تالار وب

انواع ژست های عروس و داماد

انواع ژست های عروس و داماد

انواع ژست های عروس و داماد : برای تکمیل کردن آلبوم عکس در روز عروسی باید به تمام نکات توجه کرد و بهترین ژست‌های عکاسی را بکار برد و با آن‌ها آشنا بود. اگر می‌خواهید انواع ژست‌های عروس و داماد را بدانید ما امروز در وب‌سایت تالار وب درباره همین موضوع مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم که امیدواریم موردتوجه‌تان قرار بگیرد. در ادامه همراه ما باشید.

انواع ژست های عروس و داماد

ژست عکاسی در باغ تالار

بیشتر عکاسان همیشه عکس از عروس و داماد در باغ تالار و یا فضای سبز و طبیعت می‌گیرند که در هر فصلی باشد فرقی ندارد زیرا باید عکس در فضای سبز از عروس و داماد گرفته شو.  در فصل بهار و تابستان که همه‌جا سرسبز و زیبا است می‌توان عکس‌های بسیار زیبایی را ثبت کرد. برای پاییز می‌توان عکس‌های عاشقانه و خاصی را گرفت و در فصل سرد زمستان همراه با بارش باران و یا برف می‌توان عکس‌های متفاوت و خاصی را با تم زمستانی ثبت کرد.

انواع ژست های عروس و داماد

 عکس تکی از عروس و داماد

 این خیلی مهم است که در آلبوم تصاویر عروسی حتماً عکس به‌صورت تکی از عروس و داماد گرفته شود. به‌طورمعمول عکاس یک عکس تکی از داماد و یک عکس تکی از عروس می‌گیرد و ژستی که برای آن‌ها در نظر می‌گیرد به سلیقه عکاس بستگی دارد.

انواع ژست های عروس و داماد

 دسته‌گل عروس

عروس خانم‌ها معمولاً به دسته‌گل خود بسیار اهمیت می‌دهند و از همین رو  تهیه و انتخاب یک دسته‌گل زیبا مناسب با فصل عروسی و همچنین تم جشن عروسی بسیار مهم است. عکس گرفتن از دسته‌گل عروس به‌عنوان خاطره شب عروسی ثبت می‌شود.

انواع ژست های عروس و داماد

 عروس و داماد در کنار ماشین عروس

میدانیم که شب عروسی یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر شخصی است و از همین رو بهترین‌ها انتخاب می‌شود. تهیه یک ماشین عروس زیبا با تزیین زیبا می‌تواند روی گرفتن یک عکس زیبا از عروس و داماد در کنار ماشین عروس کمک کند.حتماً نیازی به داشتن یک ماشین عروس خیلی گران‌قیمت و مدل‌بالا نیست و شما می‌توانید با یک ایده جدید ماشین عروسی‌تان را زیبا و متفاوت کنید.

انواع ژست های عروس و داماد

عکس گرفتن از تاج عروس

برای کمی متفاوت بودن بهتر است یک عکس زیبا از مدل موی عروس و تاج عروس داشته باشید. ممکن است این ایده به ذهن هرکسی نیفتند اما اگر شما به دنبال ایده‌های نو متفاوت هستید می‌توانید یک عکس زیبا به‌صورت تکی از مدل مو همراه با تاج عروسی‌تان داشته باشید.

انواع ژست های عروس و داماد

عکس گرفتن از کیک عروسی

عکس گرفتن از کیک عروسی ایده خوبی می‌تواند باشد که با توجه به سلیقه عکاس گرفته می‌شود. همچنین عکس گرفتن از کیک عروسی جزو یکی از بهترین ژست‌های عکاسی عروس و داماد در سال ۲۰۱۹ است. عکس تکی از کیک عروسی و عروس و داماد حین برش زدن کیک می‌تواند بسیار جذاب شود.

انواع ژست های عروس و داماد

عکس‌برداری از آماده شدن عروس و داماد

زمانی که عروس در حال آماده شدن و پوشیدن لباس عروسی‌اش است می‌توان یک عکس زیبا و متفاوت را ثبت کرد. ای ایده برای داماد نیز می‌توان استفاده کرد.

انواع ژست های عروس و داماد

ژست اولین دیدار

 وقتی عروس می‌خواهد بالباس عروسی سفیدش که به تن کرده است داماد را شگفت‌زده کند می‌توان عکسی احساسی و خاص را ثبت کرد. همچنین لحظه دیدار و احساساتی شدن عروس و داماد می‌تواند ایده جالب و خوبی برای گرفتن عکس باشد.

انواع ژست های عروس و داماد

بهترین ایده ژست عکاسی عروسی

گرفتن عکس از عروس و داماد همراه ساقدوش‌ها

امروزه یکی از ژست‌های خاص عکاسی عروسی گرفتن عکس از عروس و داماد به همراه ساقدوش‌هایش است. گرفتن عکس دسته‌جمعی عروس و داماد همراه با ساقدوش‌های زن و مرد و همچنین عکس تکی عروس و داماد در کنار ساقدوش‌هایشان می‌تواند عکس‌های متفاوتی را به ثبت رساند.

انواع ژست های عروس و داماد
انواع ژست های عروس و داماد

دیدگاهتان را بنویسید