تالار وب

جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی

جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی

فصل تابستان باوجوداینکه همه‌جا سرسبز و پر ازگل‌های زیبا است دارای یک عیب بزرگ نیز می‌باشد که ممکن است بیشتر عروس خانم‌ها را برای مراسم عروسی‌شان اذیت کرده باشد و آن‌هم گرمای تابستان است. تابستان به دلیل گرما باید از مواد آرایشی خاصی استفاده کرد و همچنین در این فصل برای اینکه چهره‌ای جذاب‌تر داشته باشید باید به نکاتی نیز توجه کنید. در ادامه همراه وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی همراه با نکات مهم در آرایش تابستان را بخوانید.

 

جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی

 

آرایش مخصوص تابستان

با شروع فصل گرم تابستان و انتخاب یک سبک آرایش مناسب برای این فصل می‌توانید جذابیت چهره خود را افزایش بدهید. در آرایش تابستان بهتر است از کرم پودرهای براق استفاده کنید تا باعث شادابی و جذابیت بیشتر پوستتان شود.

مراحل آرایش صورت تابستانه

  • استفاده از کرم پودر و هایلایتر
  • استفاده از کانسیلر
  • استفاده از هایلایتر مایع برای برجستگی گونه
  • استفاده از سایه براق
  • خط چشم
  • ریمل

ملایم آرایش کنید

در اغلب اوقات آرایش صورت در اثر گرما ماندگار نمی‌ماند و طراوت اولیه خود را از دست می‌دهد. اگر نمی‌خواهید در اواسط مراسم عروسی‌تان با آرایشی به‌هم‌ریخته جلوی دوربین دیده شوید این قانون طلایی را همیشه به خاطر بسپارید که هرچقدر ملایم‌تر آرایش کنید بهتر است.

از رنگ‌های تند اجتناب کنید

در آرایش تابستانی از رنک‌های تند و جیغ نباید استفاده کرد زیرا تعادل را در اجزای صورتتان به هم میزند و زیبایی ندارد. بهترین پیشنهادی که می‌توانیم به شما بکنیم استفاده از رنگ‌های خنثی است.

مجموعه پیشنهادی:  معیارهای انتخاب همسر مناسب

انتخاب پودر مناسب

استفاده از کرم پودر و پنکیک‌های فشرده در تابستان مناسب نیست زیرا در اثر گرما و عرق کردن غلیظ و سفت می‌شود و صورتتان را چرک نشان می‌دهد. پس برای اجتناب از این مشکل بهتر است از کرم پودر و از همه بهتر پنکیک‌های غیر فشرده و سبک استفاده نمایید.

رژلب مناسب

رژلب‌های ۲۴ ساعته بعد از گذشت چند ساعت ممکن است در اثر گرما خشک شود و آرایشتان را به هم بریزد. بهتر است از برق لب و یا رژلب کمرنگ استفاده کنید تا اگر بعد از گذشت چند ساعت کمرنگ شد، معلوم نشود.

ایده آرایش تابستانی

جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی جدیدترین مدل آرایش عروس تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید