تالار وب

باورهای غلط درباره عروسی در تابستان

باورهای غلط درباره عروسی در تابستان

باورهای غلط درباره عروسی در تابستان : فصل تابستان مانند فصل‌های دیگر دارای ویژگی‌های خوب و بد مختص به خود است اما این موضوع به این معنی نیست که شما نمی‌توانید مراسم جشن عروسی باکیفیت و عالی را داشته باشید. باورهای غلط درباره عروسی در تابستان که ممکن است شما هم شنیده باشید را امروز ما در وب‌سایت تالار وب به آن پرداخته‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

باورهای غلط درباره عروسی در تابستان

برگزاری مراسم عروسی در فضای باز

شما مجبور نیستید که حتماً مراسم عروسی خود را در فضای باز باغ تالار برگزار کنید و ملزم به اجاره باغ تالار نیستید. شما می‌توانید با انتخاب یک تالار پذیرایی خوب با سیستم تهویه‌ی عالی فضایی مناسب را برای خود و مهمانانتان رقم بزنید. پس نگران این‌گونه باورهای غلط درباره عروسی در تابستان نباشید و تالار عروسی مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.

استفاده از رنگ‌های شاد تابستانی

حتماً شما هم شنیده‌اید که میگویند برای مراسم جشن عروسی باید حتماً از رنگ‌های شاد و تابستانی استفاده کنید. البته تا حدودی این حرف درست است زیرا رنگ‌های شاد در تابستان به تم عروسی شما جذابیت بیشتری می‌دهد اما این بدین معنی نیست که موظف هستید فقط از رنگ‌های شاد انتخاب کنید و اگر رنگ دیگری را دوست دارید همان رنگ را برای تم عروسی‌تان انتخاب کنید و در این زمینه جسور باشید.

باورهای غلط درباره عروسی در تابستان

لباس عروس مناسب در تابستان

شما هم ممکن است این تصور را داشته باشید که در تابستان به دلیل هوای بسیار گرم نمی‌توانید لباس عروس دلخواه و پرزرق‌وبرق خود را بپوشید زیرا مجبورید برای اجتناب از گرمای هوا لباس عروس سبکی انتخاب نمایید. ارگ لباس عروس خاص با جنس ضخیم را برای مراسم عروسی‌تان در تابستان انتخاب کرده‌اید ممکن است گرمتان شود و برای جلوگیری از عرق کردن و به هم خوردن آرایشتان بهتر است در کل روز تا زمانی که می‌خواهید به سالن تالار عروسی بروید خود را خنک‌کنید. استفاده از پنکه‌های کوچک دستی تا حدودی می‌تواند به شما برای خنک کردنتان کمک کند.

مجموعه پیشنهادی:  سؤالات روانشناسی در دوران نامزدی

باورهای غلط درباره عروسی در تابستان

هوای گرم تابستان

ممکن است تصور کنید که هوای گرم تابستان همه‌چیز را خراب می‌کند و از همین رو این فصل برای جشن عروسی مناسب نیست. ما به شما میگوییم که حق‌دارید زیرا فصل تابستان هوایی گرم دارد پس شما باید از وسایل مهم جشن عروسی مانند کیک عروسی و دسته‌گلتان مراقبت کنید. اما این بدین معنی نیست که نمی‌توانید در تابستان مراسم عروسی‌تان را برگزار کنید. شما می‌توانید از قناد بخواهید که از تزییناتی در کیک استفاده کنند که گرما کمترین آسیب را به آن بزند. همچنین کیک را از اول تا آخر مراسم در روی میز نگذارید زیرا ممکن است آب شود و برای جلوگیری از این اتفاق فقط در زمان فیلم‌برداری و برش کیک، آن را از یخچال دربیاورید.

برای دسته‌گل عروسی‌تان نیز می‌توانید ازگل‌هایی که مقاومت بیشتری در تابستان دارند و دیرتر پژمرده می‌شوند را انتخاب کنید. گل رز و گل ارکیده برای مراسم عروسی در تابستان مناسب نیست و بهتر است ازگل‌های دیگری برای دسته‌گلتان انتخاب کنید.

باورهای غلط درباره عروسی در تابستان
باورهای غلط درباره عروسی در تابستان

دیدگاهتان را بنویسید