تالار وب

نکات مهم در همسرداری

نکات همسرداری برای خانم ها

نکات مهم در همسرداری : ازدواج یک مقوله ساده است فقط کافی است بلد باشید که چگونه همسرداری کنید و به‌قول‌معروف سیاست زنانه داشته باشید. ما امروز در وب‌سایت تالار وب برای شما درباره نکات مهم در همسرداری مطالب مفیدی را آماده کرده‌ایم که امیدواریم به شما برای همسرداری موفق کمک کند. در ادامه همراه ما باشید.

نکات مهم در همسرداری

روش‌های همسرداری موفق

بحث و مجادله در هر زندگی مشترکی وجود دارد اما اینکه چطور با آن برخورد کنید تا از ادامه پیدا نکردن آن جلوگیری کنید نیاز به دانستن چند نکته کوتاه دارد. بهتر است در هنگام بحث و مجادله از ادامه دادن آن خودداری کنید حتی اگر حق با شما باشد. برای دانستن این حرف در ادامه چند نکته در این رابطه را بخوانید.

  • در هنگام عصبانیت و خشم همراه با فریاد موضوعی حل نمی‌شود و فقط بدتر خواهد شد.
  • از تحقیر کردن همسرتان خودداری کنید زیرا حریم بین شما شکسته می‌شود
  • کینه در دل هردوی شما شعله‌ور می‌شود و به دنبال تلافی کردن می‌افتید.
  • هیچ مردی از یک زن عصبی و بداخلاق خوشش نمی‌آید زیرا زن را به لطافت می‌شناسند.
  • از یادآوری اشتباهات همسرتان هنگام دعوا جلوگیری کنید زیرا غرور او را می‌شکنید و همسرتان را فراری می‌دهید.
  • مردها هنگام عصبانیت با فریاد و عصبانیت شما فقط بیشتر عصبی می‌شوند پس بهتر است شما آرام باشید تا او را بتوانید آرام کنید.

 

نکات مهم در همسرداری

ترفندهای همسرداری

بعضی خانم‌ها همیشه به همسرشان چسبیده‌اند و در حال محبت کردن مداوم هستند اما این کار اشتباه است زیرا باعث می‌شود همسرتان دل‌زده می‌شود. لزومی ندارد که دائم محبتتان را نشان بدهید و بهتر است کمی صبر کنید. اجازه بدهید همسرتان هم فرصت محبت کردن به شما را داشته باشد و سعی کنید با سکوت همراه با لبخند به همسرتان اجازه بدهید که به سمتتان بیاید. اگر در رابطه همیشه شما پیش‌قدم شوید برای محبت کردن، این کار وظیفه‌تان می‌شود و دیگر بعد از مدتی کارهایتان به چشم نمی‌آید.

مجموعه پیشنهادی:  لباس عروس ۲۰۱۸

همه ما گاهی بی‌حوصله هستیم اما وقتی همسرتان به سمتتان می‌آید بهتر است مستقیم او را رد نکنید زیرا احساس قدرت و اعتمادبه‌نفسشان پایین آمده و انرژی منفی در زندگی مشترکان به وجود می‌آید. اگر در آن لحظه میلی به همسرتان ندارید سعی کنید از ترفند بازیگوشی رابطه را برای خود و او لذت‌بخش کنید. درصورتی‌که هیچ میلی به او ندارید از طریق ناز و مهربانی به او بگویید که وقت‌هایی است که میل ندارم و به خاطر او نیست و یک احساس ذاتی است تا بتوانید از بروز ناراحتی در همسرتان جلوگیری کرده باشید.

نکات مهم در همسرداری
نکات مهم در همسرداری

دیدگاهتان را بنویسید