فال هفتگی شهریور ۹۷

[تعداد: 119    میانگین: 4.6/5]

فال هفتگی ۲۴ الی ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

فال هفتگی هفته ی آخر شهریور ماه، تالار وب با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان، بخش طالع بینی و فال هفتگی و فال سالانه را راه اندازی کرده و امید است به همه ی نیک روزی و شانص والا همیشه در همه مراحل زندگی خود بهمراه داشته باشید.

 

فال هفتگی شهریور ۹۷

فال هفتگی

 

فال هفتگی فروردین

برای رسیدن به مقام، احساس جاه‌طلبی زیادی دارید. شما یک موقعیت خوب مالی را به دست خواهید آورد ولی از جاه‌طلبی دوری‌کنید و از این موقعیت درست استفاده کنید. اگر نسبت به آینده خود ناامید هستید و احساس می‌کنید در تاریکی قرار دارید و احساس کسالت و غم می‌کنید ،نگران نباشید، به‌زودی این مشکل رفع خواهد شد و تغییر مثبتی در زندگی شما رخ خواهد داد. در این هفته ممکن است کشمکش درونی داشته باشید و مسئله‌ای برای شما پیش می‌آید که شما آن شرایط را دوست نداشته باشید. اما بهتر است فعلاً با این شرایط خودتان را سازگار کنید تا بتوانید توجه افرادی را جلب کنید. شما آرزویی کردید که به‌زودی برآورده خواهد شد و خوشحالی بزرگی همراه آن است. نزدیکانتان را دوست داشته باشید و قدرشناس بودن را فراموش نکنید. اگر شما منتظر تمام شدن کاری هستید به‌زودی و به‌صورت عالی به اتمام خواهد رسید. همچنین فردی منفی در نزدیکی شما دیده می‌شود، اگر فردی خرابکار با افکار منفی می‌شناسید بهتر است از آن شخص دوری‌کنید.

 

 

 

 

فال هفتگی اردیبهشت

مشکلی دارید که به‌زودی رفع خواهد شد. تحول بزرگی در زندگی شما رخ خواهد داد که فقط به شخص شما نیست و مکن است نزدیکان و خانواده این تغییرات را در زندگی داشته باشند در این هفته سعی کنید از فکر کردن به چیزهای پوچ دوری‌کنید و مسیر فکری خود را تغییر دهید. افکار منفی را درو بریزید و به زندگی مثبت نگا کنید. این هفته ممکن است تغییرات ناراحت‌کننده‌ای برای شما رخ بدهد اما نگران نباشید به‌زودی حل خواهد شد. نسبت به اتفاقات اطرافتان بی‌توجه نباشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.زیادی خواه نباشید و حرص و طمع خود را برای پول کنار بگذارید. همچنین برای آینده خود پس‌انداز داشته باشید و در خرج کردن پول‌هایتان بیشتر دقت کنید. وابستگی خود را کمتر کنید زیرا این وابستگی بیش‌ازحد به ضرر شما تمام خواهد شد. در این هفته نسبت به مسائل شغلی خود دقت داشته باشید و از فردی که در ظاهر دوست شماست و در واقعیت قصد خراب کردن کارهای شمارا دارد دوری‌کنید. مراقب مال خود باشید در این هفته ممکن است خسارت بزرگ مالی و یا دزدی از شما بشود که فقط به دلیل سهل‌انگاری خود شماست. سعی کنید از روی عصبانیت تصمیم نگیرید تا مشکلی پیش نیاید. در دوستی با افراد دقت کنید و به همه اعتماد نداشته باشید. همچنین رازهای خود را با آن‌ها در میان نگذارید

 

 

فال هفتگی خرداد

این هفته یک سری تغییر و تحولاتی درزمینهٔ کاری خواهید داشت. که به دنبال دیدارها و ملاقاتی که پیش رودارید در امور مختلف به موفقیت مارسید. سعی کنید به اطرافیانتان تکیه نکنید و روی پای خودتان بایستید و مطمئن باشید که این تلاش‌ها به ثمر خواهد رسید. شما وارد یک رابطه می‌شوید که ممکن است درزمینهٔ کاری باشد. درست تمرکز کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید. در طالع بینی آقایان خانمی وجود دارد که بسیار مغرور ولی خونگرم است. شخصی برای شما موفقیت ایجاد خواهد کرد که مسیر عشقی و احساسی می‌شود. برای خانم‌های مسیری وجود دارد که موفقیت‌هایی به دنبال خواهد داشت. شما به یک سفر دوروزه می‌روید و موضوعاتی که علت آن را نمی‌دانستید برایتان روشن خواهد شد. یک‌فاصله بین شما و خانواده ایجادشده که باعث ناراحتی شده است که در زمان مناسبی رفع خواهد شد. درزمینهٔ ازدواج اگر مجرد هستید تا دو وعده دیگر فردی پیش رو خواهید داشت. ممکن است این موضوع برای اطرافیانتان اتفاق بیافتد که شما در آن خیلی سهم داشتید. همچنین خردادماهی‌هایی که به دنبال مدارک تحصیلی ، مجوز کاری و یا حکم قانونی هستند در این هفته ممکن است به جواب برسند.

مطالب مرتبط  فال صوتی هفتگی آبان ۹۷ از تاریخ ۲۶ آبان تا ۳ آذر

 

 

فال هفتگی تیر

در فال آقایان هدفی که مدت‌ها دنبال آن بودید به نتیجه خواهد رسید. هدفی که مثل تولد یا شروع دوباره است. ازنظر عاطفی یا احساسی اگر مشکلی پیش‌آمده است این هفته تغییراتی در این زمینه اتفاق خواهد افتاد. یکسری نقشه‌ها و آرزوهایی در سردارید که مربوط به آینده است. نگران نباشید با پشت‌کار و اهداف درست به آن‌ها خواهید رسید. خیال‌پردازی را کنار بگذارید و واقع‌گرا باشید. اگر بیش‌ازاندازه خیال‌پردازی و یا رؤیاپردازی کنید ممکن است شمارا ازلحاظ جسمی و روحی سست کند. همیشه پیروزی باکسی است که قدرت بیشتری دارد. موضوعی در ذهنتان است که خیلی زود باید به آن بپردازید و ترسی نداشته باشید. قدرتمندانه با آن مقابله کنید. ناهمواری‌هایی در زندگی شما وجود دارد که باید با صبر و شکیبایی درست شود. یک ملاقات با دوست قدیمی خواهید داشت. هدیه‌ای از جانب دوست یا آشنایی دریافت خواهید کرد. حتمان درزمینهٔ عاطفی موفقیت کسب خواهید کرد.خانمی در سر راه شما است که مانعی برای شما ایجاد می‌کند. مراقب آن باشید ممکن است دردسرهایی برای شما به وجود بیاورد.درزمینهٔ موضوع مالی یا شخصی که مدت‌ها بود که انتظارش را می‌کشیدید به نتیجه خواهید رسید. در خانواده صحبتی از جابجایی وجود دارد. مثل نقل‌مکان و یا مسافرت کسی در خانواده. طلسم و یا دعایی وجود دارد که مسائل زندگی را تحت تأثیر قرار بگیرد مراقب آن باشید. انتظار می‌کشیدید و ناامید شدید نگران نباشید همه‌چیز به سرانجام خواهد رسید.

فال هفتگی مرداد

در این هفته در بلاتکلیفی هستید و نمی‌دانید که می‌خواهید چه‌کاری انجام دهید و تنها راه نجات از این وضع خودتان هستید که می‌توانید به خودتان کمک کنید. در رابطه احساسی‌تان دچار مشکل شده‌اید بهتر است کمی زمان بدهید تا رابطه دوباره شکل بگیرد و ترمیم شود. بهتر است حقایق زندگی‌تان را بپذیرید تا اینکه فرار کنید. کاری می‌خواهید انجام دهید که ممکن است به دربسته بخورید. ناامید نشوید و با صبر و تلاش به آنچه می‌خواهید مارسید. برای گرفتن تصمیم‌های مهم باید صبر و حوصله به خرج دهید تا در آینده موفقیت‌های بیشتری را کسب کنید. جاه‌طلبی را کنار بگذارید و از فخرفروشی دوری‌کنید که همه‌چیز گذرا است. به‌زودی موفقیت‌های مالی برایتان پیش می‌آید. در این هفته رازهایی برای شما آشکار می‌شود که دیدتان را به زندگی عوض خواهد کرد. دراین‌باره ترس و نگرانی را از خود دور کنید و با آن روبرو شوید. شخصی می‌خواهد کارتان را خراب کند که موفق نخواهد شد. همچنین یک خبر خوب به شما می‌رسد که می‌تواند یک دیدار عاشقانه باشد و شما خوشحال خواهید شد. دوستی وفاداری خود را به شما ثابت می‌کند و رابطه دوستی شما قوی‌تر خواهد شد.

 

 

فال هفتگی شهریور

یک خبر خوب مالی به شما خواهد رسید. در این هفته به یک موفقیت تحصیلی و یا کاری دست خواهید یافت. در مقابل اهدافتان محکم به ایستید و آن را هدف‌دار انتخاب کنید. در این هفته یک موضوع قانونی شما که مدت‌ها به دنبال آن بودید به نتیجه خواهد رسید. با اطرافیانتان صادق باشید. رفتار و اعمالتان را اصلاح کنید زیرا همین اعمال در انرژی منفی و مثبت تأثیرگذار خواهد بود. و درروند زندگی شما تأثیر مستقیم خواهد گذاشت. دقت بیشتری در هزینه‌های خود داشته باشید. شخصی از راه دور مانع کار و پیشرفت شما می‌شود. در مسائل عاطفی خیلی آزار می‌بینید. چند مدتی است که در این زمینه مسائل روحیه شما جریحه‌دار است. زمان بگذارید تا این رابطه با گذر زمان تحولات خوبی در آن اتفاق بیفتد. از حقیقت فرار نکنید و سعی کنید بپذیرید. ک پنهان‌کاری مالی خواهید داشت. خیلی مراقب آن باشید. در فال آقایان یک امضا کاری که باید به آن رضایت بدهند دیده می‌شود اگر مجرد هستید یک رابطه عاشقانه جدید شروع خواهید کرد که بسیار باعث خوشحالی شما می‌شود. در فکر یک سفر دارید. فکرتان مشغول مسئله‌ای است نگران نباشید در فالتان اتفاقات خوبی افتاده است.

 

فال هفتگی مهر

خانمی که ممکن است همسر، دوست و یا مادرتان باشد فردی است بااراده قوی که قدمی برای شما برمی‌دارد شما ممکن است یکسری نقشه‌ها در سر داشته باشید. که می‌خواهید آن‌ها را به اجرا دربیاورید در این کار موفقیت وجود دارد.  در این هفته بیشتر سعی کنید در جمع شنونده باشید تا بتوانید اعتماد افراد حاضر در جمع را به دست آورید. همچنین در این هفته در یک محیط کاری به شما پیشنهاد می‌شود نماینده و یا سرپرست کاری شوید. آن را قبول کنید زیرا موفقیت خوبی برای شما خواهد بود. اگر درزمینهٔ احساسی باکسی که دوستش دارید به مشکل برخورده‌اید و یا این رابطه به پایان رسیده می‌توان برای شما یک شروع جدید با فردی جدید باشد که بسیار خوشحالتان می‌کند. شما برای افراد قدم برمی‌دارید و فداکاری‌هایی را انجام می‌دهید که بی‌پاسخ می‌ماند و هیچ‌کدام از آن افراد کاری برای شما انجام نمی‌دهند. در این راه انرژی خود را بیهوده صرف آن‌ها کرده‌اید بهتر است خود را تغییر دهید.  شما در این هفته خبر ازدواج و یا خبر تولد کودکی را می‌شنوید که بسیار خوشحالتان می‌کند. ارگ گره مالی دارید به‌زودی بازخواهد شد. شما انتظار چیزی را می‌کشید که در عرض سه هفته تا سه ماه به سرانجام خواهد رسید. همچنین در این هفته تحولات مالی برای شما رخ خواهد داد. این هفته بسیار مراقب سلامت روحی و جسمی خود باشید زیرا ممکن است بسیار درگیر استرس و ناراحتی باشید و مریض‌احوال شوید. درباره موضوعی تلاش می‌کنید کمی صبر و حوصله به خرج دهید تا به موفقیت برسید. از عجولانه رفتار کردن دوری‌کنید تا به نتیجه برسید.

مطالب مرتبط  طالع بینی و فال صوتی هفتگی ۱۴ مهر الی ۲۱ مهر ۹۷

 

 

فال هفتگی آبان

فردی درگذشته که باهم بسیار صمیمی بوده‌اید در این هفته به سمت شما می‌آید . اگر باکسی هستید این رابطه طولانی و موفق خواهد بود و یا کسی در زندگی‌تان خواهد آمد که رابطه طولانی را با آن شروع می‌کنید. اتفاقاتی به‌زودی رخ خواهد داد که شما بسیار منتظر آن بوده‌اید. در این هفته احساس کسالت و مریضی می‌کنید ولی به‌زودی خوب می‌شوید. همچنین اگر بیماری طولانی‌مدتی دارید به‌زودی سلامتی خود را دوباره به دست خواهید آورد. شما روی هدفی تمرکز کرده‌اید که ممکن است فردی از خانواده مشکلی دراین‌باره برای شما به وجود بیاورد که باعث درگیری بزرگی بین شما و آن شخص پیش بیاید.این هفته پولی را که انتظار آن را می‌کشیدید به دست شما می‌رسد که می‌تواند کمک خوبی برای زندگی‌تان باشد. هفته‌ای پر از تغییر و تحولات خوب برای شما دیده می‌شود. برای مشکلات مالی استرس را از خود دور کنید تا بتوانید عملکرد بهترین داشته باشید. پیشنهاد کاری به شما می‌شود که تصمیم دارید آن را قبول کنید و خانواده شما مخالفت می‌کنند بهتر است با منطق آن‌ها را قانع کنید که کار درستی انجام می‌دهید.

 

 

فال هفتگی آذر

در این هفته شما شاهد تغییر مثبتی خواهید بود. مدت طولانی است برای هدفی تلاش می‌کنید اما بی‌نتیجه مانده است بهتر است ایمان خود را از دست ندهید و ناامیدی را از خودتان دور کنید تا بتوانید به هدفتان برسید. در محیط کاری ممکن است تصمیم به جابجایی داشته باشید. درگیری‌های ذهنی مشاء باعث آشفتگی شما شده که بی‌دلیل است و باید آرامش ذهنی را در این هفته به دست آورید. برای بهبود بخشیدن به رابطه عاطفی‌تان بهتر است تغییراتی را ایجاد کنید و یا مدتی از این رابطه دور بمانید تا باگذشت زمان حل شود. در این مدت شما می‌توانید منطقی‌تر رابطه خود را با شخص مقابلتان تصمیم بگیرید. مشکلات مالی شما در این هفته رفع خواهد شد و از بحران مالی رهایی پیدا خواهید کرد. در این هفته شما به یک سفر می‌روید که دوری خانواده ممکن است شمارا ناراحت کند اما در ۶ ماه خبرهای خوبی به دست شما خواهد رسید و یک پیشنهاد عشقی برای شما اتفاق می‌افتد که در این رابطه دو طرف همدیگر را دوست دارید. افرادی ممکن است حرف و شایعه‌هایی درباره شما بگویند که باعث عصبی شدن شما می‌شود. بهتر است به دنبال کسی که این شایعات را می‌گوید بگردید و با عصبانیت و خودخوری خودتان را اذیت نکنند. همچنین مراقب سلامتی خود باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

 

 

فال هفتگی دی

در این هفته شما به دورهمی و مهمانی‌هایی می‌روید که ممکن است یکی از آن‌ها دورهمی خانوادگی باشد و در آن تصمیمات مهم و جدی با آن‌ها خواهید گرفت . که مثبت خواهد بود . شما یک موقعیت جدیدی برایتان رخ می‌دهد که مثبت خواهد بود . این موقعیت می‌تواند برای کارتان باشد و یا شخص جدیدی وارد زندگی‌تان شود . سعی کنید کودک درون خود را فعال کنید تا از زندگی لذت ببرید . در محیط کاری از شما تعریف و تقدیر می‌شود که به نفع شما تمام خواهد شد . ممکن است شما آرزوی شغلی را داشته باشید که به‌زودی به واقعیت تبدیل می‌شود . در این هفته با شخصی ملاقات خواهید کرد که ساعت‌های عاشقانه‌ای را با او سپری می‌کنید و مهر و محبت شما و شخص احساسی شما بیشتر می‌شود . سعی کنید درزمینهٔ احساسی و عشقی از خیال‌بافی دست‌بردارید و با واقعیت زندگی را نگاه کنید و همچنین شما ممکن است در جمعی با شخصی آشنا شوید که ازنظر موقعیت شغلی عالی است و فردی بااخلاق و درستکار است که عشقش را به شما ثابت می‌کند . در این مورد بهتر است خیال‌بافی با او نکنید . یک پیغام و یا یک خبر به دست شما می‌رسد که ممکن است پیشنهاد ازدواج و یا یک رابطه جدید یا پیشنهاد شغلی جدیدی باشد . در این هفته ممکن است چیزی را گم کنید و همچنین پولی را صرف خرج خانه و یا کاری کنید که بیشتر از پولی که دارید می‌شود . نگران نباشید به‌زودی جبران خواهد شد .

مطالب مرتبط  طالع بینی و فال هفتگی ۷ مهر الی ۱۴ مهر ۹۷

 

 

فال هفتکی بهمن

در این هفته سفری در شهر یا خارج از کشور برای شما پیش میاید . این سفر برای شما عالی خواهد بود . عشق و علاقه به فردی از راه دور شمارا درگیر به خودکرده است که می‌تواند تولد یک عشق جدید باشد . رهایی شما از روابط احساسی با عشق قبلی‌تان باعث ظهور عشق جدید با فردی که ممکن است در شهر دیگر یا خارج از کشور باشد برایتان رخ بدهد .

درزمینهٔ کاری این هفته خبرهای خوشی خواهید شنید . شما و یا یکی از نزدیکانتان بیماری دارید که برای آن به سفر می‌روید و درمان می‌شوید . این هفته موفقیت‌هایی را به دست خواهید آورد و استعدادها و توانایی‌های خود را باور خواهید کرد . که می‌تواند به پیشرفت و اعتمادبه‌نفس شما کمک کند . شخصی و یا دوستی وفاداری خود را به شما ثابت می‌کند و یا قدمی برایتان در می‌دارد که آن شخص مرد است . شما در رابطه دوستانه‌ای هستید که تبدیل به عشق خواهد شد . این هفته با دقت پول‌خرج‌کنید . و از زیاده‌روی و ولخرجی دوری‌کنید تا بتوانید برای آینده پس‌انداز کنید . شما نامه و یا پیامی را دریافت می‌کنید که مربوط به کار و یا مدرک است که شمارا خوشحال خواهد کرد .

 

 

فال هفتگی اسفند

در مورد مسائل کاری نگرانی دارید و احساس شکست می‌کنید. شخصی درزمینهٔ مسائل کاری با شما مشکل دارد و می‌خواهد شمارا از میدان دور کند. حواستان به اطرافی‌تان باشد. شخص بیماری در اطراف شما وجود دارد برای او دعایی تهیه کنید تا موجب تسکین آن شود. در جمعی هستید که یک پنهان‌کاری وجود دارد که موجب ناراحتی و آزار شما می‌شود شمارا نسبت به جمع بلاتکلیف می‌کند. بهتر است در این مسائل صبور باشید و عکس‌العملی نشان ندهید تا نقطه‌ضعفی برای شما محسوب نشود. در این هفته به یک برگ برنده خواهید رسید و یک اتفاق خوب برای شما رخ خواهد داد. ازلحاظ مالی تغییری دارید و استرس برطرف شدن آن رادارید. در فال این هفته یک دیدار دیده می‌شود. دیداری که چند سالی از آشنایی و جدایی آن گذشته و اکنون به وصال رسیده است. روی هدفی هستید که بیشتر شبیه ازدواج است که موجب شک و تردید شما شده و درگیری ذهنی برای مشاء به وجود آورده است. اما نگران این هدف نباشید. در فال شما یک اتفاق خوب رقم خورده که باعث مفرح شدن شما می‌شود و شمارا از این دل‌آشوبی رها می‌کند. منتظر مقداری پول هستید که احتیاج به زمان دارد که با صبر و شکیبایی به سرانجام خواهد رسید. به قسمت اعتقاد داشته باشید. مراقب معاملات خود باشید. اما شخصی مشکلی برای معاملات شما به وجود خواهد آورد مراقب اطرافیان خود باشید و هوشمندانه آن را دنبال کنید.

 

 

رای بدهید:
[تعداد: 119    میانگین: 4.6/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

 

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب