تالار وب

کارهای جالب در تالار عروسی

کارهای جالب در تالار عروسی

برای زیباتر شدن مراسم عروسی‌تان می‌توانید کارهای جالب در تالار عروسی انجام بدهید که هزینه بسیار بالایی نخواهد داشت اما به زیباتر شدن مراسم جشن عروسی‌تان کمک بسیار زیادی خواهد کرد و به شما و میهمانانتان خوش خواهد گذشت. اگر شما نیز به دنبال ایده‌های خاص برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید در ادامه همراه وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما کارهای جالب در تالار عروسی را توضیح بدهد و به شما برای یک جشن عروسی خاص و زیبا کمک کند.

 

کارهای جالب در تالار عروسی

 

ورود عروس و داماد در باغ تالار یا تالار پذیرایی

برای مسیر ورود عروس و داماد می‌توانید با تور و گل مسیر را تزیین نمایید. اما اگر تالار پذیرایی و یا باغ تالار موردنظر شما این فضا را نداشته باشد اصلاً نگران نباشید زیرا می‌توانید با همان فضای کوچک نیز این ایده را پیاده‌سازی نمایید و ورود عروس و داماد و میهمانان را با گل و بادکنک تزیین کنید. زیرا گل‌ها تأثیر بسیار مثبت و خوبی روی فرد دارد و احساس خوبی به میهمانان و همچنین خودتان منتقل می‌کند.

 

کارهای جالب در تالار عروسی

 

گل‌آرایی میزها در روز عروسی 

همان‌طور که در توضیحات بالا گفتیم گل‌ها باعث لطافت و طراوت محیط اطراف می‌شوند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای تزیین و زیباسازی در سالن تالار عروسی و از همه مهم‌تر میزهای پذیرایی است. شما می‌توانید برای زیباتر شدن میزهای پذیرایی میهمانان ازگل‌های رنگارنگ استفاده نمایید و یا اینکه رنگ گل‌ها را با توجه به تم عروسی و یا فصل برگزاری مراسم عروسی‌تان انتخاب نمایید. برای زیباتر دیده شدن گل‌ها می‌توانید آن‌ها در گلدان‌های کریستالی بگذارید تا درخشش بیشتری داشته باشد.

 

کارهای جالب در تالار عروسی

 

مکان بازی برای کودکان

در روز مراسم عروسی‌تان بهتر است به فکر بچه‌ها نیز باشید زیرا به‌طورمعمول بچه‌ها در عروسی حوصله‌شان سر می‌رود و بازیگوشی می‌کنند و هنگام فیلم‌برداری ممکن است باعث ایجاد مزاحمت برای شما و فیلم‌بردار شود از همین رو بهتر است برای جلوگیری از این اتفاق حتماً قسمتی از سالن تالار پذیرایی را به کودکان اختصاص بدهید. می‌توانید برای آن‌ها مداد رنگی ، پاستل و مداد شمعی تهیه نمایید تا با کشیدن نقاشی سرگرم شوند و مطمئن باشید که مراسمتان خیلی بهتر خواهد شد.

مجموعه پیشنهادی:  هفت خوان رستم یا رسم و رسوم؟

 

کارهای جالب در تالار عروسی

 

شیرینی‌ روز عروسی

یکی دیگر از کارهای جالب در تالار عروسی که می‌توانید انجام‌ بدهید شیرینی‌هایی شبیه به عروس و داماد است. در اکثر مهمانی‌های عروسی در تالار پذیرایی شیرینی‌هایی که در قنادی‌ها وجود دارند در روز مراسم عروسی برای میهمانان سرو می‌شود اما شما باکمی خلاقیت می‌توانید شیرینی‌هایی شبیه به عروس و داماد در روز مراسم عروسی‌تان برای میهمانان خود سرو کنید.

کارهای جالب در تالار عروسی

 

ساقدوش‌ها

با توجه به اینکه امروزه حضور ساقدوش در مجالس عروسی مد شده است شما نیز می‌توانید ساقدوش برای خود انتخاب نمایید و برای زیباتر شدن مراسمتان از لباس‌های ست و یکرنگ برای آن‌ها انتخاب نمایید و همچنین دسته‌گل‌های رنگی نیز می‌تواند جلوه بیشتری به ساقدوش‌هایتان در کنار شما و همسرتان بدهد. ساقدوش‌ها می‌توانند نظم و ترتیب به مراسم عروسی قبل از ورود شما و همسرتان به میهمانان بدهند. همچنین می‌توانید از ساقدوش‌های خود بخواهید تا قبل از ورود شما به تالار از میهمانان بخواهد نظم خاصی در مسیر ورود عروس و داماد بدهند و برای زیباتر شدن آن می‌توانید به میهمانان خود شمع بدهید تا در دستان خود نگه‌داشته و هنگام ورود عروس و داماد فضای رمانتیک و خاصی را ایجاد نمایند.

ایده برای عروسی متفاوت

 

کارهای جالب در تالار عروسی
کارهای جالب در تالار عروسی

دیدگاهتان را بنویسید