تالار وب

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج

حلقه ازدواج یکی از مهم ترین خرید در ازدواج و اولین رسوم برای مراسم ازدواج است. برای انتخاب حلقه ازدواجتان باید بسیار دقت کنید تا بعد ها پشیمان نشوید. از همین رو ما امروز در وب سایت تالار وب برای شما درباره راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مقاله ای را آماده کرده ایم که امیدواریم به شما برای انتخاب حلقه ازدواج مناسب کمک کند. در ادامه همراه ما باشید.

حلقه‌ ازدواج سال‌های سال همراه شما هستند و در انگشتی قرار می‌گیرند که بر اساس افسانه‌ها ارتباط مستقیمی با قلب و عواطف انسان دارد، پس باید در انتخاب آن دقت کنید. بعدازاینکه حلقه موردنظرتان را انتخاب کردید می‌توانید از طلافروش بخواهید که نام و تاریخ ازدواجتان را درون آن بتراشند. این یادگاری می‌تواند همیشه این روز را به شما یادآوری کند.

حلقه ازدواج گران‌قیمت

حتماً حلقه‌ گران‌قیمت زیبا نیست زیرا تجربه ثابت کرده است که زیبایی حلقه بستگی به طراحی آن دارد؛ گاهی یک حلقه ساده بسیار زیباتر از یک حلقه‌ گران‌قیمت و پر از جواهری است که در بازار وجود دارد. خیلی‌ها علاقه به‌سادگی دارند، چون سادگی هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود. حلقه‌ها می‌توانند در عین سادگی طراحی‌های مختلفی داشته باشند. در ضمن بسیاری از این حلقه‌ها به یک تغییر کوچک، طراحی‌شان برای خانم‌ها و آقایان فرق می‌کند و می‌توان آن‌ها را به‌صورت یک جفت مشابه خریداری کرد.

 

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج

 

حلقه ازدواج نگین‌دار

در بعضی حلقه‌ها چند ردیف جواهر استفاده‌شده یا یک سنگ درشت وسط آن قرارگرفته، تنوع این مدل‌ حلقه‌ها بسیار زیاد است و شما می‌توانید برای خود و همسرتان از شکل‌های مشابه استفاده کنید. در کنار این سنگ‌ها می‌توانید از سنگ‌های رنگی هم مطابق باسلیقه‌تان استفاده کنید. نگین‌ها حتماً نباید برلیان و یاقوت و… باشند. یک نگین شیشه‌ای ساده هم زیبایی خاصی به حلقه شما می‌دهد و درعین‌حال زیاد هم گران نیست.

مجموعه پیشنهادی:  لباس مناسب مادر داماد

 

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج

 

حلقه ازدواج

در میان تمام کالاهایی که برای مراسم عروسی خریداری می‌شوند این حلقه‌ ازدواج شما هستند که به‌احتمال خیلی زیاد سال‌های سال باقی می‌مانند پس در انتخاب طرح و مدل آن باید دقت بسیار زیادی کنید و همچنین بهتر است از مراکز و مغازه‌های معتبر و نام‌آشنا خرید کنید.

نکته) حواستان باشد که طلای سفید را به‌عنوان پلاتین برای حلقه ازدواج خریداری نکنید. چون‌که قیمت پلاتین‌، ۲ برابر طلای سفید است و گاهی همین طلای سفید، آب‌طلاست و جنس آن طلا نیست.

 

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج
راهنمای انتخاب حلقه ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید