌شود. در این هفته ممکن است باعث شک و تردید خانواده خود بشوید و حتی بحثی پیش بیاید. سعی کنید کاری نکنید که باعث دعوا و دلخوری خانوادتان شود. اگر منتظر جوابی در زمینه شغلی بوده‌اید در این هفته جواب خوبی خواهید گرفت. در این هفته یک خبر تلفنی را دریافت خواهید کرد که خوشحال خواهید شد. همچنین اگر از نظر مالی مدتی است که نگران بوده‌اید این هفته با دریافت مبلغی زیاد زندگیتان را سروسامان خواهید داد. در پول قرض دادن به افراد دقت کنید و به هرکسی اعتماد نکنید تا برای برگرداندن قرضش به شما برایتان مشکل به وجود نیاید. اگر در رابطه احساسی خود دلسر شده‌اید به‌زودی از آن خارج می‌شوید و یا به یک نتیجه درست برای اصلاح آن پیدا خواهید کرد. افکار منفی را از خود دور کنید و به زندگی با دید مثبت نگاه کنید تا بتوانید آینده خوبی داشته باشید. همچنین از افراد فوضول دوری کنید و خودتان به کسی حسادت نکنید. سعی کنید به جای حسادت سعی و تلاش خود را برای رسیدن به اهدافتان بیشتر کنید تا به موفقیت برسید.

 

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

 

مطالب مرتبط  نقش خانواده همسر در موفقیت یک ازدواج

دی

در این هفته شما به یک موقعیت شغلی خوبی دست پیدا خواهید کرد. اگر در یک اربطه عاطفی هستید و مشکلاتی با آن شخص دارید به‌زودی حل خواهد شد. و اگر تنها هستید شخص عالی وارد زندگیتان می‌شود و خودش را به شما ثابت می‌کند. در روابط خود با دیگران بیشتر دقت کنید و هرچه به ذهنتان می‌آید را به زبان نیاورید. سعی کنید سنجیده عمل کنید و زود از کوره در رفتن دوری کنید. شاید به خودتان بگویید هیچکس درکتان نمی‌کند و تنها هستید اما به یاد داشته باشیذ این تنهایی شما مقصرش خودتان هستید که با افکار منفی نزدیکانتان را از خود دور می‌کنید. در زندگی مشترکتان صبر و حوصله به خرج دهید و از افرادی که می‌خواهند در زندگی مشترک شما و همسرتان دخالت کنند دوری کنید. در هر کاری می‌خواهی انجام دهید از تنبلی دوری کنید شما همیشه زحمت زیادی می‌کشید اما باید در جای مناسب زحمت زیادی خرج کنید تا بیهوده نباشد. پیشنهاد ازدواج به شما ممکن است بشود که می‌تواند یک راه جدید در پی داشته باشد. با خیال پردازی به جایی نخواهید رسید پس سعی کنید با قبول کردن حقیقت زندگیتان را سروسامان دهید. سعی کنید نصیحت پذیر باشید و از تجربیات دیگران استفاده کنید تا بتوانید به موفقیت نزدیک شوید.

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

بهمن

یک موضوع مالی در این هفته ذهن شمارا درگیر کرده است که به‌زودی حل خواهد شد. در گذشته افرادی باعث ناراحتی شما شده‌اند و همچنین باعث زمین زدنتان شده‌اند. بهتر است دوباره بلند شوید و ادامه دهید تا بتوانید خرابی‌های گذشته را درست کنید. این افراد سودجو با موفقیت شما بازهم به سمت شما قدم برمیدارند تا به شما صدمه بزنند. پس بهتر است مراقب باشید. شما منتظر حمایت مالی از طرف شخصی هستید اما عجله نکنید به‌زودی حل خواهد شد و پول به مبلغ زیادی به دستتان خواهد رسید. شما در این هفته ممکن است پیشنهاد کاری دریافت کنید که بسیار برایتان سودمند است. تغییر و تحولات مثبتی در این هفته برایتان رخ می‌دهد که در جهت پیشرفت شما خواهد بود. خبر خوشی به‌زودی به شما می‌رسد که بسیار شمارا خوشحال خواهد کرد. زیرا در اینباره بسیار اذیت شده بودید. اگر شاغل هستید در این هفته موفقیت‌هایی را کسب می‌کند که باعث رشد و پیشرفتتان در زمینه کاری خواهد شد. این هفته به کی مهمانی دعوت می‌شوید که ممکن است به شما پیشنهاد یک رابطه عاطفی و یا ازدواج به شما بشودو

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

اسفند

در این هفته در مورد موضوعی نگرانی یا تردیدی خواهید داشت که باعث بی خوابی و استرس شما می‌شود. برای یکی از اطرافیانتان و یا دوستتان یک مشکل و یا بیماری پیش آمده که شما دنبال راه چاره‌ای هستید که به او کمک کنید و همین موضوع باعث ناراحتی شما می‌شود. اما نگران نباشیدرفع خواهد شد. تصمیم به سفر دارید که می‌خواهید به یک شهر تازه‌ای بروید که نسبت به آن دودل هستید و تردید دارید اما برای شما تغییرات خوبی است. منتظر یک تغییر هستید، تلاش کنید به نتیجه خواهید رسید و سرانجام آن خوب خواهد بود. از یک بحث و دعوا در یک رابطه احساسی ناراحت هستید که به‌زودی تغیرات خوبی رخ خواهد داد و این احساس ناراحتی شما رفع خواهد شد. یک شادی برای مشاء اتفاق می افتد که از تنهایی در می‌آیید. یک مسیر اداری دارید که به یک آقای مسن مربوط است و کمک بزرگی به شما می‌کند و از این مسیر پرتنش شمارا نجات می‌دهد. هیچگاه راز خود را برای دیگران برملا نکنید، زیرا بیشترین ضربه‌ها را از رازهای برملا شده می‌خورید.

 

فال هفتگی ۳۱ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷

رای بدهید:
[تعداد: 5    میانگین: 4/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

 

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب