تالار وب

بهترین فصل برای جشن عروسی

بهترین فصل برای جشن عروسی

یکی از بهترین فصول سال برای برگزاری مراسم عروسی فصل تابستان است که طرفداران بسیاری دارد. درست است که فصل تابستان بین عروس و دامادها بسیار محبوب است و آن را بهترین فصل برای جشن عروسی می‌دانند اما این فصل هم مانند فصل‌های دیگر سال دارای مزایا و معایب مختص به خود است که قبل از انتخاب فصل موردنظرتان باید بدانید. اگر شما نیز جزو آن دسته از زوج‌های عاشق تابستان هستید در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب در مقاله بهترین فصل برای جشن عروسی در تابستان همراه باشید.

 

بهترین فصل برای جشن عروسی

 

مزیت آب‌وهوای تابستان

در فصل تابستان آب‌وهوا به‌گونه‌ای است که روزها آفتابی و طولانی است و بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و فضای باز می‌باشد. روزها در تابستان طولانی‌تر است و شما می‌توانید از این روشنایی برای ثبت عکس‌هایی عالی استفاده نمایید.

معایب برگزاری مراسم عروسی در تابستان

هوای آفتابی تابستان ممکن است بعد از گذشت کمی از مراسم برای میهمانان و حتی خود شما آزاردهنده شود و حسابی باعث عرق کردنتان و خراب شدن آرایش صورت و مدل موهایتان شود. اگر می‌خواهید جشن عروسی‌تان را در تالار پذیرایی برگزار کنید مشکلی در رابطه با گرما پیش نخواهد آمد اما اگر می‌خواهید در فضای آزاد و باغ تالار مراسم بگیرید حتماً باغ تالار موردنظرتان دارای سایه‌بان و همچنین فضای سرپوشیده باشد.

چند ایده کوچک برای مراسم در فصل تابستان

  • حتماً از نوشیدنی‌های تابستانی و یخی برای پذیرایی از میهمانان استفاده کنید. برش‌هایی از میوه‌های خوشمزه تابستانی در کنار نوشیدنی‌های یخی می‌تواند ایده خوشمزه و جالبی باشد.
  • برای داشتن یک دسته‌گل خاص حتماً از رنگ‌های تابستانی و شاد استفاده کنید. همچنین گل‌هایی برای دسته‌گل عروس انتخاب کنید که در گرمای تابستان دیرتر پژمرده شوند.
  • اگر ساقدوش دارید برای آن‌ها لباس‌های رنگی و تابستانی انتخاب کنید. گل سرهای طبیعی و مصنوعی می‌تواند روی سرشان بسیار زیباتر شود.
  • برای رنگ لاک خود کمی متفاوت‌تر باشید و از این تفاوت هراس نداشته باشید. انتخاب رنگ‌ها و طرح‌های تابستانی می‌تواند شمارا به یک عروس خوش‌ذوق و متفاوت تبدیل کند.
  • کراوات داماد می‌تواند با رنگ لاک شما ست شود و یک رنگ خنک تابستانی باشد.
مجموعه پیشنهادی:  عروسی بدون تجملات

عکاسی در تابستان

فصل تابستان به دلیل طولانی بودن روز و وجود نور خورشید عکاس می‌تواند عکس‌های باکیفیت‌تر و زیباتری را از شما و همسرتان ثبت کند البته باید توجه داشته باشید که ساعت‌های طولانی را در معرض مستقیم آفتاب نباشید تا آرایشتان به هم نریزد. همچنین به نور مستقیم باید توجه داشته باشید زیرا ممکن است در عکس‌ها چشم‌هایتان به خاطر نور زیاد نیمه‌باز و یا بسته بیفتد.

ماه‌عسل در تابستان

همان‌طور که میدانید فصل تابستان برای خیلی از خانواده‌ها حکم مسافرت و تعطیلات دارد به همین خاطر در این فصل همه‌چیز گران‌تر می‌شود و حتی برای رزرو مکانی برای خواب و استراحت باید هزینه بیشتری نسبت به فصل‌های دیگر پرداخت نمایید. همچنین آخر هفته‌ها گران‌تر از روزهای دیگر است و اگر به فکر صرفه‌جویی هستید حتماً باید به این نکات توجه کافی داشته باشید.

فصل تابستان، فصل مسافرت

در فصل تابستان بیشتر خانواده‌ها به مسافرت و تعطیلات تابستانی می‌روند. پس اگر تصمیم نهایی خود را برای برگزاری مراسم جشن عروسی‌تان در فصل تابستان گرفته‌اید حتماً مدتی قبل‌تر تاریخ عروسی را به آشنایان و دوستانتان اطلاع بدهید تا اگر قصد رفتن به مسافرت دارند با روز مراسم عروس شما تداخل ایجاد نکند.

 

 

بهترین فصل برای جشن عروسی
بهترین فصل برای جشن عروسی

دیدگاهتان را بنویسید