تالار وب

ویژگی های تالار پذیرایی

ویژگی های تالار پذیرایی

ویژگی های تالار پذیرایی

اگر یک تالار پذیرایی را برای جشن مراسم عروسی خود انتخاب کرده‌اید باید قبل از بستن قرارداد با تالار حتماً موارد مهمی را چک نمایید. در مقاله‌های زیادی ممکن است درباره ویژگی ‌های تالار پذیرایی خوانده باشید اما وب‌سایت تالار وب در این مقاله برای شما مطالب جدیدتر و مهم‌تری را درباره ویژگی تالار خوب آورده است که پیشنهاد ما به شما زوج‌های عزیز این است تا در ادامه همراه ما باشید و ویژگی های تالار پذیرایی را از دست ندهید.  امیدواریم که این مقاله بتواند به شما کمک کند تا تالار عروسی خوبی را با ویژگی‌های موردنظر خود انتخاب و رزرو نمایید.

 

ویژگی های تالار پذیرایی

ویژگی تالار خوب

جنس میز و صندلی تالار پذیرایی

یکی از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید جنس میز و صندلی و روکش آن‌ها در تالار عروسی است که جزو ویژگی یک تالار عروسی خوب است. یادتان باشد که میهمانان شما قرار است که ساعت‌های طولانی بر روی آن‌ها بنشینند از همین رو نوع جنس و تمیزی صندلی‌ها خیلی مهم است. اگر صندلی‌ها جنس خوبی نداشته باشند و یا مدل آن‌ها خیلی قدیمی باشد، کار بسیار سختی برای میهمانان خود درست کرده‌اید. شما باید اول‌ازهمه مدل میز و صندلی‌های تالار پذیرایی که رزرو کرده‌اید را دوست داشته باشید زیرا اگر از مدل، طرح و یا هر چیز دیگری خوشتان نیاید مطمئن باشید تا آخر مراسم با خودتان درگیر همین موضوع خواهید بود.

 

ویژگی های تالار پذیرایی

 

میز شام عروس و داماد در تالار

شاید تا چندین سال پیش فقط بعضی از تالارها میز اختصاصی برای عروس و داماد داشتند اما امروزه در اکثر تالار پذیرایی برای شام عروس و داماد میز اختصاصی و ویژه‌ای را با تزیینات و دکوراسیون متفاوت تدارک دیده‌اند. هزینه میز شام عروس و داماد ممکن است به‌صورت جداگانه باشد اما اگر نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید می‌توانید از خیر آن بگذرید.

 

ویژگی های تالار پذیرایی

 

میزهای شماره‌دار در تالار عروسی

اگر تمامی میزهای میهمانان به‌صورت خاصی شماره‌گذاری شده باشند بسیار زیبا خواهد شد. بعضی از تالار پذیرایی ممکن است این امکان را در تالار خود داشته باشند. و همچنین ممکن است از دستمال، چراغ، پرچم جشن و یا دسته‌گل‌های مخصوص روی میزها استفاده کنند که این‌یک ایده خلاقانه و خاص است و جشن عروسی‌تان را زیباتر خواهد کرد.

 

ویژگی های تالار پذیرایی

 

آرایش میز با شمع و گل در تالار

اگر چینش و آرایش میزهای تالار پذیرایی برای شما مهم است پس حتماً از شمع و گل بر روی میز خوشتان می‌آید. در اکثر تالارهای از دسته‌گل‌های بزرگ بر روی میز استفاده می‌کنند اما اگر به دنبال یک ایده متفاوت‌تر هستید می‌توانید به مدیر تالار بگویید تا ازگل‌های کوچک و یکدست به همراه شمع‌های بلند بر روی میزهای تالار پذیرایی استفاده کند. شمع به‌خودی‌خود حس آرامش را به میهمانان القا می‌کند و زمانی که عروس و داماد به بالای سن می‌روند و نور خاموش می‌شود، شمع‌ها فضای بسیار رمانتیکی را ایجاد می‌کنند.

 

ویژگی های تالار پذیرایی

بهترین تالار پذیرایی تهران

ست‌های رنگی بر روی میز تالار

ست‌های رنگی و لیوان‌های رنگی بسیار جذاب‌تر و خاص‌تر از ست‌های سفید ساده هستند که در بیشتر تالارها استفاده می‌شوند. بعضی از تالارها به انتخاب عروس و داماد یکی از مدل‌های ست را در روز مراسم عروسی استفاده می‌کنند. این کار جذابیت میزها را بیشتر خواهد کرد.

 

ویژگی های تالار پذیرایی

 

تست غذا و خدمات دیگر تالار عروسی

بعدازاینکه یک تالار پذیرایی را برای مراسم عروسی خود پسندیدید حتماً قبل از بستن قرارداد حتماً چند بار در میهمانانی های تالار موردنظر شرکت نمایید و از غذای مراسم تست کنید. همچنین خدمات دیگر تالار عروسی مانند نحوه‌ی پوشش پرسنل تالار و نوع برخورد آن‌ها با میهمانان و نوع سرویس‌دهی آن‌ها، مهارت کارکنان، کیفیت ظروف پذیرایی و شام و… را حتماً چک نمایید.

 

ویژگی های تالار پذیرایی

دیدگاهتان را بنویسید