تالار وب

انتخاب لباس نامزدی مناسب

انتخاب لباس نامزدی مناسب

انتخاب لباس نامزدی مناسب : جشن نامزدی برای خانم‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و خاطره آن روز به یاد هر خانمی می‌ماند از همین رو تمام تلاش خود را در انتخاب بهترین‌ها انجام می‌دهند. بنابراین برای این شب مهم باید لباس مناسب و زیبایی انتخاب شود. البته وقتی از زیبایی حرف می‌زنیم منظورمان گران بودن آن نیست بلکه باید لباس موردنظرتان به چهره، اندام و قد شما بیاید. پس اگر می‌خواهید دراین‌باره بیشتر بدانید در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب باشید تا در انتخاب لباس نامزدی مناسب به شما کمک کند.

انتخاب لباس نامزدی مناسب

لباس نامزدی ساده یا تجملاتی

در انتخاب لباس نامزدی‌تان اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که آیا قرار است فقط مراسم نامزدی برگزار کنید و یا اینکه مراسم عقد هم در پیش دارید. همچنین فاصله بین نامزدی‌تان با روز عروسی‌تان چقدر است. اگر فقط قرار است که مراسم نامزدی برگزار کنید می‌توانید به‌راحتی هر مدل لباس پرزرق‌وبرقی را انتخاب کنید. البته اگر تا مراسم عروسی‌تان زمان زیادی نمانده است بهتر است از انتخاب لباس‌های خیلی تجملاتی و پرزرق‌وبرق خودداری نمایید.

خودداری از انتخاب رنگ سفید

شما باید برای انتخاب لباس نامزدی‌ مناسب اول‌ازهمه راجع رنگ آن تصمیم بگیرید. رنگ‌های سفید، شیری، نباتی روشن و کرم توصیه ما به شما نیست زیرا شباهت بسیار زیادی به لباس عروسی دارد. به‌جای این رنگ‌ها می‌توانید از رنگ سال بهره بگیرید و یا اینکه از رنگ‌های روشن و ملایم مانند صورتی، گلبهی، آبی ، یاسی و… انتخاب نمایید. البته در این میان خانم‌هایی هستند که رنگ‌های تند مانند قرمز، آبی نفتی، سبز کله غازی و… ترجیح می‌دهد. جدای از سلیقه شخصی‌تان باید توجه کنید که کدام رنگ‌ به پوستتان بیشتر میاید.

مجموعه پیشنهادی:  دعوت والدین طلاق گرفته به مراسم ازدواج

انتخاب لباس نامزدی مناسب

مدل لباس نامزدی

بعدازاینکه درباره رنگ لباس نامزدی‌تان تصمیم گرفتید حال نوبت آن است که بین سه مدل لباس یعنی کت‌ودامن ، بلوز و دامن و پیراهن یکی را انتخاب کنید. ما به شما پوشیدن شلوار را توصیه نمی‌کنیم و انتخاب کت‌ودامن خیلی رسمی است پس بهترین گزینه برای عروس خانم جوانی مانند شما پیراهن است.

لباس نامزدی مناسب اندام

شما باید فرم بدنتان را اولویت قرار بدهید و مدلی را انتخاب کنید که اندامتان را به زیباترین شکل ممکن نشان بدهد و ایرادهای هیکلتان را بپوشاند. اگر قدکوتاهی دارید بهترین انتخاب برای شما لباس با کمر افتاده است تا شمارا ازآنچه هستید قدبلندتر و کشیده نشان بدهد. مدل لباس‌های بسیار تنگ می‌تواند شمارا نیز بلندتر نشان بدهد. خانم‌هایی که چاق هستند نباید لباس‌هایی که خیلی پف‌دار هستند را انتخاب کنند زیرا آن‌ها را ازآنچه که هستند پهن‌تر نشان می‌دهد.

انتخاب لباس نامزدی مناسب

لباس نامزدی کوتاه یا بلند

برای اینکه تناسب را رعایت کنید پیشنهاد ما به شما این است که اگر لباس عروسی‌تان بلند و یا دنباله‌دار انتخاب کرده‌اید بهتر است لباس نامزدی‌تان را کوتاه انتخاب کنید. البته منظور از یک لباس عروسی خیلی کوتاه و کودکانه نیست زیرا شما عروس هستید و باید در انتخاب لباستان خیلی دقت کنید. همچنین به تناسب بین لباس و کفشتان دقت کنید.

مراسم جشن نامزدی

انتخاب لباس نامزدی مناسب
انتخاب لباس نامزدی مناسب

دیدگاهتان را بنویسید