تالار وب

رفع سیاهی زیر چشم با آرایش

رفع سیاهی زیر چشم با آرایش +آموزش تصویری

رفع سیاهی زیر چشم با آرایش: کبودی و سیاهی زیر چشم یکی از عیوبی است که خانم‌ها دوست دارند به هر صورتی که شده آن را بپوشانند و یا از بین ببرند. البته از بین بردن آن به‌صورت قطعی نیست و ممکن است فقط کمرنگ‌تر شود و یا بعد از مدتی استفاده با کنار گذاشتن آن دوباره برگردد. اما خوشبختانه وب‌سایت تالار وب در این مقاله به شما تکنیک‌های خوب و آسانی را برای پوشاندن کبودی و گودی زیر چشم آورده است. در ادامه همراه ما باشید.

رفع سیاهی زیر چشم با آرایش

اگر شما هم از آن دسته از خانم‌هایی هستید که مشکل سیاهی زیر چشم دارند باید آرایش چشم خود را خیلی حرفه‌ای‌تر انجام بدهید تا مداد و خط چشم زیر چشمتان نریزد و آرایشتان بهم نخورد. همچنین شما با تکنیک کانتورینگ صورت به نحوه درست میتوانید به طور سیاهی دور چشم خود را بپوشانید. در ادامه تکنیک‌های پوشاندن سیاهی و کبودی زیر چشم را می‌توانید بخوانید.

آموزش تصویری برای پوشاندن کبودی زیر چشم

۳ ترفند برای پوشاندن کبودی زیر چشم

ترفند اول: اول‌ازهمه باید کرم هر رنگ پوستتان را بزنید و سپس با کرمی روشن‌تر روی بینی، گونه و پیشانی خود را بپوشانید. با این کار آرایش شما زیباتر خواهد شد.

ترفند دوم: برای محو کردن سیاهی زیر چشم بهتر است از قلم‌های پد دار استفاده کنید. این نوع ابزار آرایشی بهتر کرم را روی صورت شما پخش می‌کند و باعث ماسیدن روی پوستتان نمی‌شود.

مجموعه پیشنهادی:  چگونه عروسی زیبا شویم

ترفند سوم: یکی دیگر از ترفندها برای پنهان کردن کبودی زیر چشم‌ها، برجسته کردن گونه‌ها است. برجسته کردن گونه‌ها کمک بسیار بزرگی به پوشاندن سیاهی دور چشم می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از رژ گونه‌های رنگ روشن مقدار زیادی از کبودی زیر چشمتان را ناپدید کنید.

رفع سیاهی زیر چشم با آرایش

پوشاندن سیاهی زیر چشم با استفاده از رژلب قرمز

رنگ رژلب‌های قرمز برای پوشاندن سیاهی زیر چشم

رنگ رژلب‌های قرمز مناسب برای سه نوع رنگ پوست:

  • پوست روشن/ سفید
    رنگ رژ لب: قرمز با ته‌مایه صورتی
  • پوست معمولی
    رنگ رژ لب: قرمز مایل به ارغوانی
  • پوست تیره
    رنگ رژ لب: قرمز مایل به نارنجی/ مرجانی

رفع سیاهی زیر چشم با آرایش

مرحله اول

بعد از زدن فاندیشن با کمک برس سایه، باید تمامی ناحیه زیر چشم و اطراف آن را یک‌لایه رژلب قرمز بزنید تا تیرگی حلقه زیر چشم‌هایتان ناپدید شود. همچنین رنگ راکمی به سمت بالا و خط ابرو پخش‌کنید.

مرحله دوم

شما می‌توانید برای تأثیرگذاری بیشتر روی لایه قرمز ایجادشده ، کانسیلر بزنید. خانم‌هایی که پوست روشن دارند باید از کانسیلر با طیف صورتی و خانم‌هایی باپوست تیره از کانسیلر با طیف هلویی استفاده کنند. برای این کار می‌توانید با اسفنج و یا برس مناسب آن را زیر چشمتان پخش‌کنید تا جایی که کاملاً پوشانده شود.

مرحله سوم

با پودر صورتی که ترجیحاً نزدیک به رنگ واقعی پوست خودتان باشد کار را تمام کنید تا صورت یکدست و بی‌نقص شود.

رفع سیاهی زیر چشم با آرایش

دیدگاهتان را بنویسید