تالار وب

جدیدترین ایده برگزاری عروسی

جدیدترین ایده برگزاری عروسی

برای برگزاری مراسم عروسی متفاوت باید کارهای جدیدی را انجام بدهید تا میهمانان شما سورپرایز شوند و برای اینکه بتوانید یک جشن عروسی متفاوت داشته باشید باید با جدیدترین ایده برگزاری عروسی آشنا شوید. وب‌سایت تالار وب امروز در این مقاله درباره همین موضوع اطلاعات خوبی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد که امیدواریم به شما برای برگزاری یک مراسم عروسی خاص و متفاوت کمک کند.

 

جدیدترین ایده برگزاری عروسی
جدیدترین ایده برگزاری عروسی

نحوه ورود عروس و داماد به تالار

برای یک ورود باشکوه و متفاوت به تالار عروسی و یا باغ تالار می‌توانید با بالن وارد شوید. اگر مراسم عروسی شما در باغ تالار برگزار می‌شود این ایده می‌تواند بسیار مناسب شما باشد. البته اگر قرار است که جشن عروسی‌تان را در تالار پذیرایی برگزار نمایید و تالار مورد نظرتان فضای سبز بسیار بزرگی دارد می‌توانید نیز از این ایده برای ورود به تالار استفاده نمایید.

 

جدیدترین ایده برگزاری عروسی

تزیین ورودی عروس و داماد

یکی دیگر از جدیدترین ایده برگزاری عروسی که می‌خواهیم به شما بگوییم تزیین خاص ورودی عروس و داماد است. برای تزیین ورودی عروس و داماد می‌توانید اسم عروس و داماد را با گل‌های پرپر شده در حجم بسیار زیاد و بزرگ در ورودی عروس و داماد تزیین نمایید.

آتش‌بازی در تالار پذیرایی

برای ورود عروس و داماد به تالار پذیرایی می‌توانید آتش‌بازی انجام بدهید. آتش‌بازی مدل‌های مختلفی دارد اما آتش‌بازی به‌صورت آبشاری را به شما پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام شب بسیار زیبا و خاص خواهد شد و میهمانانتان را شگفت‌زده خواهد کرد.

 

جدیدترین ایده برگزاری عروسی

تزیین باغ تالار

برای تزیین دکوراسیون باغ تالار باید از یک ایده نو و خاص بهره بگیرید که ما به شما تزیین باغ تالار با آویزان کردن فانوس و کاغذهای فال حافظ را پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید فانوس‌ها و کاغذهای فال حافظ را به تعداد میهمانان از درخت‌های باغ آویزان کنید.

مجموعه پیشنهادی:  اختلاف سنی زن با شوهر

 

جدیدترین ایده برگزاری عروسی

ایده برای عروسی متفاوت

گیفت ها

به‌طورمعمول گیفت ها را همیشه در آخر مراسم جشن عروسی عروس و داماد به میهمانان تقدیم می‌کنند و از حضور آن‌ها به جشن عروسی تشکر می‌کنند اما شما می‌توانید کمی متفاوت‌تر عمل کنید. برای متفاوت کردن مراسم عروسی‌تان می‌توانید گیفت ها را برای میهمانان روز میزها قرار بدهید و اگر گیفت های شما طراحی و مدل خاصی داشته باشد بسیار در یک ایده متفاوت در عروسی کمک خواهد کرد.

سالن شام میهمانان

در هنگام ورود میهمانان به سالن شام و سرو غذا برای میهمانان به‌طورمعمول پرسنل تالار فقط قاشق و چنگال  به میهمانان می‌دهند اما شما اگر به دنبال یک مراسم عروسی متفاوت می‌گردید می‌توانید این کار را نیز کمی خاص‌تر انجام بدهید. فقط کافی است تمامی موارد لازم برای میز شام مانند قاشق، چنگال، چاقو، دستمال معمولی، دستمال مرطوب، خلال‌دندان، نمک، فلفل را در یک بسته از قبل تدارک ببینید.

 

جدیدترین ایده برگزاری عروسی

اتاق پرو میهمانان

ممکن است بعضی از میهمانان شما مسیر بسیار طولانی را برای رسیدن به تالار پذیرایی و یا باغ تالار موردنظرتان طی کرده باشند و ممکن است بعد از گذشت چند ساعت آرایش صورت و یا مدل موها کمی به هم بخورد. شما می‌توانید به فکر این‌گونه میهمانان خود باشید و در اتاق پرو وسایلی همچون سشوار، برس مو، سنجاق‌سر و… را قرار بدهید. همچنین درست کردن و تزیین اتاق پرو می‌تواند یکی دیگر از ایده‌های جذاب و نو باشد.

 

جدیدترین ایده برگزاری عروسی
جدیدترین ایده برگزاری عروسی

دیدگاهتان را بنویسید