تالار وب

تالار عروسی و نحوه سرو غذا

تالار عروسی و نحوه سرو غذا + آموزش سرو غذا و نگهداری سالن عروسی

تالارپذیرایی، تالار عروسی، باغ تالار برای گرفتن مراسم عروسی و جشن و سرور از جمله نامزدی و عقد و تولد و غیره به مشتریان عزیز خدمات مورد نظر آنها را ارائه می دهد. برای این منظور بایستی به بهترین نحو ممکن به طبخ غذا و سرو غذا و پذیرایی مهمانان بپردازد. انواع غذاهای تشریفاتی و مجلسی و انواع دسرها و کیک و شیرینی ها و میوه ها و ژله ها جهت ارائه به مهمانان آماده ی پذیرایی می باشد. در ادامه با talarweb همراه باشید تا نکاتی مهم در مورد تالار عروسی و نحوه سرو غذا خدمت شما بازگو نماییم.

تالار عروسی و نحوه سرو غذا
تالار عروسی و نحوه سرو غذا

نحوه ی انتخاب مواد اولیه ی برای طبخ غذای تالار

تالار پذیرایی، باغ تالار و تالار عروسی برای برپایی جشن ها و مراسمات یک سری تدارکات برای خرید مواد خوراکی و طبخ غذا جهت پذیرایی مهمانان به طور روتین و روزمره دارد. برای این منظور که کیفیت نهایی غذا حفظ شود. از اول بایستی به خرید مواد خوراکی و میوه ها و سبزی های با کیفیت و تازه اقدام نمود. تا در نهایت غذایی با کیفیت و خوشمزه در اختیار مهمانان قرار دهند.

 

برنج مورد استفاده در تالار

تالار پذیرایی، تالار عروسی، باغ تالار برای برگزاری مراسم جشن و سرور و عقد و عروسی و نامزدی برای پذیرایی از مهمانان از انواع غذاهای مجلسی و خوشمزه برای ارائه به مهمانان استفاده می کند. برای این منظور برنج ایرانی از جمله برند هایی در دنیا است که از کیفیت و طعم بسیار خوب و عطر بسیار خوبی برخوردار است. برای این منظور در تالار پذیرایی برای اینکه کیفیت غذای مورد پذیرایی به مهمانان بالا رود از برنج ایرانی برای طبخ استفاده کرده. خیلی ها هستند که این موارد برایشان خیلی مهم است که چه نوع برنجی را برای خوردن استفاده می کنند. هر چه مرقوب تر باشد سالم تر می باشد.

 

تالار عروسی و نحوه سرو غذا
تالار عروسی و نحوه سرو غذا

 

دسر مورد استفاده در تالار عروسی

تالار عروسی، باغ تالار یا که تالار پذیرایی همه ی این مکان ها بر سر میز شام حتما با سفارش مشتری مبادرت به درست کردن و ارائه ی انواع دسرها و ژله ها می نماید. برای این منظور بایستی شخص یا اشخاصی که در آشپزخانه مبادرت به درست نمودن ژله ها و دسر ها می نماید دارای مهارت و تجربه ی بالایی و هنر خوبی باشند تا انواع دسر ها و ژله ها را درست نمایند. ژله های رنگی با طعم ها و قالب های متنوع و رنگ های شاد و زیبا، با دیزاین های شکلاتی، پاستیلی، میوه ای و خامه ای و غیره و حتی ژله های تزریقی و زیبا و متنوع چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. دسر ها و ژله ها طرفداران زیادی دارند. دسرهایی نظیر تیرامیسو و دسر کاراملی، شکلاتی، شیری و خامه ای برای دیزاین میزها گزینه ای بسیار عالی و خوشمزه است.

 

گوشت مورد استفاده در طبخ غذای تالار پذیرایی

تالار پذیرایی،تالار عروسی، باغ تالار و غیره برای اینکه بیشتر غذاهایی که برای پذیرایی مهمانان ارائه می دهند. غذاهایی با کیفیت و مورد پسند و خوشمزه باشد. بایستی بیس و پایه ی ان از گوشت با کیفیت باشد. گوشت با کیفیت منظور این است که گوشت یخی نبوده. نه اینکخ گوشت یخی خیلی بد باششد. منظور از این حرف این است که استفاده کردن از گوشت گرم خودش به تنهایی مزیت هایی دارد. گوشت گوسفند و بره گوساله و مرغ و ماهی تازه و بوقلمون گزینه های بسیارخوبی برای طبخ غذای سالم وخوشمزه می باشد.

مجموعه پیشنهادی:  ۲۰نشانه احتیاط در ازدواج

 

تالار عروسی و نحوه سرو غذا
تالار عروسی و نحوه سرو غذا

 

میوه ی مورد استفاده در تالار عروسی

تالار عروسی، تالار پذیرایی، باغ تالار برای اینکه دارای کیفیت خوبی در پذیرایی باشد. از اول مجلس که زمان ورود مهمانان به داخل سالن است روی میز ها به طور زیبایی در ظروف سرو میوه میوه ها بایستی به زیبایی و مرتبی چیده و دیزاین شوند. میوه های هر فصل متفاوت است. در هر فصل میو ها تنوع و زیبایی منحصر به فردی دارند. البته امروزه اگر کسی بخواهد برای مراسمش میوه هایی که خارج از فصل هستند نیز تهیه نماید با کمی جست و جو حتما می تواند پیدا نماید. در دیزاین سفره عقد نیز از میوه آرایی نیز بهره می گیرند.

 

شیرینی های مورد استفاده در تالار پذیرایی

تالار پذیرایی، تالار عروسی، باغ تالار برای برگزاری یک جشن خوب و زیبا با توجه به خدماتی که خودشان دارند و خدماتی که خود اشخاص و مشتریان از تالار خواستار هستند. اقدام به پذیرایی می نمایند. لازم به ذکر است که تهیه ی شیرینی و میوه هم می توان به عهده ی میزبان باشد. هم به عهده ی مسول تدارکات باغ تالار، برای این منظور از میوه هایی که طالب بیشتری دارد و سرو آن آسان تر است و شیک تر و مجلسی تر هستند می توان استفاده نمود.میوه هایی از جمله موز، پرتقال، سیب قرمز، انگور، نارنگی، گیلاس، خیار، هلو، شلیل، زردآلو می توان استفاده نمود.

 

راهنمای انتخاب تالار عروسی

 

نحوه ی پذیرایی و سرو غذا

تالار پذیرایی، تالار عروسی، باغ تالار برای پذیرایی از مهمانان به دو روش مرسوم به پذیرایی از مهمانان اقدام می نماید. روش هایی که سالیان سال است مرسوم است و برای پذیرایی مهمانان استفاده می شود. این نوع پذیرایی که چگونه انتخاب شود به اختیار خود صاحب مجلس است. که چطور بپسندد و چطور بخواهد که پذیرایی چگونه باشد؟ ایا بصورت سلف سرویس باشد که هر کس یخواتهد به تنهایی خودش بنا به خواست خود از چه غذاهایی به چه مقداری بردارد و یا اینکه از چه دسرهایی به چه میزانی استفاده نماید. روش دیگر برای پذیرایی این است که یک نوع غذا یا دو نوع غذا برای پذیرایی استفاده می شود. در این روش پرسی برای هر نفر پرسی از غذا همراه ماست و سالاد و دسر و نوشیدنی می آورند. برای این حالت طوری است که ممکن است مهمان آن مقدار سرو غذا برایش زیاد یا در برخی موارد کم باشد. این حالت طوری است که هترسین انتخاب برای مهمانان می شود ولی ممکن است این حالت از پذیرایی مورد پسند خیلی ها واقع نگردد. برای اینمنظور لازم است که با توجه به شرایط خود صاحب مجلس و با توجه بیه شرایط و سلایق و خواسته ی خود اقدام به انتخاب این مورد کند که آیا پذیرایی سلف سرویس را می پسندد یا که پذیرایی پرسی را. برای این کا لازم است که شرایط و مزایا و معایب هر کدام از این روش ها را با خودش قبل از تصمیم گیری مرور نماید.

 

تالار عروسی و نحوه سرو غذا
تالار عروسی و نحوه سرو غذا

دیدگاهتان را بنویسید