تالار وب

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی

نکاتی که باید در هنگام انتخاب کیک عروسی به آن توجه کرد :یکی از بخش‌های مهم برگزاری جشن عقد یا عروسی انتخاب کیک است که می‌تواند وقت‌گیر باشد و تا چند روز وقت عروس داماد را برای پیدا کردن قنادی که بتوانند کیک موردنظر خود را سفارش دهند می‌گیرد. بسیاری از زوج‌ها هنگام انتخاب کیک فقط به‌ظاهر کیک اهمیت می‌دهند و تنها به‌ظاهر کیک توجه می‌کنند. درواقع هنگام انتخاب کیک عروسی همه شرایط را در نظر گرفت بعدازآن سفارش کیک را انجام داد. تالار وب قصد دارد در این پست چند نکته‌های طلایی انتخاب کیک را برای شما زوج‌های عزیز ارائه دهد.

کیک و تم عروسی

این روزها خیلی از مراسم‌هایی در تالار پذیرایی که برگزار می‌شوند تم دارند و به‌واسطه آن رنگ تم خیلی از وسایل بر مبنا و اساست م انتخاب می‌شود مانند دسته‌گل، آرایش و میکاپ عروس خانم و حتی کراوات و یا پاپیون آقای داماد. بنابراین کیک را هم بر اساس تم مراسم انتخاب کنید تا زیبایی عکس‌ها دوچندان شود.

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی
کیک و تم عروسی

سبک کیک

سبک‌های مختلف کیک وجود دارد ازجمله فانتزی، کلاسیک و مدرن وجود دارند که با توجه به سلیقه و تم مراسم بایدان را انتخاب کنید. در انتخاب کیک کلاسیک دقت کنید زیرا در این کیک با محدودیت رنگ مواجهه می‌شوید. اما سبک مدرن و فانتزی می‌توانید رنگ‌های بیشتری به کاربرد.

کیک را برای آخر شب نگذارید

در بسیاری از مراسم‌ها کیک را در آخر مراسم ویا همراه با شام سرو می‌کنند. زمانی مهمان‌ها خسته وسیرهستند و تمام کیک دست‌نخورده باقی می‌ماند و فقط هزینه اضافی برای شما باقی می‌ماند.  با هماهنگی مدیر تالار عروسی یک ساعت مناسب برای مراسم برش کیک انتخاب کنید و یک مراسم کیک بی‌نظیر را اجرا کنید و به‌موقع کیک رابین مهمان‌ها تقسیم کنید تا همه کیک خورده شود.

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی
برش کیک عروسی

اندازه مناسب برای مهمان ها

هنگام سفارش کیک به تعداد مهمان‌ها توجه کنید و از تعداد تقریبی آن‌ها اطلاع داشته باشید. به‌طورمعمول برای هر نفر ۱۰۰ گرم کیک در نظر گرفته می‌شود و خود قناد هم کمی به‌اندازه کیک اضافه می‌کند.

کیک مناسب فصل

هنگام سفارش کیک دقت داشته باشید که چه سبکی را انتخاب می‌کنید. بهتر است سبک کیک را متناسب با فصل باشد. تا هنگام تزئین کیک میوه و یا گل‌هایی که استفاده می‌شود متناسب همان فصل باشد. در فصل بهار و تابستان کیکی انتخاب کنید که با میوه‌های زیبا و یا شکوفه‌ای رنگی تزئین شود و یا در فصل پاییز از برگ‌های پاییزی رنگی و میوه‌ها مانند کدوتنبل و یا میوه درخت کاج تزئین شود. و در فصل زمستان نماد برف را می‌توانید انتخاب کنید.

انتخاب قنادی مناسب

حتماً قبل از سفارش کیک عروسی. مزه کیک قنادی که قرار است سفارش دهید را تست کنید. به خامه آن توجه کنید که زود آب نشود و در وسط مراسم با کیک شل مواجه نشوید.

مراقب هزینه‌ها باشید

در برخی موارد هنگام سفارش، وزن کیک معمولی است و تفاوت چندانی باقیمتی که ما در نظر گرفتیم ندارد اما گل‌آرایی و یا تزئیناتی که برای روی کیک استفاده می‌شود روی قیمت کیک بسیار تأثیر می‌گذارد و قیمت آن بالا می‌رود. بنابراین حواستان به تزئینانت کیک باشد و از قناد دراین‌باره سؤال کنید.

حمل مناسب کیک

هنگام حمل کیک از چرخ استفاده شود تا کیک به‌جایی خورده و زخمی و یا دست‌خورده نشود. جایی از تالار پذیرایی را انتخاب کنید که دمای کمتری داشته باشد تا خامه کیک آب نشود.

 

مدل های مختلف کیک عروسی

 

 

 

 

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی
کیک عروسی بهاری

 

 

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی
کیک عروسی پاییزی

 

 

نکات طلایی برای انتخاب کیک عروسی
کیک عروسی زمستانی

 

دیدگاهتان را بنویسید