تالار وب

۶ مدل برتر لباس عروس تابستانی

۶ مدل برتر لباس عروس تابستانی

۶ مدل برتر لباس عروس تابستانی : میدانید که لباس عروس مدل‌های مختلفی دارد و با توجه به سلیقه هر شخص، اندام و قد و از همه مهم‌تر فصل برگزاری مراسم عروسی و مکان آن (یعنی در فضای بسته مانند تالار پذیرایی و یا فضای باز مانند باغ تالار) انتخاب می‌شود. امروز ما در وب‌سایت تالار وب درباره ۶ مدل برتر لباس عروس تابستانی برای کسانی که قصد دارند در این فصل ازدواج کنند آورده‌ایم که جزو مدل‌های مطرح و جدید سال ۲۰۱۹ هستند. در ادامه همراه ما باشید.

در این مقاله نمونه‌هایی از لباس عروس ساحلی، جنگلی و مدل‌های هنری ارائه‌شده است. جشن عروسی در تابستان بسیار متداول‌تر از فصل‌های دیگر است و دلیل آن‌هم این است که تابستان مزایای بسیاری مانند آب‌وهوای متعادل، فراوانی گل‌ها و سرسبزی، وجود تعطیلات برای میهمانان و… وجود دارد اما به انتخاب لباس عروس که می‌رسیم نکات منفی وجود دارد. لباس عروس در تابستان و هوای گرم همیشه رنگ‌های روشن و سبک‌های بدون یقه، بدون آستین و کوتاه است. از همین رو در ادامه مدل‌های زیبای لباس عروس تابستانی را باهم ببینیم.

6 مدل برتر لباس عروس تابستانی

مدل‌های گرمسیری

وقتی قرار است که در گرم‌ترین فصل سال ازدواج کنید باید به دنبال مدل‌هایی خنک و راحت باشید و از سوی دیگر ظاهری جذاب و سرزنده مناسب فصل به شما بدهد. طرح‌هایی مانند چین‌ها، گل و حاشیه‌ها در لباس عروس به‌طور طبیعی دارای جوی شاداب است و از همین رو برای فصل تابستان بسیار مناسب می‌باشد. همچنین دامن‌هایی به سبک فلامنکو و لباس‌های بدون یقه فرم بدنتان را بهتر نشان می‌دهد و حس بهتر و جذابیت بیشتری به ظاهرتان می‌بخشد.

6 مدل برتر لباس عروس تابستانی

تورهای برجسته

تورهای قلاب‌بافی شده و یا گیپور برای لباس عروس تابستانی مناسب است زیرا این تورها سبک‌تر، سفیدتر و طبیعی‌تر از مدل تورهای برجسته دیگر است و ظاهری شاداب به شما می‌دهد. این مدل لباس عروس‌ها برای جشن عروسی در فضای باز باغ تالار و یا جنگلی و حتی ساحلی بسیار مناسب است اما به‌طورکلی در هر محیط دیگری می‌توانید این مدل زیبا را انتخاب نمایید.

مجموعه پیشنهادی:  مردی که قصد ازدواج دارد

6 مدل برتر لباس عروس تابستانی

مدل‌های ساحلی

اگر عروس ساحل هستید پس به‌طور حتم عاشق پارچه‌های توری برای لباس عروسی‌تان هستید زیرا دردسر کمتری به همراه دارد. اما اگر به دنبال هماهنگی بیشتر با مراسم عروسی در کنار ساحل هستید بهترین انتخاب‌ها برای شما لباس عروس‌هایی که دارای تکه‌دوزی‌های ظریف، ریزه‌کاری‌های پیچیده، تورهای نازک و دامن‌های کوتاه است. برای انتخاب این سبک لباس عروس باید از چهارچوب‌ها خارج شوید و میهمانان خود را شگفت‌زده کنید.

6 مدل برتر لباس عروس تابستانی

لباس عروس با رنگ‌های متفاوت

لباس عروس را همه به رنگ سفید، عاجی و شیری می‌شناسیم اما اگر می‌خواهید خاص بودن و هماهنگی خود را با فصل تابستان نشان بدهید الآن وقت آن است. شما با انتخاب لباس عروس به رنگ صورتی کمرنگ، پارچه‌های گل‌دار، زرد کره‌ای و آبی کمرنگ برای ماه‌هایی که همه‌جا از گل و شکوفه پر است انتخاب کنید و احساس تازگی و سرزندگی را با خود در روز عروسی‌تان به همراه ببرید.

6 مدل برتر لباس عروس تابستانی

لباس عروس بدون سرشانه

در فصل تابستان از گذشته لباس‌های بدون یقه را برای این فصل انتخاب می‌کردند و پس‌ازآن لباس عروس بدون سرشانه مد شد و تا به امروز هنوز هم یکی از مدل‌های مد روز و خاص از لباس عروس است. باکمی چین در قسمت آستین می‌توان به لباس عروس سبکی کلاسیک داد که حس تازگی را به همراه دارد.

6 مدل برتر لباس عروس تابستانی

سبک یونانی

اگر خیلی دوست دارید که در لباس عروسی‌تان رنگ و طرح وجود داشته باشد و از تورها و طرح‌های چاپ‌شده خوشتان نمی‌آید می‌توانید از پارچه‌های لطیف، چین‌های ریز و تزیینات دست‌ساز برای لباس عروسی‌تان انتخاب نمایید که حس هنری و راحتی را با خود به همراه دارد.

6 مدل برتر لباس عروس تابستانی
6 مدل برتر لباس عروس تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید