تالار وب

کارهای یک هفته مانده به عروسی

کارهای یک هفته مانده به عروسی

برای برگزاری یک مراسم عروسی عالی که برنامه ریزی درستی برای آن شده باشد باید به خودتان نیز فکر کنید و وقت بگذارید تا در روز عروسی تان خسته نباشید. از همین رو ما امروز در وب سایت تالار وب برای شما کارهای یک هفته مانده به عروسی را آورده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرد. در ادامه همراه ما باشید.

وقتی ازدواج می‌کنید هرقدر هم که برنامه‌ریزی کرده باشید بازهم استرس و دل‌شوره خواهید داشت. قبول مسئولیت زندگی و تعهد دادن طرفین به یکدیگر کار آسانی نیست. هم‌چنین شما عروس و داماد هم هستید و برای خوب برگزار شدن مراسم عروسی‌تان، اعم از تالار پذیرایی و یا باغ تالار، انتخاب سالن زیبایی خوب و آتلیه ، ماشین عروس، کیک عروسی ، لباس نامزدی و عروسی و… هم زیر فشار هستید پس باید برای رسیدن به آرامش و کم کردن استرس خود نکته‌های زیر را مطالعه نمایید.

کارهای یک هفته مانده به عروسی

وظایف آخر هفته عروسی

  • یکی از راه‌های آرامش گرفتن ورزش است اما باید به ورزش کردن عادت داشته باشید در غیر این صورت بهتر است شنا کنید و یا برای پیاده‌روی به یک محل آرام و سبز بروید
  • اگر شاغل هستید از دو سه روز قبل از عروسی مرخصی بگیرید تا کمی استراحت کنید.
  • ماساژ یکی دیگر از راه‌های آرام شدن اعصاب است و انواع مختلفی دارد برای مثال:ماساژ پا، سروصورت ، شکم ، کمر و. از ماساژ لاغری استفاده نکنید زیرا بسیار با شدت و فشار است که موجب می‌شود بدنتان برای روز عروسی درد بگیرد یا حتی کبود شود.
  • در بعضی از خانواده‌ها عروس و دامادها روزهای آخر دوران مجردی‌شان را جشن می‌گیرند و با دوستانشان تفریح می‌کنند. البته رسم در قدیم بدین شکل بوده که عروس و داماد را حمام عروسی می‌بردند و یا مراسم بند انداختن داشتند اما امروزه این رسم کمی اروپایی‌تر شده و مثلاً به‌جای حمام به استخر و سونا می‌روند و یا به‌جای مراسم بند انداختن برای ماساژ و پاک‌سازی پوست به آرایشگاه‌ها و … مراجعه می‌کنند. البته در این مراسم فقط دوستان عروس و داماد حضور دارند.
  • در این دو سه روز سعی کنید دیگر به برنامه‌های عروسی فکر نکنید.
  • حتماً شب قبل از عروسی زود به رختخواب بروید و سعی کنید خواب خوبی داشته باشید. در غیر این صورت برای روز عروسی صورتی خسته و اعصابی خسته‌تر خواهید داشت
  • برای داشتن یک خواب خوب می‌توانید از دوش آب گرم ، دم‌کرده‌های گیاهی ، شیر داغ و … بهره بگیرید.
  • بهتر است روز قبل از عروسی همسرتان را نبینید تا زمانی که همدیگر را در روز عروسی در لباس عروسی و دامادی ملاقات کنید.
  • در این دو سه روز یا خمیردندان سفیدکننده حداقل روزی سه مرتبه مسواک بزنید تا لبخندی زیباتر داشته باشید.
مجموعه پیشنهادی:  نکات مهم هنگام چیدمان جهیزیه عروس
کارهای یک هفته مانده به عروسی
کارهای یک هفته مانده به عروسی

دیدگاهتان را بنویسید