تالار وب

تکنیک های شینیون موی عروس

تکنیک های شینیون موی عروس

در روز عروسی هر کاری که انجام داده می‌شود مهم است و عروس و داماد تمام سعی خود را می‌کنند تا هیچ‌گونه عیبی وجود نداشته باشد. در این روز مهم عروس خانم‌ها نیز دوست دارند بهترین باشند و همیشه به دنبال زیباترین‌ها می‌گردند. بعد از انتخاب لباس عروس مناسب فصل و فضایی که می‌خواهید مراسم عروسی‌تان را برگزار کنید(یعنی در فضای باز مانند باغ تالار و یا فضای بسته مانند تالار پذیرایی) حال نوبت آن است که درباره چگونگی مدل موهایتان تصمیم بگیرید. اگر قصد دارید موهایتان را شینیون کنید ما امروز در وب‌سایت تالار وب درباره تکنیک های شینیون موی عروس مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم که امیدواریم موردتوجه‌تان قرار بگیرد.

 ۶ تکنیک اصولی شینیون موی عروس

تکنیک های شینیون موی عروس

حرکت صحیح در شینیون

برای خلق یک مدل شینیون مو موردنظر باید بدن در جا و حرکت درست قرار بگیرد زیرا بدن باید در همان جهت حرکت موها، حرکت نماید. بنابراین اگر مدل مو به‌صورت دلخواه درنیامد فقط کافی است که جای خود را تغییر بدهد.

حجم دادن به موها

بعضی از خانم‌ها موهای بسیار صافی دارند و به همین دلیل برای حجم دادن به موها باید زحمت بیشتری کشیده شود. برای نتیجه بهرت کافی است دسته کوچکی ز موهای زیرین را با استفاده از انگشت شصت و اشاره پیچ داد و در جهت مخالف سر قرارداد. این کار را باید در پنج دسته و در نقاط مختلف سر انجام داده شود تا به نتیجه دلخواه از حجم دادن به مو دست پیدا کرد.

مدت‌زمان

برای هر فردی شینیون کردن موها مدت‌زمان مختلفی دارد. اما اگر بخواهیم به‌صورت نرمال یک زمان را در نظر بگیریم برای یک مدل شینیون ساده حدود ۱۵ دقیقه وقت لازم است. البته دستیابی به این سرعت عمل نیاز به تمرین دارد.

مجموعه پیشنهادی:  تفاوت دلبستگی و وابستگی

 پیچیدن موها

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای شینیون پیچیدن موها است. در این مدل کار را تا پایین گردن ادامه می‌دهید و یک قسمت از موها را به شکل مثلثی نگه می‌دارید و آن را به قسمت تقسیم می‌کنید. سپس موهای قسمت راست را پس‌ازاینکه تاب دادید به سمت چپ و موهای قسمت چپ را نیز پس از تاب دادن به سمت راست می‌برید و محکم می‌کنید. در آخر موها راکمی بالابرده و شکل بدیع‌ترین در آن به وجود می‌آورید.

شینیون مو

تکنیک های شینیون موی عروس

حلقه کردن مو

یکی دیگر از روش‌های حالت دادن به مو این است که یک دسته از مو را در دست می‌گیرید و در بالای آن گیره و یا سنجاق می‌زنید و با فاصله ده سانت گیره بعدی را می‌زنید و این کار را ادامه می‌دهید. سپس در هر گیره و یا سنجاق موها را تاب می‌دهید و در سنجاق بپیچید تا موها به‌صورت یک حلقه دربیاید. حلقه‌ها را ادامه بدهید و با این کار به موها حجم بیشتری بدهید.

اسپری مو

بعد از اتمام شینیون اینکه از چه اسپری استفاده شود بسیار مهم است. زیرا در بعضی از مدل موها و جنس موها نیاز به یک اسپری قوی‌تر است تا موها ثابت بماند اما در برخی دیگر از مدل موها تنها با یک اسپری سبک می‌توانید کار را به اتمام برسانید.

تکنیک های شینیون موی عروس
تکنیک های شینیون موی عروس

دیدگاهتان را بنویسید