تالار وب

بهترین ایده ها برای جشن نامزدی

بهترین ایده ها برای جشن نامزدی

بهترین ایده ها برای جشن نامزدی : جشن نامزدی یکی دیگر از جشن‌های زیبا و خاطره‌انگیز اما پراسترس برای زوج‌ها است اما باکمی حوصله و خلاقیت می‌توانید انجام کارهای جشن نامزدی‌تان را به یک کار دل‌انگیز و دوست‌داشتنی تبدیل کنید. وب‌سایت تالار وب در این مقاله درباره جشن نامزدی ایده آل و انتخاب مکان برای جشن نامزدی توضیح داده است. همچنین با برنامه‌ریزی درست می‌توانید یک جشن نامزدی خوب داشته باشید. پس در ادامه همراه تالار وب باشید تا بهترین ایده‌ ها برای جشن نامزدی را ببینید.

در مقاله قبل درباره جشن نامزدی برایتان صحبت کردیم و اینکه جشن نامزدی به‌طورمعمول بین دو خانواده  اقوام و آشنایان آن‌ها برگزار می‌شود تا با یکدیگر آشنا شوند و جدا از شناخت دو خانواده با یکدیگر برای شادی از وصلت این ازدواج است. در ایران بعضی از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند تا یک مراسم نامزدی کوچک و خانوادگی برگزار نمایند و عده‌ای دیگر دوست دارند تا این مراسم را باشکوه‌تر و در باغ تالار و یا تالار پذیرایی برگزار نمایند که با توجه به عقیده خانواده‌ها متفاوت است.

 

بهترین ایده ها برای جشن نامزدی

 

زمان مناسب برای برنامه‌ریزی جشن نامزدی

قبل از برنامه‌ریزی برای جشن عروسی اول باید ببینید که هر دو خانواده دارای چه رسم و رسوماتی هستید و از همه مهم‌تر اینکه آیا تمایلی به برگزاری جشن نامزدی دارید یا خیر. حال اگر قصد دارید تا مراسم نامزدی برگزار کنید با بهترین ایده ها برای جشن نامزدی آشنا شوید. اولین مرحله برنامه‌ریزی است که ما چند نمونه از لیست برنامه‌ریزی برای جشنتان را آورده‌ایم.

  • قصد دارید مراسم نامزدی خانوادگی و کوچک بگیرید و یا مجلل و باشکوه
  • اگر قرار است مراسم نامزدی باشکوهی برگزار کنید می‌خواهید در تالار پذیرایی باشد و یا باغ تالار
  • تعداد میهمانان شما چند نفر است
  • با توجه به تعداد میهمانانتان چه مکانی برای برگزاری جشن مناسب است
مجموعه پیشنهادی:  انتخاب رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران

بهترین ایده ها برای جشن نامزدی

مراسم نامزدی به عهده کیست؟

در بین شهرهای مختلف کشور ایران آداب‌ورسوم خاصی وجود دارد. در بعضی از شهرها هزینه این جشن به عهده خانواده عروس است و در بعضی از شهرها نیز به عهده خانواده داماد است. اما به‌طورکلی بیشتر اقوام ایرانی معتقد هستند که برگزارکننده مراسم خانواده عروس باشد و هزینه گل و شیرینی به عهده داماد باشد. شهرهای دیگری در ایران با آداب رسوم متفاوتی هستند که معتقدند مکان برگزاری مراسم نامزدی به عهده عروس است و هزینه پذیرایی را باید داماد بدهد. شما با توجه به آداب‌ورسوم شهر خود و همسرتان باید پیش بروید.

ست لباس عروس و داماد در جشن نامزدی

به‌طورمعمول در مراسم نامزدی بین لباس عروس و داماد هماهنگی ایجاد می‌کنند تا این هماهنگی جشن را زیباتر و دل‌نشین‌تر کند و از همه مهم‌تر در عکس‌ها این هماهنگی بیشتر به چشم بیاید و عکس‌های یادگاری زیبایی را ثبت سازد. برای ست کردن لباس داماد با لباس نامزدی عروس می‌توانید رنگ کراوات و یا پاپیون داماد را با رنگ لباس عروس ست نمایید.

 

بهترین ایده ها برای جشن نامزدی

 

تزیینات جشن نامزدی

اگر قصد دارید مراسم نامزدی کوچک و خانوادگی برگزار کنید کارتان بسیار آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد شد پس هر چه زودتر برای تزیین میز نامزدی و تدارکات آن دست‌به‌کار شوید و بهترین ایده‌ها را برای این روز پیاده کنید. اما اگر قرار است که مراسم نامزدی مجللی را در باغ تالار و یا تالار عروسی برگزار کنید بهتر است که این کار را به یک متخصص بسپارید زیرا شما به‌تنهایی از پس انجام آن بر نخواهید آمد.

 

بهترین ایده ها برای جشن نامزدی
بهترین ایده ها برای جشن نامزدی
بهترین ایده ها برای جشن نامزدی
بهترین ایده ها برای جشن نامزدی

دیدگاهتان را بنویسید