تالار وب

مردهایی که ابراز عشقشان دروغ است

ویژگی‌های ابراز عشق دروغین

اعتماد جوهره زندگی زناشویی است و دروغ بعث می‌شود اعتماد زوج‌ها نسبت به یکدیگر سلب شود.  سایت تالار وب در این مقاله درباره ویژگی‌های عشق دروغین مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

برای اینکه بتوانیم این قضیه عشق دروغین همسر را بهتر درک کنیم یک مثال می‌زنیم:

تصور کنید که خیلی اتفاقی متوجه می‌شوید که همسرتان از حساب مشترکتان، بدون اطلاع شما، پول برداشت و برای چیزی که از آن بی‌خبرید، خرج کرده است.

در این لحظات ممکن است دنیایی که فکر می‌کردید به‌خوبی می‌شناسید، فروبریزد و با خود فکر کنید این کسی که شریک زندگی‌تان است چه دروغ‌های دیگری به شما گفته و شخصیت واقعی او چیست؟ در آخر احساس می‌کنید، زندگی‌تان به پایان رسیده و نمی‌توانید درد این دروغ‌گویی را تحمل‌کنید و می‌خواهید او را برای همیشه ترک کنید.

اما باید بگوییم که این تنها ماجرا نیست چون در این میان مردهایی هستند که گرفتار زن خیانت‌کار می‌شوند.

مردهایی ابراز عشقشان دروغ است
مردهایی ابراز عشقشان دروغ است

گرفتار در رنجی بی‌پایان

در بیشتر مواقع زنان گرفتار، خود را از این رابطه سراسر مخرب رها نمی‌کنند و حتی ممکن است پس از جدایی باز نزد همسران سابقشان بازگردند. یکی از دلایل اصلی این وضعیت بنا بر نظر روانشناسان عدم اعتمادبه‌نفس است. زن‌ها در این موقعیت چنان دچار ضعف روحی می‌شوند که تصور می‌کنند نمی‌توانند به‌تنهایی زندگی کنند.

اما دلیل اصلی آن عدم‌حمایت مالی است. بیشتر خانم‌های قربانی ازنظر مالی یا مورد سوءاستفاده قرارگرفته بودند و اموالشان را ازدست‌داده بودند و یا با محدودیت‌های مالی، حتی در حد برطرف کردن نیازهای روزمره‌شان مواجه بودند. بیشتر خانم‌ها هنگام ازدواج به تشویق همسرشان کار خود را رها می‌کنند و یا اینکه هرگز اجازه کار کردن ندارند.

مجموعه پیشنهادی:  خصوصیات یک باغ تالار خوب

تسلط مردها روی امور مالی، روحیه زنان را چنان متزلزل می‌کند که از هر صدمه فیزیکی مهلک‌تر است. اعتمادبه‌نفس این زنان به‌شدت پایین است.

مردهایی ابراز عشقشان دروغ است
مردهایی ابراز عشقشان دروغ است

فرار از زندان عذاب

زندگی باکسی که ازلحاظ عاطفی و یا فیزیکی به شما صدمه میزند قابل‌تحمل نیست و حتماً سلامتی شمارا به‌شدت به خطر می‌اندازد. شما باید همیشه سعی کنید استعدادها و ویژگی‌های منحصربه‌فردتان را به خود یادآوری کنید.

  • به سرگرمی‌هایی که علاقه دارید بپردازید
  • استعدادها و ویژگی‌های منحصربه‌فردتان را به خود یادآوری کنید
  • برای خلاصی از وضعیت ناراحت‌کننده خانه، حداقل ورزش کنید.
  • معاشرت با دوستان و کسانی که دوستشان دارید را فراموش نکنید
  • خودتان را به خانه ماندن محدود نکنید
  • برای خودتان وقت بگذارید و به خودتان برسید

دیدگاهتان را بنویسید