تالار وب

نحوه قیمت گذاری خدمات در تالار پذیرایی

نحوه قیمت گذاری خدمات در تالار پذیرایی

برای دانستن نحوه قیمت گذاری خدمات در تالار پذیرایی از سوی رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی گفته‌شده است که هیچ واحدی نمی‌تواند به‌صورت سلیقه‌ای و دلخواه برای خدماتی که ارائه می‌دهد قیمت بگذارد همه‌چیز باید فقط بر اساس قرارداد و با توافق طرف دیگر یعنی خود شما باشد. در ادامه وب‌سایت تالار وب درباره نحوه قیمت گذاری خدمات در تالار پذیرایی مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که امیدواریم به شما کمک لازم را بکند.

به‌طورمعمول مراسم‌ها و مجالس جشن عروسی پس از ماه محرم و صفر و از ابتدای ماه ربیع‌الاول به بعد شروع‌شده و اتحادیه نظارت کامل را نسبت به واحدهای صنفی دارد. همچنین کمیسیون‌های بازرسی و فنی اتحادیه به‌طور دائم به فعالیت‌های تالار پذیرایی ازلحاظ کیفی نظارت کامل دارند و با برگزاری کلاس‌های آموزشی در رشته‌های مختلف مربوط به کار در تلاش است تا تمام واحدها را آموزش بدهد و از همین رو تمام پرسنل واحدهای صنفی در بخش‌های مختلف این دوره را گذرانده‌اند.

با اقدام به این کار تمام تالارهای عروسی ازنظر اراده خدمات و مدیریت روند رو به رشدی را در پیش دارند.

 

نحوه قیمت گذاری خدمات در تالار پذیرایی

 

در تهران تالار پذیرایی غیرمجاز نداریم

با تلاش پلیس و اتحادیه اقدام به پلمپ تالار پذیرایی غیرمجاز که اقدام به برگزاری مجالس عروسی در تهران می‌کردند، کرده است و امروزه در شهر تهران شاهد فعالیت‌های غیرمجاز در تالار عروسی و باغ تالار نیستیم.

اگر بخواهیم یک توضیح کامل و مختصر درباره وضعیت نحوه قیمت ‌گذاری خدمات در تالار پذیرایی بگوییم، کلیه واحدهای صنفی یعنی تالار و باغ تالار وظیفه‌دارند تا خدمات و نرخ‌هایشان را به تأیید اتحادیه برسانند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که تالار عروسی و باغ تالار برحسب نوع خدماتی که ارائه می‌دهند باهم متفاوت هستند و از همین رو قیمت‌هایشان نیز باهم متفاوت است.

مجموعه پیشنهادی:  مردان درونگرا برای ازدواج

قابل‌ذکر است که کمیسیون فنی اتحادیه بر روی تمامی قیمت‌ها نظارت کامل دارد و کسی نمی‌تواند به‌صورت سلیقه‌ای برای خدماتی که ارائه می‌دهد قیمت تعیین کند و اگر شکایتی در این زمینه صورت بگیرد اتحادیه ظرف ۲۴ ساعت به آن رسیدگی خواهد کرد.

خدمات تالار عروسی

ارائه خدمات در تالار عروسی باید به‌صورت کاملاً شفاف باشد و هیچ واحد صنفی اجازه ندارد مبلعی را بابت هر نوع خدمات غیر شفاف که در قرارداد ذکر نشده است از طرف دیگر قرارداد دریافت نماید. قیمت‌ها با توجه به میزان خدماتی که زوج‌ها انتخاب می‌کنند مانند گل‌آرایی و… افزایش پیدا می‌کند.

زمان‌بندی هزینه تالار پذیرایی

زوج‌ها معمولاً چند ماه و یا حتی یک سال قبل از مراسم عروسی‌شان تالار پذیرایی را انتخاب می‌کنند و طرف دیگر یعنی شما ۱۰ تا ۱۵ درصد از کل مبلغ را به‌عنوان بیانه به تالار دار پرداخت می‌کند و معمولاً حداکثر تا ۱۰ روز قبل از رسیدن روز عروسی باقی‌مانده مبلغ پرداخت می‌شود. البته اگر قبل از بستن قرارداد در آن ذکر کنید که بعد از برگزاری عروسی تا باقی‌مانده مبلغ را پرداخت می‌کنید این امکان وجود دارد. قابل‌ذکر است که اگر بعد از برگزاری مراسم نارضایتی نسبت به خدمات واحد صنفی وجود داشته باشد در صورت مراجعه به اتحادیه حتماً حقوقشان استیفا خواهد شد.

 

 

نحوه قیمت گذاری خدمات در تالار پذیرایی
نحوه قیمت گذاری خدمات در تالار پذیرایی

 

دیدگاهتان را بنویسید