تالار وب

لباس مادر عروس 218

لباس مناسب مادر داماد

لباس مناسب مادر داماد

مادر داماد نیز مانند مادر عروس دوست دارد تا در مراسم عروسی پسرش در بهترین استایل حاضر شود و در تالار پذیرایی و یا باغ تالار بدرخشد. در این مقاله وب سایت تالار وب به لباس مناسب مادر داماد پرداخته است پس اگر مراسم عروسی پسرتان نزدیک است این مقاله را درباره لباس مادر داماد ۲۰۱۸ از دست ندهید. امروزه با وجود تنوع زیاد لباس مجلسی و انواع مدل ها در بازار و اینترنت ممکن است انتخاب یک مدل شیک برای شما سخت باشد. برای اینکه بتوانید لباس مجلسی انتخاب کنید که برازنده شما باشد باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. از همین رو در ادامه همراه ما باشید تا لباس مناسب مادر داماد را برای شما همراه با عکس توضیح دهیم.

لباس مناسب مادر داماد

لباس مادر داماد ۲۰۱۸

لباس مناسب مادر داماد

لباس مناسب مادر داماد تک رنگ

حتما نیازی نیست لباس رنگارگی به تن کنید. شما میتوانید از فقط از یک رنگ در لباس خود استفاده نمایید و مطمئن باشید که زیبا به نظر خواهد رسید همچنین میتوانید از یک تک رنگ بر روی لباستان استفاده کنید. برای مثال از یک کت سفید تک رنگ بر روی لباس طرح دار خود استفاده نمایید که رنگ سفید بر روی لباس طرح دار قالب میشود و رنگ سفید خودش را به خوبی نشان خواهد داد.

لباس مناسب مادر داماد

رنگ های پاستیلی تابستانی

اگر قرار است که مراسم عروسی پسرتان در تابستان و فضای باز مانند باغ تالار برگزار شود و پسرتان برای مراسم عروسی در باغ تم انتخاب کرده است شما میتوانید با توجه به فصل رنگ مناسب لباس خود را انتخاب نمایید.

لباس مناسب مادر داماد

رنگ صورتی هلویی ظریف نیز یکی دیگر از رنگ های پاستیلی ایده آل است و پارچه گلدار آن نمایی بهاری و تابستانی زیبایی را ایجاد کرده است. اگر بخواهید نمای این لباس یک دست نباشد به سادگی می توانید یک کمربند به آن اضافه کنید. استفاده از یک کت و اکسسوار هماهنگ با آن را فراموش نکنید.

لباس مناسب مادر داماد

رنگ آبی پاستیلی نیز همانند مدل زیر که دارای آستین کوتاه توری است نیز جلوه فوق العاده ای دارد. در این لباس وجود چند پلیسه در کمر لباس و یک یقه هفت کوچک نیز جزئیات بیشتری به این لباس افزوده است. همانند مدل های قبل، یک کت کوتاه هماهنگ با آن و همراه با اکسسوار های دیگر می تواند آن را کامل کند. اگر نمی خواهید کاملا آبی پوش باشید، می توانید از یک کیف و کفش در رنگ خنثی استفاده کنید.

لباس مناسب مادر داماد

لباس مناسب مادر داماد با پارچه ساتن و حریر

لباس مادر داماد با استفاده از پارچه های سات و حریر بسیار زیبا میباشد و یک انتخاب فوق العاده خواهد بود. این جنس پارچه زیبایی خاص و جلوه بسیار خوبی دارد و هچنین برای لباس های تا قد زانو و یا پیرهن های بلند با دامن ساتن و یا حریر زیبا خواهد شد.

لباس مناسب مادر داماد

لباس مناسب مادر داماد در رنگ خنثی

لباس مادر داماد سر تا پا سفید و یا شیری برای او مناسب نیست اما شما میتونید به طرز هوشمندانه ای از این رنگ ها استفاده نمایید. انتخاب پیراهن ساتن در سایه بژ  یا طوسی برای مادر داماد مناسب است. این رنگ خنثی میباشد و در عین حال بسیار زیبا و شکیل بنظر میرسد. شما میتوانید از این رنگ خنثی در تالار پذیرایی برای لباس خود استفاده کنید.

لباس مناسب مادر داماد
لباس مادر داماد ۲۱۸
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید