تالار وب

ترفندهای آرایش و زیبایی ۲۰۱۸

ترفندهای آرایش و زیبایی ۲۰۱۸ + آموزش تصویری

ترفندهای آرایش و زیبایی: همه ما شیوه‌های خاص خودآرایی خودمان راداریم و در اغلب اوقات به همان یک مدل میکاپ و آرایش تکراری را بسنده می‌کنیم و همیشه همان را انجام می‌دهیم و سعی نمی‌کنیم که تغییر و تنوعی در آن ایجاد کنیم. ممکن است ترفندهای جدید آرایش و زیبایی را ندارید و دلیل اصلی اینکه هیچ‌وقت آن را تغییر نمی‌دهید همین موضوع باشد، از همین رو وب‌سایت تالار وب در این مقاله ترفندهای ساده و خوبی را با توضیحات در عکس و همچنین آموزش تصویری در اختیار شما عزیزان قرار داده است. در ادامه همراه ما باشید.

 

ترفندهای آرایشی

خانم‌ها در سال فقط ۳۳۵ ساعت را صرف آراستن خود می‌کنند. به‌عبارتی‌دیگر خانم‌ها دو هفته دیگر در یک سال را مشغول به آرایش و آراستن خود هستند. و جالب‌تر اینکه خانم‌هایی کمی هستند که ترفندهای جدیدی را در آرایش خود اضافه کنند و از صرف وقت اضافی جلوگیری کنند.

آموزش تصویری ترفندهای آرایش و زیبایی

مژه‌هایتان را فرکنید: یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌های گود استفاده از فر مژه است. پس حتماً دقت داشته باشید تا قبل از زدن ریمل، مژه‌های خود را با فر مژه فر کنید.

 

ترفندهای آرایشی

دوام رژلب: دیگر نگران پاک شدن رژلب خود نباشید و نیازی ندارید تا از رژهای ۲۴ ساعته استفاده کنید. فقط کافی است قبل از زدن رژلب، روی لب‌ها را با خط لب پرکرده و بعد رژلب بزنید.

 

ترفندهای آرایشی

پرپشت نشان دادن موها با هایلایت: اگر می‌خواهید موهایتان پرپشت‌تر دیده شود سراغ رنگ‌های تک‌رنگ برای موهایتان نروید و به‌جای آن از هایلایت استفاده کنید. هایلایت متفاوت از موی زمینه شما به رشته موهایتان عمق بیشتری می‌دهد و درنتیجه پرپشت‌تر دیده می‌شود.

مجموعه پیشنهادی:  قبل از ازدواج بخوانید

 

ترفندهای آرایشی

استفاده از اسفنج مخصوص: بهتر است برای استفاده از کرم پودر از نوک انگشتانتان استفاده نکنید زیرا با این کار کرم روی پوست شما به‌خوبی نمی‌خوابد. بهتر است از اسفنج‌های آرایشی مناسبی استفاده کنید. این ابزار باعث می‌شود لایه نازک‌تری روی پوست بنشیند و درنتیجه آرایش طبیعی‌تر و تمیزتری خواهید داشت.

 

ترفندهای آرایشی

استفاده از سایه کمرنگ به‌جای تیره: استفاده از سایه‌های مات و تیره فقط درجاهای خاصی زیبا هستند و در کل موجب کم جلوه شدن چشم‌هایتان می‌شوند. اگر می‌خواهید چشم‌هایی زیبا و جذاب‌تر داشته باشید پس از سایه‌های کمرنگ استفاده کنید.

 

ترفندهای آرایشی

نحوه درست زدن رژ گونه: هرچقدر رژ گونه شما براق‌تر باشد درنتیجه گونه‌هایتان برجسته‌تر دیده می‌شود پس میزان براق بودن رژ گونه خود را متناسب با سایز گونه‌های خود انتخاب نمایید. .خط زیرگونه‌ها را با یک پد پنکک مشخص کنید تا گونه‌هایتان بهتر و برجسته‌تر جلوه کنند.با لبخند زدن فرم گونه‌هایتان برای استفاده از رژ گونه بهتر می‌شود و بعد از میکاپ گونه‌ها صورتتان بشاش‌تر به نظر می‌رسد.

 

ترفندهای آرایشی

پرتر نشان دادن صورت: برای اینکه صورت شما پرتر دیده شود از خط چشم نازک و کوتاه استفاده کنید تا چشم‌های شما گردتر و درنتیجه صورت شما پرتر نشان داده شود. خط چشم‌های بلند و کشیده صورت شمارا لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد.

ترفندهای آرایشی

آموزش تصویری ترفندهای خودآرایی

ترفندهای آرایشی
خط چشم گربه ای
ترفندهای آرایشی
پرحجم نشان دادن مژه ها
ترفندهای آرایشی
افزایش طول عمر ریمل
ترفندهای آرایشی
پوشاندن سیاهی زیر چشم
ترفندهای آرایشی
خط چشم مناسب چشمان درشت
ترفندهای آرایشی
آرایش صورت لاغر
ترفندهای آرایشی
پرپشت نشان دادن مو

دیدگاهتان را بنویسید