روز عروسی چگونه رفتار کنیم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

مراسم جشن عروسی یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی هر زوجی است اما فقط مختص به آن‌ها نیست بلکه باید به خانواده و میهمانان نیز در این روز خوش بگذرد و همه‌چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود. یکی از کارهای مهمی که شما به‌عنوان عروس و داماد باید انجام بدهید برخورد درست با میهمانان است و سؤال اینجاست که روز عروسی چگونه رفتار کنیم. ما امروز در وب‌سایت تالار وب برای شما درباره اینکه روز عروسی چگونه رفتار کنید مطالب مفیدی را آماده کرده‌ایم که امیدواریم موردتوجه‌تان قرار بگیرد.

روز عروسی‌تان بسیار روز پرمشغله‌ای برایتان خواهد بود پس باید حتماً یک روز قبل از مراسم جشن عروسی‌تان استراحت و خواب کافی داشته باشید تا در روز عروسی‌تان با چهره‌ای کلافه با میهمانان روبرو نشوید. زیرا هیچ‌کس از عروس و داماد کلافه و بداخلاق خوشش نخواهد آمد.

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

خوشامدگویی به میهمانان

برای اینکه عروس و دامادی متواضع و دوست‌داشتنی باشید باید اول‌ازهمه رفتاری صمیمی و قدر شناسانه داشته باشید. برای خوشامدگویی و قدرشناسی برای آمدن آشنایان و دوستانتان به جشن عروسی حتماً پس از ورود به سالن سر میز تک‌تک میهمانان بروید و از آمدن آن‌ها به جشن تشکر کنید. سعی کنید در مواقع صحبت با میهمانان خوب به آن‌ها نگاه کنید و حواستان جاهای دیگر پرت نشود زیرا این در هر زمان و در هر گفت‌وگویی یکی از اصلی‌ترین مسائل آداب و معاشرت صحیح است.

مصرف الکل و دخانیات در مراسم عروسی

 تصور کنید عروس و دامادی را که جلوی میهمانان مشروب می‌خورند و سیگار می‌کشند. کمی دور از تصور است و اصلاً وجه خوبی نه برای خود شما و نه برای میهمانانتان خواهد داشت. از همه مهم‌تر بافرهنگ ما انجام این کارها جایز نیست و ازنظر بیشتر افراد حاضر در میهمانی زشت و حتی دور از ادب است زیراکسی از عروس و داماد مست سیگار به دست خوشش نمی‌آید.

مطالب مرتبط  تالار عروسی و گل آرایی و نحوه گل آرایی در تالارعروسی

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

ورود عروس و داماد به تالار

باید در راه رفتن، نشستن، صحبت کردن و خندیدن خود باوقارانِ و بامتانت رفتار کنید. البته منظور ما این نیست که خودتان نباشید و یا خیلی رسمی و خشک رفتار کنید. برای ورود به تالار پذیرایی کم‌کاری نکنید. می‌تواند محل ورودتان را با گل و شمع به همراه فرش قرمز تزیین کتید که این کار را اکثر تالارهای عروسی انجام می‌دهند.سعی کنید صاف، باوقار همراه با لبخند وارد سالن شوید.

ساقدوش عروس و داماد

یکی دیگر از کارهایی که می‌تواند به زیباتر شدن مراسم عروسی‌تان کمک کند استفاده از ساقدوش است. حضور ساقدوش در کنار عروس و داماد به زیباتر و باشکوه به نظر رسیدن لحظه ورود شما به تالار کمک می‌کند.

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

به اشتراک بگذارید:
رای بدهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب