تالار وب

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

برای اینکه یک کیک عروسی خاص و زیبا داشته باشید باید خودتان برای مدل آن تصمیم نهایی را بگیرید و همه‌چیز را به قناد نسپارید زیرا هرچقدر هم که قناد کار بلد و معروف باشد ممکن است که کار او با سلیقه شما سازگار نباشد از همین رو می‌توانید برای دیدن مدل‌های کیک عروسی گشتی در اینترنت بزنید. ما امروز در وب‌سایت تالار وب برای شما جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی را آورده‌ایم که امیدواریم به شما برای انتخاب مدل کیک عروسی موردنظرتان کمک کند. در ادامه همراه ما باشید.

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

برای اینکه هیچ‌گونه مشکلی در مدل کیک عروسی‌تان پیش نیاید بعدازاینکه از چند مدل کیک عروسی خوشتان آمد در یک جلسه با قناد خود تمام آن مدل‌ها را نشان بدهید. البته این مورد را در نظر داشته باشید که کیک عروسی هرچقدر شلوغ‌تر و تزیینات بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتری نیز دارد. اگر می‌خواهید هزینه کمتری را پرداخت کنید بهترین انتخاب برای شما کیک‌هایی با تزیینات گل و میوه است.

کیک عروسی گل‌دار

همان‌طور که گفتیم کیک عروسی تا تزیینات گل ارزان‌تر است و شما می‌توانید کیک عروسی‌تان را ساده انتخاب کنید و فقط با تزیینات گل‌های زیبا و شاد تابستانی آن را تزیین نمایید.

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

کیک طلایی و یا نقره‌ای

کیک طلایی و نقره‌ای جزو رنگ‌های محبوب و پرطرفدار هستند که می‌توان گفت با تمام سبک‌ها و سلیقه‌ها سازگار است.

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

کیک آبرنگی

کمتر کسی این مدل‌ها را برای کیک عروسی خود انتخاب می‌کند. شاید دلیل آن‌هم این باشد که خیلی خاص و هنری است و رسم بر این است که کیک عروسی رسمی و شیک باشد. اما اگر شما جزو آن دسته زوج‌های عاشق هنر هستید که قرار است در تابستان ازدواج کنند یک کیک آبرنگی می‌تواند همه میهمانان شما را بهت‌زده کند که همیشه در یادشان مراسم عروسی متفاوت شما بماند.

مجموعه پیشنهادی:  ۲۰نشانه احتیاط در ازدواج

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

کیک نقاشی شده

کیک نقاشی شده که با دست انجام می‌شود امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است زیرا مانند یک اثر هنری بوده و طرفداران خاص خودش را دارد. پس اگر شما به دنبال یک مدل کیک عروسی ویژه و متفاوت هستید، مدل کیک نقاشی شده می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانیجدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

کیک صورتی

کیک صورتی می‌تواند برای بیشتر خانم‌ها جذاب و خاص باشد. رنگ صورتی برای کیک عروسی کلاسیک و خاص است و اگر به گل‌های طبیعی و یا خوراکی تزیین شود می‌تواند به زیبایی‌اش اضافه کند.

جدیدترین مدل کیک عروسی تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید