تالار وب

نکات مهم در مورد شینیون عروس

نکات مهم در مورد شینیون عروس

نکات مهم در مورد شینیون به شما یاد می‌دهد که چگونه شینیون مویی را انتخاب کنید که در روز مراسم عروسی‌تان از آن پشیمان نشوید. اگر به‌زودی قرار است که ازدواج کنید پس هر چه زودتر دست‌به‌کار شوید و نکات مهم در مورد شینیون عروس را بخوانید تا بتوانید بهتر مدل شینیون مناسبی را برای خود انتخاب کنید. در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب باشید.

نکات مهم در مورد شینیون عروس

شینیون عروس چیست؟

به ایجاد حجم و فرم دهی موی سر با هر جنس و اندازه مویی را با حالت دادن و تغییر شکل به‌وسیله تکنیک‌های مخصوص را شینیون میگویند. شینیون موی عروس یکی از مهم‌ترین عوامل زیباتر شدن عروس است زیرا بعد از گریم و آرایش عروس، انتخاب مدل شینیون مناسب با توجه به سبک آرایش و برقرار کردن تعادل بین سروصورت بسیار در زیباتر کردن عروس تأثیرگذار است.

نکات مهم در مورد شینیون عروس

نکات مهم در مدل موی عروس

  • شما باید حدود یک الی دو ماه قبل از مراسم عروسی‌تان دست‌کم سه مدل شینیون را انتخاب کنید که آرایشگران برای شما در این زمان باقی‌مانده امتحان کند تا بتوانید مدلی که بیشتر به شما و لباس عروسی‌تان می‌آید را انتخاب کنید. همچنین فصل برگزاری مراسم عروسی نیز در انتخاب مدل شینیون شما تأثیرگذار است.
  • آرایشگرتان را در مورد علایق و سبک موردنظرتان آگاه کنید تا بتواند بهتر مدل موی موردنظرتان را بیابد. همچنین به او درباره شرایط و مکان عروسی‌تان (در تالار پذیرایی و یا باغ تالار) صحبت کنید.
  • عکس گرفتن از مدل شینیون‌هایی که روی سرتان امتحان می‌شود می‌تواند به شما برای انتخاب مدل موردنظر کمک کنید. سعی کنید از تمامی زوایا عکس بگیرید تا با اطمینان کامل تصمیم نهایی را بگیرید.
  • برای اینکه پس از اتمام شینیون در روز عروسی‌تان مدل موهایتان خراب نشود بهتر است لباس جلو دکمه‌دار راحتی به تن کنید تا با عوض کردن آن، موهایتان خراب نشود.
  • اختلاف قدی شما با داماد نیز در انتخاب مدل شینیون شما تأثیر مستقیم دارد. زیرا با درست کردن موهایتان ناخواسته کمی کشیده‌تر می‌شوید و اگر بین شما و داماد اختلاف قدی زیادی وجود نداشته باشد ممکن است درنهایت با کفش پاشنه‌بلند و شینیون موهایتان، بلندتر از داماد شوید.
مجموعه پیشنهادی:  چگونه رضایت والدین را برای ازدواج جلب کنیم؟

نکات مهم در مورد شینیون عروس
نکات مهم در مورد شینیون عروس

نکات مهم در مورد شینیون عروس

دیدگاهتان را بنویسید