تالار وب

قبل از عروسی باید چیکار کنید؟

نکاتی مهم قبل از شروع مراسم عروسی و سالن‌های زیبایی در تالار وب

 

در ادامه مطالعه می‌نمایید قبل از عروسی باید چیکار کنید؟ بررسی سالن‌های زیبایی و راهکارهای کاربردی قبل از شروع مراسم عروسی توسط وب سایت تالار وب، مرکز تالار و سالن‌های پذیرایی و سالن‌های زیبایی.

سالن زیبایی یکی از مهمترین بخش و مراحل مراسم عروسی بشمار می‌آید. یا شاید بهتر باشد بگوییم که مهترین و جذابترین بخش مراسم جشن نامزدی و عروسی از دید عروس است. نا گفته نماند که شاید این حساسیت و اهمیت از دید آقایان به این صورت نباشد و نهایتاً به یک هماهنگی ساده با پیرایشگاه برای قبل از مراسم خلاصه گردد.

در این بخش در رابطه با سالن‌های زیبایی، آرایشگاه‌های عروس و … اشاره‌ای مختصر خواهیم نمود.

اگر مراسم شما در تابستان برگزار می‌شود و یا در شهری ساکن هستید که گرمای هوا وجود دارد به نزدیکی سالن زیبایی خود با تالار و آتلیه خود دقت زیادی داشته باشید. معمولاً بعد از خروج از آرایشگاه و مواجه شدن میکاپ عروس با گرما و حرارت خورسید، موادی که برای آرایش روی پوست استفاده شده‌اند شروع به تغییر حالت دادن می‌کنند و به عبارتی شل شده و به طور نامحسوسی در هم حل می‌شوند که این امر باعث می‌شود تا آن زیبایی که در لحظه اول وجود داشت دیگر نمایان نباشد. این حرف را حتماً شنیده‌اید که عروس خانم‌ها هر چه بیشتر به آخر مراسم نزدیک‌تر می‌شوند از وضعیت چهره خود بیشتر ابراز نارضایتی می‌کنند.

 

قبل از عروسی باید چیکار کنید؟
قبل از عروسی باید چیکار کنید؟

توجه داشته باشید که این مورد یکی از موارد ساده در انتخاب سالن زیبایی برای عروسی می‌باشد و صرفاً به عروس خانم‌ها ختم نمی‌گردد و تمامی خانم‌ها باید به این نکات توجه فرمایند.

برای جلوگیری از این اتفاق چند پیشنهاد داریم که توجه به آن‌ها می‌تواند تأثیر زیادی داشته باشد.

  • حتماً از لوازم آرایش مطمئن و تاریخ دار استفاده کنید. اگر آرایش شما در آرایشگاه زنانه انجام می‌شود حتماً به تاریخ لوازم آرایش مورد استفاده توسط میکاپ آرتیست خود اطمینان حاصل نمایید.
  • حتماً در ماشین عروس کولر را دائماً روشن نگه دارید تا سرمای موجود در اتاق ماشین باعث شود که میکاپ شما مدت زمان بیشتری را در حالت اصلی و اولیه خود حفظ نماید.
  • اگر ماشین عروس شما کروک است و به عبارت دیگر سقف ماشین قابلیت باز شدن را دارد آن را باز نکیند. این که انتخاب ماشین کروک یکی از زیباترین بخش بخشهای فیلم و عکس بشمار می‌آید و دلیل خوبی برای انتخاب این نوع ماشین‌ها بشمار می‌رود، ولی باید حتماً به برخورد نور خورشید و ایجاد گرمای زیاد بر روی پوست دقت لازم را داشته باشد.
  • حتماً حداقل دو ساعت قبل از مراجعه به سالن برای شروع میکاپ از خواب بیدار شوید تا پوف ناشی از خواب به طور کامل از چهره شما از بین برود.
  • شب قبل از مراسم حتماً طوری برنامه ریزی کنید که زود بخوابید. چون در روز مراسم کار زیاد دارید و خستگی ناشی از کار زیاد در روز مراسم باعث خوابالودگی شما نشود.
مجموعه پیشنهادی:  کارکردهای مراسم ازدواج

قبل از عروسی باید چیکار کنید؟

چندین نکته هم برای داخل سالن خدمت شما بگوییم:

در این مطلب که در رابطه با “قبل از عروسی باید چیکار کنید؟” برای شما صحبت می کنیم بهتر است، کمی هم درباره خود آرایشگاه ها صحبت کنیم.

مورد مهمی که در بسیاری از آرایشگاه‌ها به آن توجه نمی‌شود، رعایت بهداشت پیش‌بند است. به طور معمول از هر پیشبند برای چند مشتری استفاده می‌شود و به این ترتیب خطر انتقال بیماری‌های پوست و مو بخصوص از طریق قسمتی از پیش‌بند که دور گردن بسته می‌شود وجوددارد. بنابراین در آرایشگاه باید از چسب‌های مخصوصی دور گردن استفاده شود تاپوست گردن در تماس مستقیم پیش‌بند نباشد. ضمناً در صورت آلوده شدن وسایل آرایشگاه مثل قیچی، دسته تیغ و ریش تراش یا… به ترشحات زخم و یا خون، باید فقط از طریق حرارت بالا و مستقیم، نسبت به ضدعفونی آن اقدام شود. لبه‌های قیچی و دسته تیغ در صورت آغشته شدن به خون باید به طور مستقیم حداقل یک دقیقه روی شعله چراغ الکلی قرارگیرد. اما درحالت عادی برای ضدعفونی می‌توان وسایل را با محلول‌های مجاز ضدعفونی کرد.

در انتها باید بگوییم که در سایت تالار وب (talarweb.net) می‌توانید که تمامی مشاغل مربوط به ازدواج و برگزاری مراسم را بصورت یکجا داشته باشید و خورسندیم از اینکه می‌توانید قدمی در راه ازدواج آسان جوانان این مرز و بود داشته باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید